Огляд сервісу CheckURLs – масова перевірка відповіді сервера безкоштовно

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Звичайне завдання з розширення сайту може принести масу проблем якщо зробити одну помилку в редирект. Наприклад, у вас є блог і ви вирішили додати нову категорію матеріалів. У вас вже є опубліковані відповідні матеріали і вам потрібно зібрати їх в новій категорії. При цьому важливо проставити редіректи між старими і новими url адресами статей, щоб не отримати 404 помилок на сайті, не втратити позиції і трафік.

  CheckURLs створений для того, щоб уникнути цих проблем. Це сервіс для масової перевірки коду відповіді сервера з нестандартним підходом до процесу та результатів перевірки. Сервіс дозволяє здійснювати перевірку до 30 url за 1 раз (кількість перевірок не обмежена).

  массовая проверка кода ответа сервера

  Коротко про те як це використовувати на прикладі нової категорії в блозі:

  1. Створюєте проект зі списком url статей до змін і зберігаєте посилання проекту. Не забудьте переконатися, що результат перевірки Успішно. Щоб потім не шукати неіснуючу помилку.
  2. Робите всі необхідні зміни на сайті. Збираєте відповідні статті в новій категорії.
  3. Повторно перевіряєте проект, щоб переконатися, що результат перевірки Успішно – значить все в порядку і помилок немає.

  Тепер докладніше про головні фішки сервісу.

  Перевірка всього ланцюжка редиректів

  Якщо після редиректу йде знову редирект – то перевіряє весь ланцюжок редиректів до 10 кроків включно. Якщо в ланцюжку більше 10 редиректів – це вважається циклічним перенаправленням і позначається як помилка.

  массовая проверка ответа сервера онлайн

  Глобальний результат проекту

  массовая проверка ответа сервера списком - успешно массовая проверка ответа сервера списком - есть ошибки

  Вся група url, які перевіряються розглядаються як проект і є результат перевірки цього проекту:

  • Успішно – всі url в кінцевому підсумку призводять до відповіді 200 ОК.
  • Є помилки – щось пішло не так.
  • Є небезпечні редіректи – всі url в кінцевому підсумку призводять до відповіді 200 ОК, але є редіректи з більш ніж 3 перенаправлення в ланцюжку (це не бажано).

  Результат масової перевірки відповіді сервера онлайн дозволяє швидко визначити наявність помилок в проекті, що спрощує роботу з сервісом.

  Статистика результатів перевірки

  Статистика результатов массовой проверки ответа сервера

  Детальна статистика показує кількість і типи успішних, неуспішних перевірок. А також статистику по редиректам. Плюс можливість швидко відфільтрувати потрібну групу.

  Фільтрація результатів перевірки

  массовая проверка ответа сервера

  Передбачено 10 варіантів фільтрації результатів масової перевірки відповіді сервера списком для більш детального аналізу.

  Постійне посилання на проект

  Кожен проект отримує постійну адресу для перевірки. Її можна використовувати для швидкої повторної перевірки або для передачі колегам або клієнтам як доказ того, що все працює як годиться. Наприклад, demo-проект, який наочно показує роботу сервісу.

  Вибір user-agent

  Додатковий параметр при створенні проекту – можливість вибрати user-agent зі списку або вказати свій власний. Це допоможе уникнути блокувань з боку хостингу.

  Спеціально для МАВР

  Спеціально для читачів у вас є можливість користуватися розширеним лімітом – перевіряти до 100 url за 1 раз. Для цього потрібно скористатися посиланням https://checkurls.info/?from=mavr, яке буде актуальним до 01.09.2020.

  5/5 - (3 голосів)