Лікбез: Що таке цифровий (digital) маркетинг?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Цифровий маркетинг – це весь спектр маркетингових стратегій, які використовуються на підключених до інтернету пристроях. Термін «цифровий» може використовуватися з телебаченням і радіо, але помилково ідентифікувати їх як платформи для цифрового маркетингу. Цифровий маркетинг значною мірою визначається інтерактивністю середовища. Хоча деякі пристрої, такі як DVR і TiVo, які забезпечують обмежений ступінь інтерактивності та можуть бути включені в його найширше визначення. У більшості випадків цифровий маркетинг обмежується комп’ютерами, мобільними пристроями та ігровими консолями.

  digital маркетинг

  Цифровий маркетинг залежить від здатності маркетолога швидко поширювати інформацію та оперативно збирати аналітичні дані, які зазвичай виміряють ефективність маркетингової стратегії.

  Швидка і точна якість збору інформації у цифровому маркетингу виключає ініціативи в галузі телебачення і радіо, які забезпечують відстрочені та неточні показники ефективності маркетингу. Інтернет є основою для цифрового маркетингу через його невіддільний аналітичний характер і як засіб комунікації для маркетологів і споживачів.

  Двома основними формами цифрового маркетингу є «Push» і «Pull»

  Push-маркетинг використовує контент, яким ділиться з потенційними клієнтами та містить електронну пошту, обмін миттєвими повідомленнями та RSS-канали.

  Pull-маркетинг залежить від активності, ініційованої споживачем, для доступу до контенту і включає SEO, рекламу в інтернеті та афілійований маркетинг. Деякі стратегії цифрового маркетингу, такі як маркетинг в соціальних мережах, можуть охоплювати лінію між цими двома категоріями, включаючи обидва типи.

  Push и Pull маркетинг

  Push-маркетинг має деякі важливі переваги

  • Налаштування. Завдяки використанню автоматичних систем збору та обробки email, команда з маркетингу зазвичай має доступ до важливої ​​інформації про клієнтів. Оскільки одержувач електронної пошти, ймовірно, вже надав важливу інформацію, таку як інтерес до певних продуктів або брендам, цифрові маркетологи можуть адаптувати електронну пошту до смаків споживачів.
  • Механізми миттєвого обміну повідомленнями забезпечують миттєве поширення інформації, що може мати вирішальне значення для маркетингових кампаній, чутливих до часу, або для швидкого усунення будь-яких помилок у сфері громадських зв’язків.
  • Зміцнення ділових відносин з клієнтами. Завдяки використанню рекламних пропозицій, ексклюзивних акцій та інформаційних повідомлень, просування маркетингу може зміцнити відносини з існуючими клієнтами та спонукати їх до взаємодії з вашою компанією.
  • Низька вартість. Оскільки цільова аудиторія вже визначена, маркетингові ресурси можуть бути сфокусовані на максимальному впливі на цих людей. Маркетингові кампанії електронною поштою, як правило, економічно дуже ефективні через їх обмеженого обсягу, в той час, як інші типи push-реклами, такі, як спливаючі рекламні оголошення, можуть бути дорожчими через контенту і рекламних майданчиків.
  5/5 - (2 голосів)