8 ефективних способів отримання доходів для некомерційних організацій

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  У 21 столітті люди читають новини, роблять покупки та спілкуються з друзями в інтернеті. Практично всі люди щодня відправляють і отримують десятки (якщо не сотні) електронних листів і спілкуються з іншими людьми в соціальних мережах. Деякі навіть примудряються за допомогою інтернету спілкуватися зі своїми лікарями, бухгалтерами тощо

  Ви не зможете заперечувати той факт, що тепер життя людей повністю пов’язане з інтернетом. Ось чому немає нічого дивного в тому, що багато людей жертвують свої гроші некомерційним і благодійним організаціям в інтернеті.

  У 2017 році близько 17% всіх благодійних пожертвувань було зроблено в інтернеті, і очікується, що ця цифра буде тільки рости в найближчі роки.

  У цьому огляді ви довідаєтеся про 8 перевірених способах отримати більше пожертвувань в інтернеті.

  1. Вдосконалюйте свій email-маркетинг

  Я люблю email-маркетинг

  Електронна пошта допомагає некомерційним організаціям відправляти ефективні електронні листи, які зміцнюють відносини з благодійниками, і досягають цілей зі збору коштів. Некомерційні організації можуть використовувати email-маркетинг для пошуку нових і повернення старих благодійників, а також для залучення уваги до свого наступного заходу і, звичайно ж, збору коштів.

  Зосередьтеся на найкращих маркетингових тактиках, включаючи:

  • Сильну та ефективну сюжетну лінію (Чому потрібно пожертвувати? Потрібно викликати емоції!)
  • Впізнаване ім’я відправника.
  • Конкретний персоналізований контент (сучасний сервіс розсилок дозволяє по масці вписувати імена Ваших одержувачів, а також враховують, в який час краще лист відправити, щоб воно було з більшою ймовірності прочитано).
  • Прямий заклик до дії.

  Крім контенту, слід подумати та про частоту відправлення електронних листів. Для некомерційних організацій кращим варіантом є відправка 4 електронних листів в місяць кожному існуючому або потенційному благодійнику.

  2. Використання соціальних мереж

  копирайтинг в соцсетях

  В цей час все більше соціальних мереж дозволяють переводити пожертви. Facebook, Twitter, Pinterest та Instagram – це відмінні місця для некомерційних організацій при поширенні своїх повідомлень. Коли користувачі дізнаються про вашу організацію, вони зможуть ділитися вашим контентом зі своїми друзями та родичами.

  3. Використання своїх прихильників

  Попросіть своїх найвідданіших прихильників зібрати гроші від імені вашої організації на певні потреби. Такий спосіб допоможе не тільки зібрати кошти, а й дозволить знайти нових прихильників.

  (В комерційних цілях цей інструмент використовується в класичному SMM і називається робота з лідерами думок, Амбасадор бренду).

  4. Створіть сторінку на сайті для пожертвувань

  Якщо у вас немає блогу, сайту або спільноти в соціальній мережі, то люди не будуть жертвувати вашій організації. Додати сторінку на сайті для пожертвувань, щоб будь-який бажаючий міг би легко і просто переказувати гроші. Подивіться на сайти кількох некомерційних організацій, таких як www.charitywater.org і www.girlswritenow.org.

  В цьому плані мені подобається безкоштовний функціонал від Яндекс.Грошей (наразі – ЮMoney). Тут можна створити свою сторінку для збору пожертвувань абсолютно безкоштовно і при цьому використовувати свій індивідуальний дизайн. Все що від Вас потрібно – це просто завести Яндекс.Гаманець.

  5. Зробіть мобільну версію свого сайту

  Люди найчастіше використовують мобільні пристрої для доступу до організації. Тринадцять відсотків всіх пожертвувань зроблених в інтернеті були досконалі з мобільних пристроїв. Крім того, 51% користувачів використовують мобільні пристрої для перегляду сайтів та вчинення інших дій.

  6. Поширення контенту

  Зробіть свою некомерційну або благодійну організацію експертом в обраній вами області за допомогою написання і поширення цінних матеріалів. Люди будуть більш схильні підтримувати ваші справи, якщо побачать в вас експерта.

  7. Використовуйте якісні та ефективні повідомлення

  Зображення – це відмінний спосіб поділитися історією своєї організації. Використовуйте зображення, що демонструють вашу роботу. Згідно з аналітичною платформою Kissmetrics, фотографії на 53% більше подобаються користувачам, ніж звичайний текст, крім того, вони на 104% отримують більше коментарів.

  Найефективніший спосіб використання зображень – це зосередитися на тих, які показують людей і місця, для допомоги яким і існує ваша організація.

  8. Дякуйте своїм благодійникам

  НКО

  Подяка – це найважливіша річ, яку некомерційні організації можуть зробити, щоб зберегти своїх благодійників. Однак легко подякувати людям, які зробили пожертву особисто у вашій організації, але як щодо тих, хто зробив пожертву в інтернеті?

  Якщо можливо, то можна відправити подяку електронною поштою або зателефонувати. Якщо люди не хочуть зберігати анонімність, то подякувати їм можна через соціальні мережі.

  Варто пам’ятати, що залучення нових благодійників варто в 5 разів дорожче, ніж збереження існуючих. Наприклад, госпіталь Святого Іуди, відстежує, коли люди робили востаннє внески та автоматично відправляють електронні листи через три місяці після останнього грошового переказу.

  Іноді некомерційні організації не можуть йти в ногу з постійно розвиваються і вимогливим світом технологій. Але все змінюється, подобається це вам це чи ні.

  5/5 - (1 голос)