20 фейлов таргетованої реклами в Instagram. Так робити не потрібно

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Цікава тенденція: за останній рік кількість людей, які запускають таргетовану рекламу, зросла втричі. Причому, мова йде не про конкретну соціальну мережу, а в цілому. Хоча, якщо і порівнювати різні майданчики, всі рекорди по рекламним запускам аля «хай буде, як буде» б’є Instagram! Воно й не дивно. Адже крім масового просування бізнесу в цій соціальній мережі, сьогодні там активно процвітає блогерство і «блогерство» (якщо ви розумієте, про що ми). 🙂

  З одного боку – це прекрасно, що люди самостійно вивчають можливості реклами для бізнесу. Але з іншого, кількість некоректних запусків зашкалює. І найцікавіше – далеко не всі реагують на коментарі з дружнім зауваженням підправити таргет.

  У цій статті ми не будемо писати про правила налаштування реклами в Інстаграм, не даватимемо рекомендації. А просто покажемо, як робити не треба.

  1) таргетированная реклама в инстаграм, пример 1Наприклад, шлюбне агентство вирішило показувати рекламу заміжньої дівчини. Хоча налаштування сімейного стану – це ази.

  2) таргетированная реклама в инстаграм, пример 2А ось реклама дитячої іграшки. З налаштуваннями все ок – потрапили в сімейний стан і наявність дитини, навіть зі статтю вгадали. Але ось біда – картинку нормальну що не підібрали. Якби не підпис, що це гоночний трек, все було б ще сумніше.

  3) таргетированная реклама в инстаграм, пример 3Улюблена реклама про тещу! Крім того, що показана вона була дівчині, так ще й з гео промахнулися! Квартири в Одесі, а покази на різні міста. Зверніть увагу, коменти конструктивні є – реакції НУЛЬ. А чому? Так просто рекламу запустили, а за коментарями ніхто не стежить. Чекають дзвінків, мабуть 🙂

  4) таргетированная реклама в инстаграм, пример 4Буває така реклама, що досить важко виокремити ЦА. Тоді так, доцільно проводити тести та показувати на першому етапі рекламу широкої аудиторії. Але ж потім треба аналізувати результати та урізати вибірку. Так, наприклад, я дуже часто бачу рекламу БМВ. Ні, звичайно, БМВ може собі дозволити рекламу хоч на всю Україну. Але навіщо?

  5) таргетированная реклама в инстаграм, пример 5Звичайно ж, на честь Чорної П’ятниці можна було побачити багато-багато різної реклами. Так, наприклад, мені з Харкова здалася реклама ролів з іншого міста. Але потрібно відзначити, що, попри пізній час (близько опівночі), на мій коментар тут же відповіли та відправили подяку на емейл! А це означає, що з мого коментаря зайшли в мій профіль і не полінувалися написати! Респект хлопцям.

  6) таргетированная реклама в инстаграм, пример 6А тут коментарі будуть зайвими. Все на скрині. Особливо порадував текст, про робочі 4 години на день і з.п. в 500 доларів.

  7) таргетированная реклама в инстаграм, пример 7Це теж реклама в стилі «Зароби мільйон». Зараз на таке вже ніхто не ведеться. Особливо, коли ім’я акаунту таке мммм … немов, це 35 дубль акаунту 🙂

  8) таргетированная реклама в инстаграм, пример 8Як зтаргетувалася реклама для лікарів на людину, яка до медицини не має взагалі ніякого відношення – загадка. Тобто навіть інтереси ніяк не перетинаються, підписок схожих немає. Нічого. Напевно, реклама на всю Україну налаштована?

  9) таргетированная реклама в инстаграм, пример 9Ось тут з налаштуваннями все ок. Але фото просто збентежило. Звичайно, це навіть не помилка. Просто у мене, як користувача, склалося враження, що на фото рулони шпалер, а ніяк не звіти.

  10) таргетированная реклама в инстаграм, пример 10Так! Коли ви готуєте рекламу, просто не забувайте перевіряти її на наявність помилок і друкарських помилок. Ми всі робимо помилки – це нормально. Але перевірка займе всього пару хвилин.

  11) таргетированная реклама в инстаграм, пример 11Це не таргетована реклама. А реклама, шляхом позначки користувача. Але теж про помилки 🙂

  12) таргетированная реклама в инстаграм, пример 12Дуже часто бачу рекламу для майстрів манікюру. Хоча просто підписана на кілька пабліків з красивими нігтиками.

  13) таргетированная реклама в инстаграм, пример 13А це справжня вишенька на торті !!! Продаж бетону через Інстаграм! Покази на дівчат !!! Це, напевно, якщо я раптом різко захочу ворога закатати в бетон, то …

  14) таргетированная реклама в инстаграм, пример 14Знову помилка з налаштуванням гео. Хоча, може, таргетолог вирішив, що люди з Харкова запросто махнуть відзначати корпоратив в Запоріжжі?

  15) таргетированная реклама в инстаграм, пример 15

  У мене весілля у 2018 році? Кошмар! 7 років одружена, а виявляється скоро весілля.

  Причому, на мій коментар про те, що я давно заміжня і не збираюся повторювати цю дію, відповіли так: «Але Ви ж відреагували на рекламу!» … Ага, значить вона працює! 🙂

  16) таргетированная реклама в инстаграм, пример 16

  Коли ти адвокат, але про це не здогадувався!

  Привітали та радій. А може, це натяк, що пора міняти професію?

  17)

  таргетированная реклама в инстаграм, пример 17

  Дуже часто трапляється реклама дівчаток і хлопчиків, де є просто фото. Навіть без тексту. А іноді дуже дивний текст. Відразу виникає питання: «і що?» 🙂

  Перше фото, звичайно, гарне. Але незрозуміло, що я повинна з цією рекламою, як користувач зробити?

  18) таргетированная реклама в инстаграм, пример 18

  А ось ця реклама зачепила темою. І не одну мене. У коментарях почалося дуже жваве обговорення серед дівчат: чи треба взагалі прощати?

  Цікаво, наскільки успішною була реклама по заявкам, але те, що охоплення було відмінне – однозначно!

  19) таргетированная реклама в инстаграм, пример 19А ось вам реклама бухгалтерії. Думаєте, при переході потрапляєш на аккаунт навчальних курсів для «недобухгалтерів»? Ні! Це реклама розважального паблік! ВО як!

  20) таргетированная реклама в инстаграм, пример 20

  Перевіряйте адаптивність тексту і картинки під покази на мобільних пристроях і не тільки. Не робіть так! А то і у вас вийде «зирь» 🙂

  Всім високого CTR і побільше конверсій! На цьому поки що ВСЕ!

  Автор: Валерія Головко

  4.8/5 - (6 голосів)