Онлайн генератор слоганів – огляд Logaster

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 6 мин.

  Давайте разом вирішимо маркетингову задачу. Нехай у нас є компанія “А” і вона займається будівництвом в регіоні “Б”. Що потрібно зробити: придумати комерційний слоган, який зможе підвищити впізнаваність компанії.

  З чого почнемо? Насамперед знову вкажемо назву своєї компанії, щоб в черговий раз нагадати її клієнтам. Потім непогано було б сказати, що ми найкращі, адже ми і справді такі. Ну і наостанок визначимо конкретніше свою нішу і локацію. Підводимо підсумок: “Компанія” А “- лідер будівельних робіт в регіоні” Б “. Потужно, так? Все зазначено, чітко і конкретно. А тепер можна взяти цей шаблон і використовувати його, але тільки як дуже поганий приклад.

  обзор генератора слоганов - Logaster 1

  Нові вступні …

  А тепер подивіться які слогани у світових компаній “Думай інакше” Apple, “Відкрий щастя” Coca-Cola. Вони використовують не тільки логіку, а й емоції. Ці слогани підкреслюють концепти своїх компаній набагато точніше, ніж наш шаблон, хоча не говорять ні про свою нішу, ні про популярність, ні про якість. Більшість кращих слоганів не використовують назву компанії, принаймні так прямолінійно, як це зроблено в нашому шаблоні. Наприклад, компанія декоративної косметики Maybelline робить це набагато досконаліше, переконайтеся самі: “Може, вона народилася з цим. Може, це Мейбеллін “.

  З новими вступними нескладне спочатку завдання тепер змушує серйозно задуматися. Але не поспішайте засмучуватися, адже у нас є збірник з готовими відповідями, а в даному випадку – безкоштовний генератор слоганів Logaster.

  обзор генератора слоганов - Logaster 2

  Що таке генератор слоганів і яке його призначення?

  Ми знаємо як складно буває зв’язати кілька слів так, щоб вони зуміли сповна розповісти про суть і принципи вашої компанії. Тому пропонуємо скористатися онлайн генераторами слоганів в риму і не тільки. Це допоможе вам:

  • Знайти той самий лозунг. Багато гідних варіантів слоганів вже чекають вас на сервісі.
  • Надихнутися. Завжди можна взяти готовий шаблон і трохи його переробити під натхнення.
  • Утворити свій смак. Якщо нічого таки не сподобалося і натхнення немає, ви хоча б зможете визначити що вас влаштовує, а що – ні.

  Генератор слоганів за ключовими словами Logaster містить величезну базу шаблонів для слоганів, яка постійно поповнюється. На даний момент налічується понад 15 000 варіантів, розбитих на 23 категорії для зручного пошуку. Більш того, сервіс пропонує створити логотип і весь фірмовий стиль вже з новим слоганом всього за кілька хвилин. Таким чином ви зможете відразу розмістити свій девіз на візитках, бланках, в оформленні сайту і т.д. А також визначити його корпоративний шрифт, колір і розміщення щодо лого. Чудова пропозиція для любителів потрапляти по двом зайцям відразу.

  Структура слогана

  Існують три загальновідомі структури гасел. Визначте який з них вам найбільше до вподоби, щоб продовжити роботу в більш конкретному руслі.

  • Монолітні

  Ми згадували про такий слоган на прикладі Maybelline. В даному випадку назва компанії органічно вписано в гасло. Ще один приклад цього виду – гасло “Завжди Coca-Cola”.

  • Слогани-стики

  Тут назва компанії використовується окремо від гасла спочатку або вкінці: “Audi. Перевага високих технологій “. Зазвичай даному виду рідше симпатизують, а гаслом вважають тільки те, що знаходиться після назви.

  • Розв’язані

  Такі слогани не містять в собі назву, але це не заважає їм лаконічно нагадувати про бренд і ім’я компанії. Ви ж знаєте про кого йде мова, якщо сказати “Ось що я люблю” або “Просто зроби це”.

  Етапи роботи над слоганом

  Тепер, коли структура слогана обрана, можна приступати до його поетапного створення.

  1. Визначаємо стиль і тему слогана

  Для цього необхідно виділити основні принципи компанії, її особливості в ніші і відокремлення від конкурентів. Потім потрібно дізнатися про переваги цільової аудиторієї фірми, так як ми будемо звертатися саме до неї. Використовуйте цю інформацію для вибору стилістики і тематики девізу.

  2. Вивчаємо відомі приклади

  Знайшли те, що здатне підкреслити достоїнства вашої компанії? Відмінно. Тепер перегляньте в інтернеті які слогани на дану тему вже існують. Для цих пошуків також доречно використовувати генератори слоганів онлайн. Виписуйте кожну ідею.

  3. Складаємо список переваг

  Тепер, коли у вас є список готових слоганів, залиште тільки ті з них, які піддаються доопрацюванні. Визначте найкращі варіанти, щоб продовжити створення власного гасла, спираючись на них.

  4. Створюємо своє гасло

  Якщо ви вже вибрали десяток кращих слоганів відомих компаній або шаблонів з онлайн-генератора, які підходять під ваш бренд, доопрацюйте їх. Впровадьте туди свої особливості, приберіть те, що вас не стосується. Словом, адаптуйте слоган під себе.

  Як знайти правильний слоган для вашого бізнесу?

  Слоган часто використовується в одній композиції з логотипом або на інших елементах фірмового стилю. Це означає, що аудиторії він здасться естетично привабливіше, якщо буде відповідати корпоративному стилю компанії. Для цього зверніть увагу на такі складові:

  Шрифт

  У більшості випадків гасло вашої фірми буде відображатися в письмовому вигляді, а не на слух. Це означає, що варто серйозно задуматися про відповідний шрифт. По-перше, він повинен бути читабельним. Складну декоративну типографіку із зарубками не просто розібрати, через це вона втрачає свою функціональність. Подбайте також про те, щоб шрифт гасла поєднувався з шрифтом назви компанії на логотипі. Обмежтеся максимум трьома варіантами.

  Довжина

  Часом здається, що деякі власники компаній хапаються за слоган, як за можливість широко розповісти про компанію, продемонструвати новинки, познайомити з колективом і передати привіт мамі. Але важливо розуміти, що гасло – це коротка і лаконічна асоціація з вашою компанією. Ніхто не збирається слухати або читати мемуари про вашу діяльність, замість невеликого ритмічного девізу. Для мемуарів існують окремі розділи на корпоративних сайтах.

  Колір

  Говорячи про зовнішній вигляд і форму девізу, поряд зі шрифтом, вам також слід задуматися в який колір його розфарбувати. Знову ж таки, важливо врахувати корпоративні відтінки фірми і використовувати не більше трьох поєднуваних. А також збережіть загальний настрій і постарайтеся викликати бажану емоцію у цільової аудиторії. Адже відомо, що кольори здатні впливати на людську психологію. Вивчіть це питання, перш ніж вибирати колір для свого гасла.

  Актуальність

  Зовнішні чинники слогана дуже важливо враховувати при інтеграції його в загальний стиль компанії. Це допоможе створити для аудиторії цільну, привабливу картину. Але існує також внутрішня атмосфера, характер фірми, які також варто відобразити в гаслі. Наприклад, сила, нестримність, активність Adidas точно передається всього двома словами їх девізу: “Неможливе можливо”. Мотивує вийти на пробіжку, чи не так? Як мінімум, на пробіжку в магазин за парочкою нових кросівок.

  Принцип роботи генератора слоганів для компанії

  Ви кліпнете максимум 5 разів з того моменту, як зайдете на сайт і до того, як Logaster згенерує тисячі слоганів безкоштовно! Перевіримо?

  • Зайдіть на сторінку генератора рекламних слоганів Logaster. Сервіс без зайвих церемоній запропонує вам два поля для заповнення. У першому необхідно вказати назву вашої компанії, а в другому визначити вид діяльності. Готово? Тоді натисніть “Придумати слоган”.
  • Так, пройшло всього кілька секунд, як ви перебуваєте на сайті, але це все. Вся робота зроблена, генератор вже підтягнув актуальні для вас слогани. Залишається тільки вибирати. Знайшли своє гасло?
  • Якщо ні, то спробуйте звузити пошуки, використавши фільтр. Так ви зможете акцентувати на важливих якостях компанії: швидкість, унікальні послуги, великий асортимент і т.д.
  • Коли потрібний девіз буде знайдений, натисніть на нього, щоб подивитися як він виглядає з логотипом і на інших елементах фірмової продукції. При бажанні, можна відредагувати лого і завантажити всю корпоративну продукцію з новим слоганом.

  Немає ніяких універсальних відповідей для вирішення завдання зі створення слогана, що продає. Але підказки дизайнерів і онлайн-сервіс Logaster здатні значно спростити цю роботу для вас. Приступайте до розробки власного гасла прямо зараз, не кліпайте даремно.

  4.2/5 - (6 голосів)