Як навчитися копірайтингу безкоштовно або огляд 7 шкіл написання статей

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Професія копірайтера стає все популярнішою та від цього популярнішим. Але ні в одному вузі України та Росії не вчать написанню текстів і статей, що продають.

  Проте, копірайтингу потрібно вчитися. Довгий шлях – це осягнути все самому за допомогою книг, блогів та особистого досвіду. Короткий шлях – перейняти досвід більш досвідчених колег у вигляді курсів, тренінгів і т.д.

  Как научиться копирайтингу бесплатно? Фото копирайтера

  У мережі зараз дуже багато інформації про те, як навчитися копірайтингу. І ось саме тому потрібно бути дуже виборчим у відборі того чи іншого джерела. Переймати знання потрібно у кращих.

  Варто врахувати, що безкоштовно ніхто не стане видавати фішки з написання статей. Але у початківців копірайтерів часто просто немає грошей на покупку дорогих тренінгів або курсів. Не так уже й легко знайти відповіді на всі свої питання в мережі. Іноді просто потрібна порада більш досвідченого колеги.

  Отже, яка школа копірайтингу варта того, щоб в ній вчитися?

  1. Мій відео-курс з копірайтингу

  21 корисне відео цілком безкоштовно

  2. Contentmonster.ru

  Для проходження навчання необхідно зареєструватися на сайті. Після проходження курсу навчання основам копірайтингу, ви отримаєте привілеї при роботі на даній біржі контенту.

  3. Надія Орєхова

  Ця школа копірайтингу надає навчання на платній основі, але всього за 1500 рублів на місяць.

  При цьому після того, як Надія навчить вас писати статті, вона ще може і роботу запропонувати. Тобто навчання – це своєрідне випробування перед тим, як взяти вас в команду копірайтерів. Цікавий підхід.

  4. Артур Будовський

  У блозі Артура є багато слушних порад по тайм-менеджменту, роботі з замовниками та, звичайно, копірайтингу. При цьому там ви знайдете і кілька корисних безкоштовних курсів.

  Детальніше про Школу статейного бізнесу «TextUnqiue» та читайте в інтерв’ю з Артуром.

  5. Сергій Трубадур

  Школа копірайтингу Сергія Трубадура досить відома. Хоча більшість курсів цього фахівця платні, все ж є кілька безкоштовних варіантів, наприклад, Безкоштовний тренінг «Легкий вхід тексти, що продають  для Інтернету», які як раз і підійдуть для початку. Мінімум води – максимум користі.

  До речі, Ви можете докладніше дізнатися про школу Трубадура з інтерв’ю з Сергієм.

  6. Наталія Карья

  На блозі Наталії є «хмара» статей, які відповідають на питання «як навчитися копірайтингу?». Крім статей на блозі можна підписатися на розсилку Наталії та отримати курс, який допоможе почати заробляти.

  7. Юлія Вовкодав

  Юлія пропонує безкоштовний курс для початківців копірайтерів, який допоможе розібратися з азами. Ці матеріали є вступом до навчання в школі копірайтингу Юлії.

  Тепер ви знаєте, як навчитися копірайтингу і з чого можна почати. Але безкоштовне навчання підійде тільки для новачків. Я твердо впевнена, що знання повинні мати хорошу ціну.

  А як ви вважаєте?

  5/5 - (1 голос)