Коментарі інтернет-користувачів – як вони впливають на просування сайту?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Обговорення інтернет-користувачів часто коригуються модераторами. Адміністратори сайтів намагаються видаляти грубий контент, тексти, не пов’язані з тематикою даної сторінки, а іноді брехливі або невтішні відгуки користувачів.
  комментарии на сайте мем

  Коментарі інтернет-користувачів вказують на інтерес до продукції, статті, графіку або відео. Вони дозволяють отримати уявлення про опубліковані матеріали, а також є джерелом інформації про те, як сприймають бренд. Попри це, деякі сайти не дають можливості коментувати свій контент. Чи справді прийняття такої стратегії дій пов’язано з тим, що коментарі мають вплив на позицію сторінки в результатах пошуку? Який зв’язок між думкою користувачів і SEO? Як Google сприймає залишені коментарі?

  Чи варто допускати погані коментарі на сторінку

  Коментарі впливають на просування сайту в пошукових системах, якщо вони відповідають тематиці даної статті та належать до змісту в цьому матеріалі. Іноді можуть містити ключові фрази, які як раз були опущені в змісті, завдяки чому вони вплинули на позиціонування сайту. Відгуки, залишені користувачами, також індексуються пошуковими роботами. Тому варто звернути увагу на їх зміст і сенс. При модерації коментарів, в першу чергу, варто видаляти ті, які є грубими або образливими. Також варто звернути увагу, чи має коментар якесь значення або був залишений тільки для того, щоб отримати посилання на власний сайт.


  комментарии в интернете мем

  Як Google реагує на коментарі користувачів?

  Google постійно оновлює свої алгоритми, щоб забезпечити користувачам контент, який найбільше відповідає запиту, набраному в пошуковій системі. Алгоритм Panda займається аналізом контенту веб-сайтів з точки зору їх якості. Він нижче оцінює ті веб-сайти, на яких знаходиться спам, тобто контент низької якості та неунікальні тексти. Як наслідок, такі сайти отримують нижчу позицію в результатах пошуку.

  Алгоритм Panda також звертає увагу на коментарі. Якщо їх зміст не буде збігатися з тематикою сайту, він може порахувати їх за спам. Алгоритми Google стають все розумнішими, тому не варто публікувати коментарі, які не приносять ніякої цінності.

  Модерування дискусій – правильне управління коментарями

  Коментарі приносять додаткову цінність для сайту. Інтернет-користувачі можуть поділитися своїми враженнями та висловитися на теми, які їх цікавлять. Завдяки цьому ви можете дізнатися користувачів порталу та в наступний раз писати текст під їх інтереси. Однак, вирішивши встановити на сайті функціонал коментування, ви повинні управляти відгуками, які залишають користувачі.

  Пам’ятайте, що алгоритм Panda звертає увагу як на опубліковану вами статтю, так і на коментарі користувачів. Це означає, що думки відвідувачів сайту мають також вплив на загальну якість сайту. У зв’язку з цим, переглядаючи коментарі, видаляйте ті, які не відповідатимуть темі розміщеного матеріалу. Безлад технічної інформації у відгуках користувачів не тільки вплине на зниження якості сторінки, але також це вплине на те, що «Панда» не дізнається, з якою темою зв’язати сервіс.

  Не слід забувати та про інший алгоритм від Google – Пінгвін. З його допомогою можна отримати штраф за розміщення вихідних посилань на вашому сайті, які можуть бути просто спамом або вести на шкідливі сайти. Ця проблема може також стосуватися змісту, який з’являється в коментарях. Щоб уникнути проблем, можна просто встановити атрибут nofollow для посилань, опублікованих у відгуках користувачів. Завдяки цьому, вставлені користувачем гіперпосилання будуть нешкідливі, а алгоритм Пінгвін не накладе штраф.

  пингивн

  Коментарі в інтернеті заслуговують на увагу

  Модеруючи та розміщуючи коментарі на сайтах, вам слід дотримуватися наведених нижче порад.

  • Визначте чіткі правила коментування та розкажіть про них на сайті. Якщо ви визначили правила, і кожен їх знає, легше буде модерувати коментарі, й інші зрозуміють, чому їх пост не був прийнятий. Якщо, хтось не дотримується правил, то не зможе пред’явити до вас претензій.
  • Залишайте коментарі, які підписані справжнім ім’ям, або псевдонімом.
  • Зверніть увагу на коментарі, які залишають люди, пов’язані з вашою галуззю. Завдяки цьому ви будете будувати ділові відносини та створювати імідж професіонала.
  • Подбайте про якість коментарів. Як для вас, так і для читачів цікаві коментарі, які щось привносять. Менш важливий коментар типу «круто», який у багатьох випадках використовують для просування власного сайту, а не вираження думки.
  • Відповідайте на питання, задані в коментарях.
  • Цінними є справжні відгуки, які виглядають спонтанними або написаними під впливом реальних емоцій. Читаючи такий коментар, інші користувачі будуть переконані, що він не був опублікований на замовлення і його автор висловив свої щирі думки.

  комментарии на сайте

  3.7/5 - (7 голосів)