ТОП сервісів і програм для розкрутки YouTube

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 23 мин.

  Для чого використовуються програми для розкрутки відео на YouTube? Це один із способів комплексної роботи над підвищенням популярності каналу, якщо у вас мало підписників. І неважливо, чи збираєте ви свою «першу тисячу» або вже не дотягуєте до мільйона. Для вирішення даного завдання маркетологи і фахівці в «білому» просуванні рекомендують використовувати комплексний підхід.

  Попередження! У списку є російські сервіси, перед використанням кожного сервісу прохання ознайомитись заздалегідь із країною-виробником!

  Програми для Ютуб

  Важливість змісту

  Перший пункт в комплексному підході – вичавити максимум з того, що вже є. Отже, зверніть увагу на відеоролики, які вже розміщені на вашому каналі, і на їх текстове оформлення. Як і будь-який інший тип інтернет-контенту, наповнення вашого каналу можна і потрібно оптимізувати.

  Існує кілька популярних сервісів, які допоможуть на перших етапах просування.

  Pilum24

  Раскрутка ютуб каналов

  Pilum24 – сайт для розкручування ютуб каналу, перегляди, живі підписники, лайки та коментарі для вашого YouTube каналу.

  Переваги:

  • доступна вартість (мінімальні пакети: 1000 переглядів коштуватиме лише 480 грн; 100 підписників – 400 грн; 100 лайків – 240 грн; 10 коментарів – 300 грн);
  • можливість потрапити в мільйонники лише за 3 дні! 1 000 000 переглядів за три дні, запитайте у хлопців як;
  • лише реальні перегляди! Без ботів, накруток, списань;
  • досвід роботи 10+ років (вражає);
  • величезна кількість позитивних відгуків;
  • гарантії на завдання.

  З мінусів – немає особистого кабінету для відстеження історії замовлень.

  Детальніше читайте – Розкрутка каналу на YouTube за допомогою Pilum24

  Prodvigate

  Продвижение YouTube-канала с помощью сервиса Prodvigate

  Prodvigate — сучасний сервіс для просування YouTube-каналів і офіційний партнер Google.

  Перевага в тому, що вам не потрібно самостійно розбиратися з таргеті – механізми автоматично аналізують ролик і пропонують його цільовій аудиторії. Зручний особистий кабінет, запуск кампанії в пару кліків, а для тих, хто добре розуміє свою ЦА – ще й можливість більш детальної настройки.

  Запуск всього від 1900 рублів в тиждень. Щоб оцінити потенційний прихід аудиторії і кількість переглядів, на сайті розміщено зручний онлайн-калькулятор.

  Вібум

  нативная реклама роликов в социальных сетях

  Вібум — справжній лідер на ринку компаній, які займаються нативною рекламою і просуванням в соціальних мережах. Сервіс є офіційним партнером Google.

  Чому такий спосіб просування працює? Відтворення відео відбувається тільки за бажанням самого користувача, він має можливість самостійного переходу на канал. Велика кількість лайків, шейрінгів і репостів дає більше віральних переглядів.

  Система підходить для приватних рекламодавців (блогерів, артистів, музикантів) і великих брендів. Великий вибір налаштувань націлювання, самостійний вибір майданчиків для розміщення і захист від накруток.

  Детальніше читайте в статті “ВІБУМ – нативна реклама роликів в соціальних мережах

  Adbooro

  Adbooro – сервіс для автоматичних колаборацій YouTube-каналів за допомогою кінцевих заставок. Унікальність його в тому, що вам не потрібно встановлювати контакти з іншими каналами вручну, а всього лише вставити посилання на відео і вибрати тематику посіву вашого відеоматеріалу. За час існування сервісу вже є величезна кількість партнерів, які надали свої відео для розміщення кінцевих заставок каналам на стадії розвитку. Читайте також докладніше про сервіс в статті “Просування кінцевими заставками“.

  Videoseed

  Videoseed

  videoseed

  Videoseed – це універсальна платформа для просування відео. Є можливість

  • просування роликів за допомогою Google Ads;
  • використання нативних посівів в соціальних мережах (на майданчику 7000+ спільнот ВК і 6000+ спільнот в ОК, при цьому можна розміщуватися без позначки «реклама»);
  • таргетована реклама в ВК, ОК, Інстаграм, Фейсбук;
  • просування прямих ефірів (починаючи з анонсів до ефіру, залучення максимальної кількості глядачів під час ефіру і закінчуючи післяефірним просуванням);
  • реклама на преміальних сайтах, типу КиноПоиск, IVI, Megogo;
  • pre-roll в офлайн-кінотеатрах;
  • реклама в телеграм (1300+ каналів різних тематик);
  • реклама в ТікТок.

  Все що Вам потрібно – заповнити бриф з інформацією про вашу аудиторію і канал.

  Популярні сервіси розкрутки каналу в YouTube (накрутки)

  Після закінчення «внутрішньої» роботи з контентом логічно буде рушити далі і звернутися до зовнішніх джерел надходження підписників, переглядів, лайків та інших атрибутів популярності.

  Якщо ви зовсім недавно приступили до розміщення відео на всесвітньо відомому майданчику, то повинні були відчути, наскільки складно привернути увагу досвідченої сучасної аудиторії. І щоб вийти в тренд і потрапити в ТОП, вже недостатньо знайти цікавий сюжет і проявити винахідливість при подачі і зовнішньому оформленні ролика.

  Спеціально для того, щоб швидко і якісно просувати свій канал, розроблено кілька зручних сервісів, які допоможуть збільшити кількість лайків, коментарів, підписників і залучити нових відвідувачів:

  SmmPrime

  Посилання на сервіс — https://smmprime.com/

  Цей сервіс дозволяє робити всебічне розкручування вашого Youtube. Ви можете накрутити підписників собі на канал, а також перегляди та лайки на ваші відео. Крім цього, на сервісі є унікальна послуга з додавання коментарів під ваші відео (при цьому коментарі будуть ставитись до тематики відео та каналу). Також існує можливість збільшити показник годин перегляду, який необхідний для монетизації вашого каналу. На сервісі дуже швидка та легка реєстрація, а також дуже приємні ціни на всі послуги.

  SoclikeНакрутка подписчиков

  Цей сервіс пропонує серйозний підхід до питання просування, надаючи можливість замовити лайки, коментарі, дізлайки, репости. Ресурс позиціонує себе як майданчик для «білого» просування, тобто, всі операції, які ви замовите, будуть виробляти реальні люди, а не роботи. Відповідно, ви не порушите правил просування в Ютуб і не отримаєте попередження або блокування. Сервіс російський, і для початку роботи пропонується кілька тарифних планів, в залежності від того, який варіант просування ви замовите. Можна оплатити накрутку переглядів, замовити висновок відео в тренд або залучити підписників. Меню з описом послуг досить зрозуміле, залишилося визначитися з бюджетом і обрати підходящий варіант.

  YouFriends

  YouFriends
  youfrinds

  Ще один «білий» сервіс, що дозволяє розкручувати відео за допомогою перехресного просування. Крім того, висока популярність ресурсу зумовлена ​​його безкоштовними пропозиціями. Майданчик YouFriends дає можливість знайти інших авторів приблизно з такими ж кількісними показниками, як і у вашого каналу, і запропонувати їм колаборацію. Ви зможете додавати свої ролики, робити переролли, а також залишати підказки в коментарях, які направлять глядачів на ваш канал. Робота з YouFriends не тільки може поліпшити показники популярності, але і дозволить вам подружитися з досвідченими авторами, знайти для себе потенційних рекламодавців і попрактикуватися у взаємному піарі. Досить зареєструватися, додати свій канал в список, і можна приступати до пошуку хороших партнерів.

  BossLike

  BossLike
  bosslike

  Цей сервіс розкрутки відео на YouTube є широкоформатною медійною платформою, яка пропонує не тільки збільшити кількість підписників, а й скористатися сучасними інструментами просування в Інстаграм, ВКонтакте або Фейсбуці. Потрібно зареєструватися, після чого створити завдання, надати посилання на канал, і вказати, який саме показник ви хочете збільшити. BossLike дозволяє безкоштовно накрутити підписників, якщо виконувати завдання від інших користувачів і заробляти бали. Їх ви потім зможете витрачати на просування свого каналу. А можна швидше розширити аудиторію, якщо придбати готові рецензії за певну плату.

  Біржі блогерів Ютуб

  Prolog

  Prolog
  prolog

  Ще одна відома біржа для замовлення реклами у лідерів думок. Інтерфейс простий і зрозумілий, вам достатньо зареєструватися і обрати на головній сторінці канал, який готовий допомогти вам з платним просуванням. Розкрутка за допомогою популярних блогерів – перевірений спосіб привернути аудиторію. Одна з основних переваг сервісу – безпека для рекламодавця. Після того, як ви виберете за допомогою фільтра бюджет, тематику каналу, тип реклами і т.д., сервіс почне шукати потенційних виконавців замовлення. При цьому ви платите біржі, яка заморожує кошти до тих пір, поки обраний вами виконавець не виконає завдання – розмістить у себе на сторінці пост або відео з подальшою оцінкою ефективності.

  Детальніше читайте: “Топ бірж блогерів Ютуб

  Управління каналом

  Щоб канал на YouTube динамічно розвивався, важливо відстежувати його просування. Зручними SEO-інструментами є спеціальні сервіси, за допомогою яких можна керувати майданчиком у всіх напрямках:

  • динаміка просування;
  • оновлення інформації про відео, що публікуються;
  • коригування прев’ю та описів;
  • модерування коментарів і т.д.

  Зрозуміло, прості завдання можна вирішувати за допомогою стандартного інтерфейсу відеохостингу, проте хороший сервіс розкриває безліч додаткових можливостей для власника каналу. Вони прискорюють вирішення будь-яких завдань, навіть найпростіших.

  YouTube Studio

  Ця «студія» є справжньою панеллю управління з вбудованими інструментами. Останні допомагають контролювати обліковий запис, також його комбінація з іншими сервісами дозволяє власнику каналу отримати дуже нестандартні можливості.

  За допомогою YouTube Studio можна налаштувати доступ до загальної аналітики каналу, що відображає ефективність просування. Також власник може редагувати та завантажувати ролики, запускати трансляції та модерувати коментарі. Програма доступна в мобільному варіанті, що дозволяє оперативно реагувати на будь-які оновлення каналу. Сервіс стане ідеальним безкоштовним варіантом як для SEO та SMM-фахівців, так і для власників бізнесу.

  TubeBuddy

  Даний сервіс є розширенням, доступним як для браузерів ПК, так і для мобільних гаджетів. За допомогою цього інструменту легко збільшити охоплення роликів і контролювати те, що відбувається на каналі.

  Додаткові можливості TubeBuddy:

  • проведення аудиту;
  • планування публікацій;
  • оптимізація підвищення рейтингу;
  • обробка відео у масовій кількості;
  • створення шаблонів модерації всього контенту;
  • моніторинг згадок про бренд;
  • аналіз зацікавленості аудиторії тощо.

  TubeBuddy вважається досить потужним інструментом, який не завадить завжди мати під рукою.

  Agorapulse

  Сервіс, який дозволяє керувати профілем у будь-якій соціальній мережі, включаючи Ютуб. З його допомогою зручно контролювати публікації, пускати ролики із заданим часом постінгу, збирати відео за тегами та ключовими словами. Додатково власник каналу може оперативно модерувати коментарі, аналізувати підписників та створювати цілу бібліотеку файлів.

  Головна особливість сервісу Agorapulse – можливість відстежувати канал за такими правилами, які задає його власник. Це дозволяє переглядати публікації компаній, що конкурують, і вносити попутно зміни в стратегію просування.

  Пошук ключових слів

  Щоб вийти в ТОП, необхідно приділити увагу правильному розміщенню ключових слів у запропонованому контенті. При цьому важливо не перестаратися з їхньою щільністю, адже високий ризик отримати бан за спам. Для пошуку ключових слів у YouTube варто скористатися спеціальними сервісами.

  Збирати ключовики ви можете з різних джерел, але найпростіше взяти їх з підказок, що спливають у пошуковому рядку відеохостингу. Використання сторонніх сервісів значно спрощує збір, і навіть перевірку частотності споживання і сортування.

  Підказки Ютуб

  підказки ютюб

  Базовим місцем збору ключових слів є звичайний пошуковий рядок у самому відеохостингу. Їх можна зібрати вручну і перевірити частотність самостійно – це дозволить виявити найбільш привабливі фрази, що сприяють просуванню.

  Даний метод вимагає зайвого вільного часу і не дуже підходить для каналів із великою кількістю контенту. Бажано вибрати автоматизовані сервіси, які проводять всю роботу з пошуку ключових систем без участі власника каналу. Вам залишиться лише забрати результат.

  Google Keyword Planner

  Дослівно цей сервіс називається «планувальником слів». У ньому відсутня функція пошуку безпосередньо під Ютуб, однак за ключовими словами з нього часто видаються відео в результатах пошуку. Відповідно, ці дані можна використовувати як спосіб оптимізації каналу.

  Можливості планувальника:

  • перевірка частотності;
  • дослідження рівня конкурентності за словами;
  • складання прогнозів.

  Google Key Planner — чудовий спосіб швидко підібрати ключові слова та перевірити їх частотність. Однак цей сервіс не дуже підходить для алгоритму на тривалий період. Додаткова перевага планувальника – повністю безкоштовний.

  Google Trends

  Сервіс Google Trends дозволяє відстежити зацікавленість аудиторії до певної тематики. Він допомагає проводити моніторинг трендів, за що й отримав свою лаконічну назву. За допомогою сервісу можна перевірити динаміку за ключовими запитами, при цьому збирання даних відбувається за роки. Зручний інтерфейс дозволяє сортувати результати за категоріями, часом та навіть країнами.

  Отриману статистику у сервісі можна групувати за джерелами. З його допомогою легко виявити популярні теми у запитах, які «вистрілили» за останній період, а отриману інформацію використовувати для просування каналу.

  Ahrefs YouTube Keyword Tool

  Цей сервіс – досить потужний інструмент для мережевого маркетингу, здатний вирішувати відразу безліч завдань у просуванні будь-якого контенту. Він може не лише видавати частотність ключового запиту, а й показує список релевантних слів.

  Здійснює пошук у понад 200 країнах, інтерфейс пропонує фільтрацію за частотністю, кількістю кліків і навіть відображає показник повернення. За бажанням ключі можна зберегти у спеціальному списку, а потім скласти перелік тем для потенційних роликів на каналі. Сортувати запити можна в порядку їхньої пріоритетності.

  RankTracker

  За допомогою RankTracker можна знайти ключові слова в базі даних, що містить більше мільйона актуальних запитів. Вбудований у сервіс інструмент Keyword Finder перевіряє введені фрази та видає статистику за ними. Однією з особливостей сервісу є можливість пошуку ключових запитів з прив’язкою до певного ГЕО.

  Додатково система видає наявні дані щодо важкості просування ключа, шукає схожі запити та ідеї, експортує звіт у формат Excel у вигляді таблиць для зручності користувача. За допомогою RankTracker вдасться відстежувати позиції ролика за релевантними фразами. Додатково можна формувати список ключових слів під конкретне завдання.

  Keywordtool.io

  Сервіс проводить парсинг ключових слів, видаючи фрази з високою частотністю, але із різними рівнями конкурентності. Джерелом є дані, отримані з системи Google. При цьому пошук ключових слів відбувається з обов’язковою прив’язкою до мови.

  Додатково сервіс здійснює:

  • моніторинг питань та тегів;
  • фільтрацію отриманих результатів у вигляді мінус-слів;
  • видачу даних про тренд, частотність, конкуренцію і навіть вартість кліка.

  Данні сервіс Keywordtool.io вивантажує у форматі Excel-таблиць, що дуже зручно. Крім Ютуба, використовувати програму можна для соціальних мереж та інших пошукових машин.

  KParser

  Один із найпопулярніших сервісів, який використовується для просування каналу на відеохостингу. Збирає дані відносно повільно, але відрізняється доступним інтерфейсом. Географія сервісу становить понад 240 регіонів, він здатний моніторити запити 38 мовами.

  Користувачеві доступна досить гнучка система налаштування параметрів, ключі можна сортувати та експортувати отримані дані. Додатково надається інформація про вартість кліка та частотність фраз. При широкій відповідності збирання даних ведеться дуже довго, збільшується цей час через відсутність налаштування мінус-слів.

  KWFinder

  Сервіс KWFinder здатний знаходити навіть ті фрази, які мають довгі «хвости» та відносно низьку частотність, при цьому є досить ефективним інструментом просування. У програмі немає інтерфейсу безпосередньо під відеохостинг, проте він пропонує достатньо даних із популярних пошукових систем.

  Пошук ключових фраз здійснюється з прив’язкою до ГЕО, є можливість налаштування частотності по місяцях, ведеться розрахунок складності просування за певним словом. Додатково KWFinder проводить аналіз отриманих результатів та вивантажує результати у форматі таблиць Excel.

  Аналіз каналів та відео конкурентів

  Грамотне просування каналу на майданчику YouTube багато в чому залежить від уміння правильно аналізувати дії конкурентів. Це дозволить не лише знаходити трендові тематики, а й визначати нові засоби оптимізації власного каналу.

  Збір даних забирає вручну занадто багато часу, тому бажано вдатися до допомоги спеціальних автоматичних сервісів. Вони здатні не лише дати повний аналіз каналу конкурента, а й допоможуть знайти ідеї для створення такого контенту, який працюватиме на свого власника постійно.

  Rival IQ

  Цей інструмент проводить справжній аудит конкурентних каналів, вивчаючи їхню стратегію просування. Отримана інформація відображає активність конкурентів на відеомайданчику.

  Rival IQ аналізує канал власника, порівнюючи його показники з аналогічними конкурентами. Оцінює рівень залучення, визначає базову статистику, показуючи найпопулярніші ролики. Отримати дані можна у форматі таблиць, PDF, а також запросити відправку інформації на електронну пошту. Використовувати Rival IQ зручно не тільки для відеохостингу, а й для інших соціальних мереж.

  YTRank

  За допомогою YTRank можна перевірити рівень ролика за певним ключем. Сервіс ідеальний для випадків, коли потрібно швидко зрозуміти рівень конкурентності відео, але немає бажання витрачати зайві гроші на придбання.

  Перевірка позицій проводиться із прив’язкою до певного регіону. При цьому сервіс зберігає історію та дає відкрите посилання на результат моніторингу. Єдиний недолік YTRank – неможливість його роботи в потоці. Тим не менш, для безкоштовного інструменту маркетингу його можна вважати досить сильним. Ідеально підходить для маркетологів та власників бізнесу, які здійснюють просування через відео-майданчик.

  Tubics

  Сервіс Tubics можна вважати комплексним інструментом, який відрізняється від подібних систем здатністю проводити А/В-тестування прев’ю для відео, а також здійснювати аудит каналу. Таке рішення дозволить збільшити кількість переглядів одразу у кілька разів.

  Головні особливості Tubics:

  1. Генерація оптимальних тегів.
  2. Пошук ідей для роликів, які працюватимуть.
  3. Проведення аудиту каналу.
  4. SEO-підказки, складання чек-листа з оптимізації на підставі конкурентів.

  Додатково пропонується гостьовий доступ, а також можливість підключити кілька облікових записів.

  Popsters


  Проводить повну аналітику постінгу конкурентів у соціальних мережах, включаючи майданчик Ютуб. Запит інформації про профіль відбувається в момент авторизації в обліковому записі Google. Є можливість складати графіки активності, фільтруючи їх за датами, хештегами максимальної ефективності і навіть типу контенту.

  Сортувати пости конкурентів зручно за будь-якими метриками, включаючи значення на графіках. За допомогою Popsters можна зробити прив’язку до певного часового інтервалу. Експорт даних доступний у форматі таблиць Excel та PDF.

  WhatStat

  Шукати конкурентів за допомогою WhatStat та виявляти причини їх ефективності можна за певною нішою. Це дозволить вибрати найбільш прибуткові напрямки, якщо планується робота одразу для кількох тематик.

  Досліджує топ-100, 250 та 500 каналів на Ютубі, видає дані щодо підписників, а також щодо доходу в різних періодах. Доступні в останньому випадку три інтервали — 90 днів, місяць та два тижні. Важливо враховувати, що сервіс збирає дані тільки по відкритих каналах інформації, тому результати доходів можуть трохи відрізнятися від реальності. Додатковий бонус – використання WhatStat безкоштовно.

  ViralStat

  Система ViralStat здатна порівнювати дані профілів на відеохостингу Ютуб та інших соціальних мережах. За допомогою сервісу вдасться відстежити динаміку розвивитку каналів конкурентів із заданої ніші, при цьому можна побачити практично всі зміни.

  Порівняння даних відбувається за двома профілями, відстежується не тільки відео, а й хештеги, сама інформація в обліковому записі. Для структурування результатів передбачено створення папок, доступні інструменти, що допомагають оптимізувати рекламу. Можливе налаштування повідомлень на електронну скриньку з будь-якою періодичністю. Сервіс стане у нагоді тим, хто планує стрімкий розвиток свого каналу на Ютубі.

  CoSchedule

  Сервіс CoSchedule має особливу «фішку» — він здатний аналізувати заголовки до відеороликів щодо SEO-оптимізації. Потрібна лише проста реєстрація, після чого необхідно ввести назву. Додатково пропонують поради, які допоможуть збільшити рейтинг каналу.

  Історія зміни заголовків до роликів зберігається, при цьому завжди можна отримати звіт щодо їх читабельності. У сервісі представлена ​​платна підписка, купувати яку рекомендується лише у разі тривалих проектів щодо просування каналу на закордонну цільову аудиторію. CoSchedule створений виключно під англійську мову та дає відповідні рекомендації.

  Генерація тегів

  Написи-теги, які додають до роликів, придумані для спрощення пошукових алгоритмів: вони, у свою чергу, краще «розуміють» зміст відео на каналі. Поширеною є тактика вставки блоку ключових фраз, проте вона не завжди ефективна та вважається застарілою.

  За допомогою якісної оптимізації тегів можна отримати природний трафік. Часті переходи цільової аудиторії на ролики з пошукових систем дозволяє їм надійно та надовго закріпитися у ТОПі видачі за релевантними запитами.

  Rapidtags

  Генерація тегів у сервісі Rapidtags відбувається за назвою відео на каналі. Достатньо просто ввести посилання або заголовок ролика. Сервіс формує список найефективніших тегів, які можна скопіювати у буфер обміну.

  Частково Rapidtags визначає інтенти, проте частина виведених системою результатів краще не використовувати. Щоб не ввести алгоритми пошуку в оману, виставлені сервісом списки доведеться чистити вручну. Rapidtags повністю безкоштовний та зручний у використанні.

  YouTube Tags

  Сервіс є розширенням, розробленим спеціально для Google Chrome. Після встановлення потрібно надати повний доступ до даних браузера, а потім запустити будь-яке відео на своєму каналі.

  Система дозволяє копіювати теги, щоб використовувати їх для іншого відео. При цьому результат завжди буде на видному місці, а сама установка розширення в браузер займе трохи більше хвилини. Сервіс абсолютно безкоштовний і допоможе просувати будь-який канал на відеохостингу.

  Модерація коментарів

  На рейтинг відеороликів у Ютубі впливає безліч критеріїв: це не лише теги та правильно складений заголовок, а й поведінкові чинники цільової аудиторії. Головний напрямок, де глядачі можуть виявити максимум активності, – це коментарі до постів. Так вони не лише діляться своєю думкою, а й вступають у діалог з іншими підписниками, за рахунок чого виходять цілі дискусії. З них власник каналу може отримати для себе максимум корисної інформації, яка стане в нагоді в ефективному просуванні.

  Для збору інформації бажано використовувати спеціальні сервіси.

  Smart Moderation

  Сервіс є справжньою системою інтелектуальної модерації активності цільової аудиторії каналу. Крім відстеження коментарів, Smart Moderation розпізнає та відхиляє спам. Головне — задати йому правильні правила до дії.

  Можливості сервісу:

  • моментальна модерація;
  • автоматичне приховування коментарів, виявлення токсичної інформації;
  • створення персоналізованих алгоритмів дії на основі нейромережі.

  Звіти про роботу сервіс може надсилати на електронну пошту. Переважно застосовувати Smart Moderation при комплексному розкручуванні з іншими соціальними мережами, оскільки він дає можливість зібрати всі коментарі в одному інтерфейсі для зручності.

  Аналітика YouTube каналу

  Аналітика будь-якого профілю соціальної мережі потребує постійного вивчення та виявлення помилок, усунення яких сприяє швидкому просуванню та утримуванню позицій. Це не оминуло і відеохостинг Ютуб.

  За допомогою аналітики можна побачити не лише точки зростання, а й слабкі місця у вибраній стратегії просування. Безкоштовна аналітика є у сервісі YouTube Studio за замовчуванням. Однак для якіснішого аналізу бажано скористатися розширеними та платними програмами, що дають більше можливостей.

  VidIQ

  VidIQ

  VidIQ

  Це сервіс, який допомагає підібрати теги для всіх ваших відео. Не секрет, що СЕО-оптимізація контенту добре працює і на Ютуб. За допомогою професіоналів VidIQ ви зможете скласти оптимізовані назви ваших роликів, а також додати до них опис необхідного розміру з релевантними словами. Оточивши свої відео правильно підібраними тегами, ви зможете прискорити процес просування для програм для розкрутки в YouTube. Користувачам VidIQ доступні платна і безкоштовна версії, які розрізняються функціоналом. Новачкам підійде версія BASIC, з якої можна почати працювати безкоштовно. А максимум можливостей надає пакет BOOST + за ціною від 125 доларів на місяць. Крім безпосередньої оптимізації сервіс дозволяє встановити в браузер розширення для перегляду і копіювання тегів з роликів конкурентів. Грамотно підібравши високочастотні теги, ви значно підвищите шанси своїх відео потрапити в ТОП переглядів.

  YouTube Analytics

  Є безкоштовним інструментом, який активно використовують практично всі власники каналів на Ютубі. Він збирає дані про відвідування, кількість лайків та дизлайків, відображає кількість підписників та репостів. Вся статистика ведеться моментально.

  Сортувати отримані дані в YouTube Analytics можна за реакцією аудиторії або переглядами, у просунутому режимі передбачений зручний варіант фільтрації. Як джерело трафіку можна обрати навіть стать. Сервіс YouTube Analytics безкоштовний.

  Morningfame

  Сервіс Morningfame створений спеціально для оптимізації відеороликів відеохостингу YouTube. Проводить аналітику у розширеному вигляді, на її підставі пропонує ефективні поради. Однією з особливостей сервісу є робота в ігровій формі.

  Можна отримати результати аналізу кількості переходів за посиланнями, поради щодо створення гарного прев’ю до відео. Сервіс представляє докладні звіти про проведену роботу, при цьому він аналізує також неохоплені ключі, якими можливе ранжування відео. Листи з рекомендаціями надходять на електронну пошту. Для реєстрації у сервісі потрібен інвайт.

  Social Blade

  Сервіс відрізняється великою базою даних, може підтримувати роботу з більшістю соціальних мереж, включаючи відеохостинг Ютуб. При розширеній аналітиці видно точки зростання, і навіть методи конкурентів, які дозволяють їм виходити в ТОП.

  Сервіс Social Blade надає можливість переглянути аналітику за місяць із максимальними подробицями. У цьому дані каналів легко порівнювати. Додатково можна встановити пошук схожих профілів у вибраній ніші. Безкоштовна підписка на сервіс є достатньою під час базового використання.

  Детальніше читайте “ТОП сервісів для аналітики YouTube

  Автопостінг роликів

  Автопостінг – завантаження постів по заданому часовому інтервалу, особливо корисний такий інструмент для професійних сеошників, вебмайстрів та власників бізнесу, які просувають свій канал самостійно. Функція дозволяє розпланувати дії на кілька днів або місяців наперед і не відволікатися від публікацій.

  Для вирішення такого завдання також можна використовувати спеціальні сервіси, однак серед них не так багато тих, що розраховані на роботу з відеохостингом.

  NovaPress

  NovaPress Publisher

  сервис отложенного постинга Novapress

  Це менеджер для автоматичної публікації контенту з аналітичними функціями. Якщо у вас багато інших щоденних завдань або кілька YouTube-каналів, ця програма допоможе налаштувати дати вивантаження нових відео на канал. Крім того, NovaPress дозволяє публікувати прев’ю до своїх відеороликів в найбільш популярних соцмережах. На зображення і відео можна буде додати водяні знаки, щоб не боятися підступів конкурентів. Обирайте день і час постинга, а також його умови. Щоб залучити клієнтів, сервіс пропонує 10-денний безкоштовний період з повним функціоналом. Потім можна вибрати один з тарифних планів – Базовий (8 доларів на місяць), Стандарт (25 доларів на місяць) або Корпоративний (45 доларів на місяць). Регламентується кількість сторінок або груп, в яких буде публікуватися контент, а також число користувачів з вашої команди, які отримають доступ до роботи на сервісі.

  Onlypult

  Ця платформа відкладеного постінгу працює практично з усіма соціальними мережами, що має інтеграцію з Ютубом. Серед можливостей Onlypult:

  • командна праця;
  • публікації за заданим розкладом;
  • створення папок, що впорядковують канал;
  • сортування постів за обраними мітками;
  • налаштування доступу до відео, а також завантаження роликів через посилання.

  Додатково сервіс дозволяє реагувати на критику на адресу компанії та відстежує згадку про бренд. Для користувачів-новачків передбачено безкоштовний базовий тариф.

  Читайте також детальніше Огляд Onlypult – платформи для маркетологів для роботи з соцмедіа

  Hootsuite

  Щоб сервіс коректно працював, потрібно підключити не менше двох облікових записів із соціальних мереж. Крім відкладеного постінгу, Hootsuite пропонує розробку контент-плану на публікації, створює ефективні теги, дозволяє вибрати категорії. Додатково сервіс формує правильні прев’ю для відео на каналі.

  З недоліків сервісу – повільна обробка файлів під час завантаження. У деяких випадках потрібно повторити дії, щоб «загорілася» кнопка відкладеного постінгу.

  SEO-програми для просування під Ютуб

  Головна особливість відеохостингу Ютуб — практично повна відсутність хороших сервісів, оскільки більшість їх розраховано під інші соціальні мережі. Створювати свої програми для автоматичних публікацій або пошуку ключів є дуже витратним. Тому бажано вибирати софт-забезпечення з наявних пропозицій, у яких всі необхідні налаштування вже є спочатку.

  ZennoPoster

  Сервіс ZennoPoster відрізняється можливістю автоматизувати його практично під будь-які умови соцмережі, включаючи канал на Ютубі. В інтернеті представлені шаблони платного та безкоштовного типу, які підійдуть для YouTube. Наприклад:

  1. Щоб залити відео в масовому масштабі, YouTube-Uploader.
  2. Для запуску плейлистів, формування каналу та перевірки облікових записів — YouTube-Manager.
  3. Для створення контенту — YouTube Video Generator.

  Сервіс вимагає передплати на оновлення, які з’являються раз на півроку. Ліцензія на програму є безкоштовною.

  Сервіси для створення контенту та оформлення каналу

  Для успішної роботи каналу та ефективного просування мало використовувати корисні SEO-сервіси або проводити грамотну оптимізацію. Також необхідно звернути увагу на якість контенту.

  Істотно заощадити час допомагають сервіси, які ведуть за власника каналу всю рутинну роботу. Зокрема, це створення обкладинок для відео, оформлення гарних роликів із цікавими ефектами. При цьому не потрібно жодних додаткових знань.

  Crello (VistaCreate)

  Crello (VistaCreate)

  Це відомий графічний редактор, з яким можна працювати в режимі онлайн, один з 15, яких ми розглядали в статті 15 фоторедакторів, які обов’язково знадобляться в роботі SMM-фахівця. Розмістити на своєму каналі цікавий і актуальний ролик вже недостатньо. Основне завдання, яке допомагає вирішити Crello (VistaCreate), – це створити найяскравіші превью до відео, підібрати шапку, а також наповнити свій канал оригінальною графікою, анімацією і веселими (або серйозними, – вирішувати вам) зображеннями. Навіть якщо ви раніше не пробували себе в ролі дизайнера, онлайн-редактор дозволить висловити свої ідеї за допомогою величезної бібліотеки фото і відео, щоб привернути максимум уваги до свого каналу. Вам потрібно лише обрати стиль, який допоможе стати впізнаваним вже по першому кадру або превью в пошуковій видачі. Графічний редактор пропонує 2 варіанти співпраці – безкоштовний (Starter) і платний (Pro – за 9,99 доларів на місяць). Відмінність – в безлімітному скачуванні дизайнів і надання оперативної техпідтримки для користувачів на платному пакеті.

  Canva

  Canva

  Ще один онлайн-сервіс для створення шапок, елементів графічного дизайну, редагування візуального контенту та інших операцій. Спочатку вам потрібно буде зареєструватися на сайті сервісу, після чого обрати категорію контенту і його призначення. Можна користуватися Canva в безкоштовному пакеті після реєстрації, а щоб оцінити всі переваги платних пакетів, виберіть один з тарифів – Canva Pro (12,95 доларів в місяць) або Підприємство (30 доларів на місяць). Умови відрізняються розміром хмарного сховища, числом учасників вашої команди, кількістю фото преміум-якості, що надаються безкоштовно та ін. Готові шапки, картинки, зображення або презентації можна завантажити після закінчення роботи, щоб потім використовувати для просування свого каналу.

  Repurpose.io

  За допомогою цього сервісу доступна конвертація будь-якого контенту у необхідний формат, який дозволить розповсюджувати його у соціальних мережах. Навіть аудіо з подкасту можна перекласти на відео, а потім розмістити його у відеохостингу Ютуб.

  Додатково Repurpose.io накладає субтитри, вибирає формат роликів (горизонтальні або вертикальні), автоматично публікує пости у заданий час, при цьому підтримуючи цілих 15 джерел, звідки надходить контент. Сервіс підходить у тому випадку, коли просування бренду не концентрується лише на відеохостингу. Вартість його придбання є цілком виправданою згідно з функціоналом.

  BuzzSumo

  Сервіс BuzzSumo здатний охопити контент у соцмережах практично по всьому світу. Дозволить знайти блогерів, які користуються популярністю, що дає таким чином можливості пошуку цікавих ідей для нових роликів каналу. Останній процес здійснюється завдяки вбудованій функції Content Analyzer.

  Фільтрувати інформацію можна по країні, мові та даті. Додатковий бонус — відстеження згадки про бренд серед конкурентів, а також експорт отриманих даних. Для базової роботи достатньо безкоштовної версії програмного забезпечення.

  Підводимо підсумки

  Не секрет, що для стрімкого зростання аудиторії з різних країн і різних вікових категорій найкраще підходять такі «вічні» теми, як скандали в сім’ях знаменитостей, вірусні смішні ролики або шокуючі відео. Але якщо ви не готові перетворювати свій канал в сумнівний ресурс, який тиражує такого ж типу контент, зверніть увагу на перевірені майданчики для розкрутки.

  А якщо ви збираєтеся серйозно і надовго заволодіти увагою аудиторії, то для всіх ваших відеозаписів завжди залишатиметься актуальним якість контенту. Зйомка цікавих і корисних відео – це довгий, але гарантовано успішний шлях, адже саме такі ролики будуть і через роки залучати до вас на канал нових підписників.

  Поширені запитання

  Як можна здійснити просування Ютуб каналу безкоштовно?

  Існують два способи здійснити безкоштовне просування ютуб каналу. По-перше, ви можете використовувати соціальні мережі для привернення уваги до вашого каналу. Створіть облікові записи на різних платформах, таких як Instagram, Facebook, Twitter, і активно публікуйте контент, який залучатиме аудиторію та направлятиме її на ваш ютуб канал. По-друге, взаємодійте з іншими ютуберами та спільнотами у вашій ніші. Коментуйте їх відео, залишайте відгуки, пропонуйте спільні проекти. Таким чином, ви зможете привернути увагу їхніх підписників та розширити свою аудиторію.

  Які програми допоможуть розкрутити Ютуб канал безкоштовно?

  Існує кілька додатків, які можуть допомогти вам розкрутити канал Ютуб безкоштовно. Один з таких додатків – TubeBuddy. Він надає різні інструменти для аналізу ключових слів, оптимізації метаданих, пошуку популярних тегів та керування коментарями. Ще одна корисна програма – Canva. З її допомогою ви можете створювати ефектні обкладинки для відео, прев’ю та логотипи для свого каналу. Також варто згадати Google Trends. Цей сервіс допоможе вам дослідити популярні запити та тренди, пов’язані з вашою нішою, і створювати контент, який буде актуальним та цікавим для вашої аудиторії.

  5/5 - (3 голосів)