Огляд сервісу You to Gift: визначення переможців за коментарями, лайками серед підписників у Instagram

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Щодня в Інстаграмі відбувається дуже багато конкурсів. Це дозволяє власникам блогів розповісти про свої облікові записи, просунути продукти та бренди. Підписники можуть отримати приємні призи за прості дії. Щоправда, із підбиттям підсумків у організаторів нерідко виникають проблеми. Хочу розповісти вам про сервіс You to Gift, який значно полегшить проведення розіграшів в Інстаграмі. Переможці будуть визначатися за коментарями та лайками.

  Обзор сервиса You to Gift

  Основні особливості сервісу

  Сервіс You to Gift має низку примітних особливостей, що привертають увагу. Варто розглянути їх детальніше:

  1. Безпека. Не потрібно вказувати дані свого облікового запису або проходити реєстрацію. Достатньо просто вказати посилання на бажану публікацію.
  2. Універсальність. Сервіс дозволяє вибрати переможця за будь-яким критерієм на смак блогера. За бажанням можна вивантажити базу підписників у будь-якому зручному форматі. Найголовніше, щоб обліковий запис в Інстаграмі був відкритий.
  3. Чесність. Сервіс вивантажить всю інформацію без винятків. Усі відомості зберуться до документа у форматі Excel, учасники будуть пронумеровані. Також можна поділитись табличкою з підписниками, щоб вони переконалися у чесності.
  4. Надійність. Сервіс працює з 2019 року, він довів свою надійність. З його допомогою було проведено майже 2 мільйони конкурсів. Користувачі їм дуже задоволені.
  5. Можливість запису екрана. Додаток нагадає зробити це перед тим, як почати підбивати підсумки. Після завершення маніпуляцій ролик збережеться у пам’яті смартфона. Їм потім можна буде поділитися у соціальних мережах.

  Це найцікавіші особливості, що заслуговують на увагу. Загалом рекомендується докладно ознайомитися з функціоналом самостійно.

  Огляд You to Gift

  Обрати переможця Instagram

  Варто докладніше розглянути програму, щоб краще розібратися у всіх її можливостях. Насамперед потрібно виділити таку функцію, як Pick a winner.

  1. Для початку розіграшу натисніть кнопку “Pick a winner”. Вона знаходиться на головній сторінці сайту. Не забудьте обрати соціальну мережу, в якій визначатиметься переможець.

  Выбрать победителя Instagram

  2. Вставте посилання на пост, де проводиться конкурс. Натисніть на Find.

  Вставьте ссылку на пост, в котором проводится конкурс. Нажмите на «Find».

  3. Оберіть критерій, за яким шукатимуть переможця. За замовчуванням варто враховувати всі коментарі. Ви можете знайти той, що буде для Вас кращим. Дозволяється перевірка підписки на обліковий запис з конкурсом. Обов’язково вкажіть кількість переможців.

  Выберите критерий, по которому будут искать победителя

  4. Після завершення збору та обробки даних вас перекине на сторінку з вибором переможців. Натисніть кнопку “Pick a winner”. Після цього буде згенеровано випадковий номер. Також ви побачите логін людини.

  По завершении сбора и обработки данных вас перебросит на страницу с выбором победителей

  Результат розыгрыша

  5. Сервіс в автоматичному режимі проведе перевірку лайка та підписки. Якщо ви бажаєте ознайомитися з усіма коментарями людини, натисніть «View participants comments». За відсутності виконання умов, можете вибрати іншого конкурсанта за допомогою кнопки «Change the winner».

  Сервис в автоматическом режиме проведет проверку лайка и подписки

  6. Як тільки завершите перевірку та інші маніпуляції, закінчіть розіграш. Для цього знадобиться кнопка Complete the giveaway. Далі ви зможете ознайомитися з усіма результатами та іншими подробицями, вивантажити статистику.

  Итоговые результаты и статистика

  Вивантажити дані

  Також у програмі доступна функція Export data. Їй потрібно скористатися так:

  1. Для вивантаження підписників, коментарів та лайків з будь-якого облікового запису в базу відкрийте вказаний розділ. Не забудьте визначити тип даних для експорту. Вставте посилання на пост або обліковий запис, а потім натисніть кнопку «Find».

  выгрузка подписчиков, комментариев и лайков с любого аккаунта

  2. Виберіть тип збору бази. Це можуть бути всі коментарі або лише унікальні, а також лайки. Натисніть на “Start”.

  тип сбора базы

  3. Після завершення обробки інформації можна зберегти базу у зручному форматі.

  сохранить базу в удобном формате

  Генератор випадкових чисел

  Ще необхідно виділити таку можливість, як Random generators.

  1. У сервісу є два безкоштовні онлайн-генератори. Це random number generator і random list generator.

  два бесплатных онлайн-генератора

  2. Перший варіант дозволяє згенерувати випадкове число у необхідних межах. Це полегшує пошук переможців.

  random number generator

  3. За допомогою другого варіанта ви можете за одну мить визначити переможця у конкурсі чи розіграші. Для цього необхідно вказати список імен та логінів, а також телефонів. Після вивантаження інформації відбувається визначення найщасливішого конкурсанта.

  определить победителя в конкурсе или розыгрыше

  Підсумовуючи, можна сказати, що сервіс You to Gift безперечно заслуговує на увагу, якщо ви часто проводите розіграші в Інстаграмі. Він має багато корисних функцій, що спрощують життя блогерам. Є додатки у App Store та Play Market, де Ви зможете обрати переможця в Інстаграм безкоштовно!

  5/5 - (1 голос)