5 найкращих сайтів з математичними калькуляторами для вчителів та учнів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Математика є одним з основних предметів для вивчення різних предметів, таких як фізика та хімія, бізнес та статистика. Неможливо оцінити та спрогнозувати майбутні потреби бізнесу без допомоги таких математичних понять, як дроби та відсотки. Такі онлайн-інструменти, як калькулятор дробів, підвищують рівень інтерактивності учнів і допоможуть легко вивчити основні поняття. Студенти не в змозі вивчити основні концепції математики, коли розрахунки стають для них кошмаром.
  У статті – 5 найкращих математичних веб-сайтів та їх використання у вивченні математики.

  Calculator-online.net

  Calculator-online

  Учні можуть вивчити базові поняття математики інтерактивним способом. Вони можуть навчитися складати та віднімати дроби за допомогою калькулятора дробів. Існують спеціальні інтерфейси, розроблені для навчання студентів для вивчення дробів. Вчителі можуть використовувати калькулятор кратних дробів. Сайт надає найбільш актуальну інформацію на тему, що дозволяє студентам навчатися в дружній обстановці. Вчителі можуть використовувати веб-сайт як допоміжний матеріал для учнів, але відповідальність за простоту використання різних математичних інструментів лежить на самих учителях. Необхідно провести навчальні заняття, щоб навчити студентів користуватися онлайн-сервісом та інструментами.

  MathisFun.com

  MathisFun

  MathisFun.com використовує різні колірні схеми навчання математичним поняттям. Ви можете навчитися складати дроби за допомогою калькулятора додавання дробів. Учні насправді краще розуміються на читанні формул, використовуючи прості графіки та інтерактивні картинки. Наприклад, якщо ви хочете навчитися ділити дроби, ви можете скористатися калькулятором поділу дробів на цьому сайті.

  CalculatorSoup.Com

  CalculatorSoup

  CalculatorSoup.Com – це ще один веб-сайт, спеціально розроблений для допомоги вчителям та учням. Вчителі можуть використовувати сервіс для навчання студентів інтерактивним способом без стресу від тиску класу.

  Calculator.net

  Calculator

  Calculator.net – це ще один веб-сайт, який дозволяє учням навчатися в інтерактивному середовищі. Наприклад, якщо ви хочете дізнатися про дріб, просто знайдіть калькулятор дробів та вивчіть усі поняття дробу. Ви не можете намалювати один нахил або графік без виводу. Інтеграція використовується для малювання дотичної нахилу, і це використовується для створення різних кривих приладу. Можна сказати, що без математики практично неможливо викладати будь-який предмет. Навіть у біології різні тести не можуть бути виконані без допомоги математичних вимірів. Те саме стосується оцінки артеріального тиску та інтенсивності кровотоку в нашому організмі.

  The OmniCalculator.com

  OmniCalculator

  OmniCalculator надає актуальну інформацію про різні концепції математики. Ви можете отримати найактуальнішу, просту у використанні та інтерактивну інформацію на сайті: калькулятор дробів, інтеграли та калькулятор похідних тощо.

  Замість висновку

  Час змінюється, тепер класи не єдине місце, де можна вчити учнів. Інтернет-сайти, такі як калькулятор дробів, надають інтерактивний спосіб навчання дітей. Дітям подобається вивчати концепції без тиску та навантаження, і онлайн-інструменти надають їм таку можливість.

  5/5 - (1 голос)