3 шкідливих стереотипи про гроші: варто забути!

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  crm система для бизнеса

  Сталася халепа – не вистачило грошей до зарплати, – а потрібно терміново погасити борг по комуналці, купити ліки чи розрахуватися за дитячий гурток? Не варто панікувати! За посиланням https://clickcredit.ua/ можна, не виходячи з дому, отримати позику – за кілька хвилин, без відмов  і дзвінків.

  Проте, якщо фінансові форс-мажори стаються усе частіше, варто перевірити, чи не заважають вам хибні стереотипи про гроші:

  Усі багаті люди – пихаті, цинічні та злі.

  Життя показує, що справа не в грошах: вони лише викристалізовують людські якості, тобто із ними черства людина стає ще більш байдужою, а от великодушна починає займатися меценатством чи благодійністю.

  Якщо простежити життєвий шлях видатних підприємців, то можна побачити, що здебільшого їх успіх – це вибухова суміш любові до своєї справи, високої працездатності, наполегливості та зовсім трішки – удачі.

  Тож якщо ви й досі підсвідомо не дозволяєте собі стати заможним, бо не хочете стати “поганим” багатієм, саме час покінчити з цим упередженням.

  Досягнути фінансового успіху дуже важко, практично неможливо.

  Цей стереотип міцно насаджувався ще з радянських часів, коли державі потрібні були не мислячі люди, а “гвинтики” – ті, які за копійчану зарплату важко працюватимуть. Люди, котрі не хотіли 20 років поспіль стояти за станком на заводі, вважалися мало не злочинцями й зрадниками.

  Проте історія знає чимало прикладів, коли гарна бізнес-ідея, вдале вкладення коштів чи зміна виду діяльності дозволяли підприємцям добряче заробити. Багато з них потім продавали компанію і жили за ці кошти.

  І зараз є чимало прикладів, коли крутий професіонал (репетитор з англійської мови, стиліст, бухгалтер і т.д.) гідно себе забезпечує, працюючи лише по кілька годин на день. Ключове словосполучення тут – “крутий професіонал”.

  Тож якщо вам й досі бракує віри у себе, працюйте над собою, ставте амбітні цілі – і успіх не за горами.

  Не потрібно висовуватися: не жили багато – не потрібно й починати.

  Ще один пережиток радянського минулого: тоді усі “інакомислячі”  вважалися ворогами народу. Задля своєї безпеки більшість людей жили за принципом “як усі”, тобто бідно.

  І досі у багатьох головах сидить цей неусвідомлений страх мати багато коштів – через “світить” чимало неприємностей.

  Розберіться з хибними уявленнями про гроші, які застрягли у голові, і тоді реалізовувати свої ідеї, гарно заробляти  і жити у власне задоволення стане набагато легше.

  5/5 - (2 голосів)