Як вибрати менеджер паролів для бізнесу?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Захист конфіденційних даних сьогодні повинно стати завданням №1 для компаній, і в цьому допоможе менеджер паролів. Це відмінний варіант, що дозволяє істотно поліпшити рівень безпеки корпоративної діяльності, зберігши всі коди доступу в одному місці. Про те, як це працює і чому варто скористатися утилітою, розповідаємо в статті.

  корпоративный менеджер паролей

  Принцип роботи

  Диспетчер паролів – це спеціальне програмне забезпечення, призначене для спрощеної та безпечної роботи з ідентифікаторами та іншою чутливою ​​інформацією. Простіше кажучи, це сховище для комбінацій, надійно захищене майстер-паролем.

  Коли керівник вирішує впровадити сервіс в роботу компанії, він першочергово переслідує одну мету – убезпечити дані. Щоб задовольнити запит, всі утиліти працюють на стійких протоколах шифрування. Наприклад, часто використовується симетричний алгоритм AES-256, що генерує при кожному вході унікальний довільний код. Завдяки йому побачити відомості в початковому вигляді може тільки власник облікового запису. Також застосовуються і інші протоколи, наприклад, RSA, PBKDF2 або SHA-256.

  В якості додаткового рівня захисту для доступу до даних необхідно пройти двофакторну аутентифікацію або аутентифікацію по протоколу SRP 6A. Якщо раніше ця процедура застосовувалася лише в окремих програмах, то сьогодні використовується повсюдно.

  менеджер паролей

  Крім безпеки, користувачам важлива і зручність. Щоб користуватися менеджером було комфортніше, вони дозволяють групувати комбінації за допомогою тегів і підтримують фільтри для пошуку конкретних послідовностей.

  Залежно від того, наскільки сувора політика зберігання інформації у вашій компанії, можна вибрати зберігання паролів в хмарі або на фізичному сервері.

  Навіщо потрібен онлайн-менеджер?

  Крім запису паролів, менеджер дозволяє виконувати і інші суміжні завдання. Серед них:

  • зберігання конфіденційних відомостей – в програму можна вносити номера банківських рахунків, PIN-коди, особові рахунки та іншу інформацію, що вимагає захисту;
  • створення складних для підбору комбінацій – більшість сервісів мають вбудований онлайн-генератор, який за заданими користувачем параметрами видає унікальні послідовності букв, цифр і символів;
  • швидка авторизація – при першому вході в аккаунт на конкретному ресурсі система запам’ятовує потрібний ідентифікатор і надалі автоматично заповнює форми для входу.

  Зверніть увагу, що диспетчер може працювати онлайн та офлайн. Але більшість користувачів вибирає саме онлайн-ресурс завдяки його доступності, зручності та більш широкому функціоналу.

  Кращий онлайн-диспетчер для компанії

  Не всі сервіси підходять для корпоративного використання, оскільки не підтримують потрібні функції. Тому вибирати утиліту для бізнесу варто особливо уважно. Підійде багатоплатформовий сервіс Webpass.pro з російськомовним інтерфейсом і широкими можливостями.

  Утиліта допомагає:

  • створювати унікальні паролі в онлайн-режимі;
  • управляти доступами співробітників в даних;
  • зберігати історію змін в програмі;
  • виключити ризик витоку інформації, своєчасно блокуючи акаунт колеги після звільнення;
  • коректно і безпечно ділитися комбінаціям системі або надавати тимчасовий доступ за посиланням;
  • проводити аудит актуальності і безпеки послідовностей та інше.

  лучший менеджер паролей

  Webpass.pro пропонує два варіанти вирішення для бізнесу: «хмара» і «коробка». У першому випадку хостинг розташовується на своєму сервері програму, а в другому – на сервері компанії. Нові користувачі можуть безкоштовно ознайомитися з функціоналом утиліти протягом тестового періоду, що допоможе прийняти рішення про подальше використання ПЗ.

  Система повністю безпечна і захищена від підбору майстер-пароля. Також Webpass.pro регулярно проходить комплексний аудит і перевірку проникненням, що дозволяє своєчасно визначити слабкі сторони і усунути їх.

  Сьогодні використання подібного сховища – це не примха керівництва, а необхідність. Адже якщо ви не дбаєте про захист інформації, рано чи пізно витік станеться.

  Джерело інформації: webpass.pro/.

  5/5 - (1 голос)