Огляд платформи для створення сайтів Shop-Express

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Платформу для створення сайтів і повноцінного розвитку власного інтернет-магазину Shop-Express заслужено вважають хмарним сервісом нового покоління. Цей продукт представлений командою, яка раніше створила і просуває конструктор сайтів Site-Express. Основні можливості унікального сервісу:

  • створення інтернет-магазину з корпоративним дизайном без навичок програмування;
  • привабливе і яскраве оформлення сторінок для всіх товарів і послуг;
  • постійний розвиток власного бренду завдяки ефективному управлінню контентом і рекламою;
  • пряма робота з каналами продажів;
  • налаштування взаємодії з агрегаторами цін і відомими маркетплейсами;
  • оптимізація існуючих схем електронного маркетингу.

  Головні переваги конструктора Shop-Express

  Обзор платформы Shop-Express

  Вам не доведеться розбиратися з розробкою складного скрипта або налаштовувати доступ до баз даних, можна просто замовити розробку інтернет-магазину. Новий сервіс є хмарною онлайн-платформою, що дозволяє не турбуватися про такі важливі нюанси, як постановка на хостинг і реєстрація нового домену.

  Схема запуску інтернет-магазину на Shop-Express дуже проста:

  1. Реєстрація користувача на онлайн-платформі.
  2. Вибір шаблону для вашого майбутнього інтернет-магазину.
  3. Оплата послуг з надання хмарного сервісу.
  4. Наповнення нового сайту контентом і безпосередній запуск.

  Список основних переваг роботи на платформі Shop-Express дійсно вражає:

  • Наявність візуального редактора дає можливість швидко формувати сторінки інтернет-магазину на базі мікрошаблонів. Це готові блоки, які легко переносити і встановлювати в потрібному місці.
  • Конструктор форм дозволяє збирати інформацію про потенційних клієнтів – розмістіть потрібну кількість полів, в які будуть вноситися дані, в найкращому місці на сторінці.
  • Адаптивний дизайн – запорука того, що ваші користувачі зможуть повноцінно працювати з усіма сторінками як на мобільних пристроях, так і на стаціонарних комп’ютерах.
  • Зручна інтеграція з провідними веб-сервісами дає можливість легко розмістити на сторінці магазину відео з YouTube або карту Google.
  • Пошукова оптимізація – один з найважливіших процесів, якому слід регулярно приділяти увагу, щоб перебувати в ТОПі. Платформа Shop-Express надає доступ до всіх необхідних інструментів, що дозволяє займати високі позиції в пошуковій видачі.
  • Підтримка прямого доступу до найбільш популярних соц. мереж відкриває широкі можливості для залучення потенційних клієнтів. Користувачі зможуть швидко ділитися товарами, що сподобалися, забезпечуючи вам безкоштовну рекламу бренду.

  Зручна схема роботи з клієнтами і простота оформлення замовлень

  Щоб позбавити клієнтів від введення великої кількості особистих даних, передбачена можливість покупки товарів в один клік. Це дозволить мінімізувати час взаємодії з інтерфейсом, заощаджуючи дорогоцінний час користувачів. А для зареєстрованих клієнтів відкриваються такі опції:

  • можливість отримання бонусів;
  • доступ до особистого кабінету з історією замовлень;
  • персональні знижки;
  • сервіс відстеження поточного стану замовлення;
  • експорт замовлень в окремий файл у форматі CSV.

  Вибирати товари на сайті досить просто, адже користувачі можуть налаштувати самостійно фільтри, групуючи їх за певними характеристиками. Ваш інтернет-магазин зможе залучити максимальну кількість покупців з різних країн завдяки підтримці мультивалютності. Розрахуватися за обрану продукцію можна кількома валютами, з урахуванням актуального курсу.

  Цілодобова технічна підтримка

  Щоб ваш інтернет-магазин завжди знаходився в режимі онлайн, хмарний сервіс Shop-Express надає допомогу кваліфікованих фахівців техпідтримки 24/7. Всі питання по взаємодії з платформою вирішуються в телефонному режимі, спілкуванням в онлайн-чаті або через електронну пошту.

  А якщо у вас не вистачає часу на те, щоб займатися наповненням сторінок і ефективним управлінням роботи інтернет-магазину, платформа надає послугу преміум-підтримки. З вами буде постійно взаємодіяти окремий менеджер, який зможе оперативно реагувати на всі запити, що стосуються:

  • додавання або видалення товарів;
  • зміни зовнішнього вигляду сторінок;
  • редагування контенту;
  • збору статистики, аналізу відвідуваності тощо.

  Тарифи і розцінки

  Завдяки тому, що творці платформи Shop-Express мають великий досвід в розробці та побудові мережевих рішень для бізнесу, у вас є можливість отримати якісний продукт з повноцінною підтримкою. При цьому досить молодий хмарний сервіс не поспішає підвищувати тарифи на власні послуги.

  Ви зможете скористатися одним з трьох тарифних планів – Старт, Оптимальний і Великий. Вартість місячного користування всіма перевагами хмарного сервісу становить відповідно 350, 550 і 750 грн. (Слід врахувати, що при замовленні необхідно оплатити послугу відразу за рік). У тарифний план буде входити хостинг і повноцінна технічна підтримка, а ось обраний шаблон належить сплатити окремо. Зате ви зможете потім безкоштовно користуватися всіма доступними оновленнями. Від обраного тарифу також буде залежати вільне місце на диску, яке становить 1000 Мб в плані Старт і 2500 Мб в плані Великий.

  Додаткові сервіси

  Хмарна платформа Shop-Express дозволяє користувачу створити мультимовну версію інтернет-магазину. З інших корисних особливостей взаємодії з сервісом можна відзначити можливість пошуку з заданими параметрами по сайту, а також розсилання повідомлень електронною поштою і за допомогою СМС.

  Працюючи з хмарним сервісом, ви отримуєте безкоштовний SSL-сертифікат рівня A + і безкоштовний доступ до регулярної розсилки оновлень для системи управління своїм інтернет-магазином. Завдяки повноцінній підтримці всі нові функції можна впроваджувати на сайті без додаткової оплати.

  5/5 - (3 голосів)