Роман Бучіменський: “А хіба можна заборонити світло?!”

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 6 мин.

  Про нього можна говорити довго і багато: Роман Бучіменскій (MSc, IACH, RCHom) – класичний гомеопат, магістр медичних наук (Тель-Авівський університет), член Ізраїльської асоціації класичної гомеопатії, випускник Міжнародної Академії класичної гомеопатії (Греція). Засновник і директор клініки Via Homeopatica. Ми вирішили розпитати, що ж таке холістичний підхід в медицині, чому гомеопатію називають лженаукою і ще багато чого цікавого.

  Роман, чим Ви займаєтесь?

  Роман Бучименский

  Я фахівець з холістичної медицини, класичний гомеопат. Я вивчаю життя в різних її проявах і привношу ці знання в свою практику, вони дозволяють мені допомагати людям позбуватися від різних тілесних і духовних недуг.

  Що таке холістичний підхід?

  Поняття «холізм» і «холістичний» походять від грецького слова «холон» – цілісний, цілісність. З точки зору холізму весь світ і все живе – це єдине ціле, а людина невід’ємна його складова. Холістичний підхід розглядає людину з огляду на його фізичні, психічні, емоційні і соціальні прояви. Наш організм – це не набір окремих, не пов’язаних між собою органів, а цілісна жива система, в якій все пов’язано.

  Уявіть собі оркестр з його різноманітністю складових – це і музиканти і музичні інструменти і диригент, і всі вони грають злагоджену гармонійну мелодію. І, раптом, ми почули фальш, деякий дисонанс. Сучасна медицина пропонує свій, радикальний шлях вирішення: вб’є музиканта, замінить інструменти, депортує диригента, але гармонійніше від цього музика не стане. А треба було всього лише переналаштувати скрипку, або дати відпочити музиканту, якщо він втомився, або у диригента тремтіла диригентська паличка в руках і треба було допомогти йому знову знайти упевненість, щоб музика зазвучала з оригінальною міццю і красою.

  За яких умов ефективне холістичне і гомеопатичне лікування?

  Справжнє зцілення завжди холістичне і протікає по універсальним законам.

  Однією з умов швидкого і м’якого лікування є усвідомленість. Погодьтеся, адже важко вилікувати людину від променевої хвороби, який щовечора гуляє в радіоактивних місцях. Ми всі – це набір звичок і здорових, і шкідливих. А що таке звичка? Це міріади повторюваних нейронних сценаріїв. І якщо людина витратить час на створення нових нейронних шляхів, поміняє в своєму житті шкідливе на корисне, то і загальний рівень здоров’я підвищиться.

  Адже людина сама творить себе і своє життя.

  Роман Бучименский

  Чи є здорові люди? 🙂

  Без сумніву. Якщо людина утримує баланс у всіх сферах свого життя, то можна говорити про його здоров’я як наслідок його гармонійного розвитку в сім’ї, в соціумі. Така щоденна плідна робота дозволяє людині бути здоровим сьогодні більше, ніж вчора, а завтра більше ніж сьогодні.

  Якими маркетинговими фішками Ви просуваєте свою клініку?

  Ми тільки зараз задумалися про соціальні майданчики типу Фейсбук та Інстаграм і більше для того, щоб допомагати нашим пацієнтам отримувати правильні базисні знання, адже багато людей навіть не уявляють наскільки небезпечну несуть в собі інформацію декотрі джерела в соцмережах. Також ми проводимо різні проекти по всьому світу, беремо участь в ретрітах, проводимо корпоративи, практикуми, є і онлайн вебінари.

  Ви проходили навчання в найпрестижнішій Академії гомеопатії, що воно Вам дало?

  Навчання в Академії кардинально змінило моє життя. Для мене окремі, не пов’язані один з одним речі, відкрилися в одному красивому пазлі. Я побачив як можна змінювати реальність. А головне – я наповнився надією і дізнався, що існує реальна можливість допомагати людям і повертати здоров’я, застосовуючи знання, перевірені часом і досвідом. Академія дала можливість познайомитися з цікавими людьми, однодумцями з різних країн, з якими ми співпрацюємо вже понад 20 років.

  Для Вас є різниця в якій країні працювати? Ізраїль, Росія, Індія, США? Де сучасніший підхід?

  Моє завдання в будь-якій країні, однакове – це почути саму людини, зрозуміти її потреби, мрії, біль, надії, допомагати їй долати недуги, домагатися своїх цілей і жити повноцінно.

  Звичайно ж, в різних країнах буде своя специфіка досягнення цього. Мені пощастило жити при різних режимах, познайомитися з різними традиціями, звичаями і ментальностями людей. Я і зараз багато подорожую, знаю кілька мов, вивчаю культуру і історію різних народів. Все це дуже допомагає в моїй роботі.

  Останнім часом я приймаю, в основному, по скайпу. Я був одним з перших гомеопатів, який відкрив скайп-клініку і пам’ятаю подив колег з цього приводу. Але подивіться, як вся планета на наших очах дуже швидко перетворюється в єдине місто, стираються всі межі. Цікаво і те, як останнім часом на Заході стали популярні йога і практики дихання, а на Сході багатовікові традиційні речі просочуються сучасними технологіями. Єдине, що залишається для мене незмінним – це задоволення від лікування людей, байдуже де і коли, воно завжди того ж смаку і немає нічого кращого за нього.

  Які основні причини захворювань людини? Чи є основні правила, для того, щоб бути здоровим?

  Причина захворювань людини криється в тому, що вона стала більш відірвана від природи і від себе. Чим більше людина живе в незгоді з собою і світом, тим важче її хвороби. Відбувається дефрагментація – це розвалювання на шматочки, розсипання з цілого зокрема.

  Наприклад, людина страждає від артеріального тиску. З точки зору холістичного підходу, тиск підвищений не тільки в артеріальних судинах, а й в інших системах, людина відчуває тиск в різних сферах його життя і це є справжньою причиною такого симптому. Більшу частину людей, які страждають артеріальним тиском, можна швидко вилікувати без ліків, достатньо навчити їх не перенапружуватися.

  А що напружує сучасну людину? Усе!

  Подивіться, як ми живемо – в постійній напрузі, в цейтноті, немає часу на себе, на близьких, на творчість. Нас постійно напружує брак часу. І в цих постійних перегонах ми втрачаємо навіть те, що могло б зняти цю напругу-відпочинок. Ми розучилися відпочивати.

  Наші предки, мисливці-збирачі, працювали всього 2-3 години в день, а решту часу жили і отримували задоволення від життя. Давайте, хоча б, цьому навчимося у них. Відділи мозку, що відповідають за щастя і радість, у мисливця-збирача були більш розвинені, ніж у сучасної людини. Вони приділяли більше часу і уваги пізнання світу і грі, і не можна сказати, що у них зовсім не було стресу, але вони вміли з ним ефективно боротися. А одна з головних причин хвороби сучасної людини – це те, що вона зовсім не вміє боротися зі стресом, який переслідує її на кожному кроці.

  Ми неправильно спимо, неправильно їмо і навіть неправильно ходимо. Ми розсипаємо своє здоров’я по крупицях кожен день. І якщо людину навчити правильно працювати зі стресом, правильно пити, дихати, харчуватися, спати, то він буде здоровим.

  Член РАН Геннадій Онищенко називає гомеопатію лженаукою. Чому гомеопатія викликає стільки пересудів, але її не забороняють?

  Роман Бучименский

  А хіба можна заборонити світло?!

  Багато прогресивних лікарів і вчених вважають гомеопатію одним з видів медицини майбутнього. Саме тому цей напрям викликає стільки пересудів. Гомеопатія своїм успіхом загрожує тим, хто не бачить зв’язку між духовним і матеріальним. Гомеопатія-це метод, який є дешевим і ефективним для споживача, який не вимагає великого вкладення. Це швидко, недорого і надійно. Так чи будуть готові до співпраці люди, які просувають інтереси великої фарми і старої малоефективної системи охорони здоров’я?

  В якій якості Ви виступаєте в міжнародних проектах, про які Ви говорили раніше?

  Різні проекти – різні ролі. Я намагаюся створювати і брати участь в проектах, які допомагають людині знайти і оптимально підтримувати здоров’я. У проекті Tiger Step ми створили унікальний тренажер, який навчає хребет людини природним рухам, “забутими” їм з переходом на прямоходіння. У проекті АММА ми використовуємо новітні технології і Біорезонанс для лікування епідемій в Африці, в місцях природних катастроф і воєн. У проекті “Стрес і радість” ми допомагаємо в легкій ігровій формі навчитися дієвих методів саморегуляції.

  Що у Вашій діяльності найцікавіше?

  Мені подобається вивчати життя у всіх її проявах, допомагати людям і пізнавати себе.


  Інтерв’ю підготовлено в рамках проекту “Інтерв’ю з нашими Клієнтами”. Якщо Ви – наш Клієнт, а ми досі не розповіли про ваш проект в блозі, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом для підготовки до публікації.

  4.8/5 - (5 голосів)