SMM Banda – сервіс для просування груп / акаунтів і каналів в соціальних мережах

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  СММ Банда
  Просування особистого бренду, акаунта або групи в соціальних мережах, месенджерах або в Ютуб вимагає часу, сил і знань. SMM Banda не просто майданчик, де ви зможете замовити потрібні послуги, а місце, де вам готові надати професійну допомогу і кваліфіковану підтримку з будь-якого питання, що стосується розкрутки групи. Фахівці СММ Банда постійно вивчають особливості і зміни в роботі алгоритмів різних соціальних мереж. Це дозволяє використовувати максимально безпечні та ефективні способи розкрутки, гарантувати якість послуг, що надаються.

  Накрутка Ютуб каналу

  Всесвітній відеохостинг Ютуб є однією з найпопулярніших майданчиків в світі, тому тільки розкрутка каналу тут дозволить зайняти гідне місце серед конкурентів і почати заробляти. SMM Banda знає всі особливості та нюанси роботи системи Ютуб, тому накрутка Ютуб каналу може бути виконана швидко і якісно. За допомогою СММ Банда ви зможете:

  • привернути увагу реальних користувачів;
  • вивести відео / канал в рекомендовані;
  • потрапити в ТОП пошукової видачі;
  • стати популярним блогером у своїй ніші;
  • підключати партнерські програми і добре заробляти.

  SMM Banda

  Сервіс надає цілий комплекс послуг в які входять:

  • звичайні перегляди і перегляди з утриманням;
  • лайки / дізлайкі;
  • репости;
  • підписки;
  • посіви.

  У СММ Банда широка база користувачів з різних регіонів РФ і світу, тому розкрутити свій канал в Ютуб може як блогер з Москви, так і іншого міста або країни. При цьому сервіс не тільки надає будь-які параметри в потрібній кількості, а й залучає до співпраці реальних людей, дії і активність яких не викликає в алгоритмів ніяких підозр.

  Просування стрімів на Ютубі

  Останнім часом особливою популярністю на відеохостингу користуються онлайн трансляції. Вони сприяють залученню нових глядачів і підписників на канал, а також отримання донатів (грошових пожертвувань від глядачів). Але, як і відео, стрім на Ютубі потрібно просувати. SMM Banda знає, як просувати стрім на Ютубі, щоб залучати аудиторію і утримувати її увагу. Довірившись фахівцям, вам не доведеться переживати про те, де брати глядачів або як вивести стрім в ТОП.

  Продвижение стримов на Ютубе

  Робота по просуванню стріму ведеться в 3 етапи:

  1. Перед початком прямої трансляції.
  2. Під час прямої трансляції.
  3. Після ефіру.

  Особливість стріму в тому, що побачити його глядачі зможуть навіть після ефіру. Запис трансляції можна не тільки зберігати на каналі, але і ділитися ним в соціальних мережах і на інших майданчиках. На кожному з етапів просування онлайн трансляції СММ Банда може надати професійну допомогу. За допомогою професіоналів просувати стрім буде швидше і результативніше.

  Просування в соціальних мережах

  Вже ні для кого не секрет, що соціальні мережі давно вийшли за рамки майданчиків для спілкування. Їх використовують для роботи і заробітку. Але, будь-яка успішна група, спільнота або профіль у соцмережі повинен мати тисячі активних підписників. Просування акаунтів в соціальних мережах сьогодні необхідно як звичайним блогерам, так і компаніям і інтернет-магазинам.

  СММ Банда надає допомогу в просуванні таких соціальних мереж як:

  • ВК;
  • Інстаграм;
  • Фейсбук;
  • Твіттер;
  • ТікТок;
  • Однокласники.

  На сайті можна купити друзів ВК або скористатися іншими можливостями сервісу. Сайт для розкрутки дає можливість просувати, як окремі записи на сторінках, так і групи або профілі в цілому. При цьому немає ніяких обмежень на кількість друзів, лайків, репостів. Ви самі встановлюєте потрібні для себе обсяги замовлення і вказуєте їх при заповненні форми.

  Продвижение в социальных сетях

  За допомогою SMM Banda можна легко накрутити активних підписників в Інстаграм і інші соціальні мережі. Одна з переваг сервісу – швидкість виконання замовлення. Сайт працює в автоматичному режимі, всі замовлення обробляються в порядку черги. Залежно від складності завдання, ваша заявка може бути оброблена від 5 хвилин до 3 годин. Якщо ви замовляєте великий обсяг параметрів, то час на виконання завдання може бути збільшено, так як перегляди та інші параметри активності додаються плавно, щоб створювати ефект природності.

  Розкрутка месенджерів

  Особливу популярність останнім часом набирають месенджери – вайбер, вотсап, телеграм. Вони користуються попитом у користувачів не тільки з-за можливості завжди залишатися на зв’язку зі своїми друзями, колегами або знайомими, але і заробляти за допомогою груп. Інтернет-магазини і тематичні групи мають хороший дохід, працюючи через месенджери. Але, щоб паблік приносив дохід, його потрібно розкрутити. SMM Banda має досвід просування телеграм, вайбер і інших месенджерів. Фахівці сервісу постійно відстежують зміни в роботі майданчиків, проводять аналіз і тестують кожен метод розкрутки, який в подальшому пропонують своїм клієнтам.

  Всі свої послуги SMM Banda пропонує анонімно, незалежно від тематики та терміну створення групи. Замовлення оформляється на сайті і займає всього кілька хвилин вашого часу. Крім того, в СММ Банда можна замовити кілька послуг одночасно. Для цього потрібно тільки оформити кожне замовлення окремо. Функціонал сайту настільки простий, що ви з легкістю знайдете потрібні послуги.

  SMM Banda надає допомогу як відомим блогерам, так і новачкам, які тільки пробують отримувати дохід від свого акаунта або каналу в соціальних мережах. Сайт створює максимально вигідні умови співпраці, без реєстрацій і виконання завдань, без ботів і підозрілих профілів. Тільки безпечна розкрутка з використанням реальних користувачів. Сервіс доступний 24/7, а служба підтримки завжди зможе відповісти на ваші запитання і допомогти у вирішенні ваших проблем.

  Економте час і розвивайте свій канал / групу / акаунт правильно і ефективно.

  5/5 - (1 голос)