Обмін Біткоїнів ВТС: пошуки надійного обмінника

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Как обеспечить безопасность криптовалюты?

  У світі є безліч видів криптовалют, але саме ВТС користується найбільшою популярністю. Монета є затребуваною для інвестування, та її курс постійно змінюється. Зберігати свої гроші в монетах досить вигідно, але завжди може виникнути потреба в тому, щоб здійснити їхній обмін. Перевести Біткоїн на «Приват24» ви можете в обміннику Let’sPay. Лише за кілька хвилин ви зможете здійснити платіж, заплативши за це мінімальну комісію.

  Чому саме цьому обміннику можна довіряти? Перш ніж виконати переказ на https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah вам потрібно знати основні переваги співпраці:

  • Велика кількість резерву, що дозволяє виводити різні суми. Якщо його виявилося недостатньо, ви можете звернутися до служби підтримки, і його буде поповнено;
  • Усі платежі можуть проводитись без реєстрації. Це ніяк не вплине на доступну функціональність та курси;
  • Жодних прихованих комісій. При формуванні заявки ви зможете знати, яка сума буде списана, оскільки вона враховується при конвертації;
  • Велика різноманітність платіжних систем;
  • Оперативне опрацювання тих заявок, які потребують допомоги спеціаліста;
  • Цілодобова робота сервісу;
  • Практично повністю автоматизований процес.

  На окрему увагу заслуговує сучасна система безпеки, що дозволяє гарантувати конфіденційність даних.

  Які дані вказуються у заявці?

  Для подання заявки потрібно вказати мінімальну кількість інформації:

  • Номер банківської карти, на яку буде виконано зарахування коштів;
  • Адресу електронної пошти та номер телефону;

  Перевірте правильність внесення інформації, щоб не виникло непорозумінь. Весь процес спрощений, тому після заповнення заявки потрібно буде сплатити платіж. Після його підтвердження, на картку банку надійдуть гроші. Термін виконання платежу може відрізнятися залежно від завантаження, але не буде більшим доби.

  Чи потрібний особистий кабінет?

  Для переведення ВТС у гривні на картку банку не обов’язково мати особистий кабінет, але він буде зручним для відстеження заявки та уточнення різної інформації. Його створення не проблематичне, але полегшує використання сервісу. Вся вказана інформація залишиться конфіденційною і не передаватиметься третім особам.

  Вигідні курси

  Обмінник завжди пропонує найкращі курси на основі світових котирувань. Обмін може здійснюватися за фіксованим курсом, але тільки за тим, який буде встановлено на момент оплати заявки. На коливаннях можна непогано заробити, навчившись вчасно купувати та обмінювати монети. Співпраця з «Приват24» дає можливість виконання обміну максимально оперативно.

  Let’sPay веде свою діяльність тривалий час, що дозволило не лише здобути репутацію, а й створити вигідні умови для співробітництва. Низька комісія, найкращі курси, різні напрямки та надання професійного обслуговування – лише мала частина переваг, що гарантуються кожному клієнту. Жодних зайвих питань чи тривалих підтверджень особистості, все максимально просто.

  5/5 - (2 голосів)