Потреба в парсерах Телеграм чатів і каналів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Статистика по чатах і каналах в Telegram активно використовується в просуванні бізнесу, зокрема для оптимізації реклами і пошуку майданчиків її розміщення. Але вручну шукати і систематизувати потрібні дані незручно і довго.

  Парсер Телеграм чатів допомагає вирішити проблему. Це спеціальна програма для збору і обробки інформації. Ви отримуєте зрозумілий звіт, який можна використовувати для нарощування трафіку в своєму каналі або чаті. Парсери корисні і арбітражникам.

  парсер телеграм чатов

  Можливості парсерів Телеграм чатів

  Парсер здатний в автоматичному режимі шукати певні дані в величезному масиві інформації. Які дані він шукає, залежить від потреб користувача, так як парсери підбираються індивідуально під кожен запит. Наприклад, ви можете знайти аудиторію по місту проживання, щоб запропонувати їм свій товар або послугу, якщо вони обмежені регіонально.

  Залежно від обраного функціоналу, програма здатна:

  • зібрати нікнейми користувачів;
  • надати список контактів (з номерами телефонів);
  • шукати певні посади в історії;
  • робити репости записів, які відповідають чітким критеріям;
  • відсівати з бази підписників неактивних користувачів;
  • вибирати тільки тих, хто зараз або нещодавно був онлайн.

  Також парсери сортують інформацію за іншими ознаками, наприклад, стать або вік людини. Вони вміють розрізняти ботів і реальних користувачів.

  Як використовувати для бізнесу парсери Телеграм каналів і чатів?

  Будь-яка компанія, яка використовує месенджер для просування, повинна застосовувати парсер Телеграм чатів і каналів. Це допомагає створити і правильно налаштувати рекламну кампанію, знайти спільноти для співпраці і проаналізувати конкурентів.

  Залежно від виду парсеру, він виконує різні функції. Розглянемо найпопулярніші, щоб зрозуміти, яку користь вони принесуть.

  Парсери каналів підходять, щоб шукати відповідні майданчики для розміщення реклами. Можна сортувати список за різними критеріями, наприклад, кількості підписників. Така добірка підійде, щоб провести аналіз конкурентів, вибравши найефективніший контент і манеру ведення каналу. Також ви зможете зв’язатися з адміністраторами для обговорення співпраці, наприклад, колаборацій.

  Парсер чатів за ключовими словами знаходить майданчики – як закриті, так і відкриті. Ви легко знайдете місця, де спілкується цільова аудиторія. Просунуті програми можуть сортувати такі чати по часу останнього повідомлення, кількості учасників. Вам це потрібно, щоб:

  • знайти найактивніших учасників;
  • зберегти логіни адміністраторів;
  • налаштувати розсилку реклами або запрошень;
  • підібрати список чатів для нативної реклами.

  Ви можете порівнювати аудиторії чатів зі своїм, аналізувати користувачів і збирати їх контакти. Також існують інструменти для настройки автоматичної розсилки, накрутки переглядів і навіть створення опитувань на каналі.

  Різновиди парсерів Телеграм

  парсер телеграм каналов

  Існує 3 види парсерів:

  • онлайн-сервіси;
  • програми для комп’ютера;
  • боти.

  Утиліти, що працюють в онлайн-режимі, запускаються у вкладці браузера. Для роботи необхідно ввести посилання на аналізований чат або його назву.

  Спеціальні програми (скрипти) підходять для різних операційних систем. Боти – найскладніший і затребуваний вид. Найчастіше вони багатофункціональні і можуть не тільки збирати бази даних, але і робити репости контенту, накручувати статистику, розсилати повідомлення.

  Інформацію після роботи парсера ви завантажуєте на комп’ютер в одному з таких форматів:

  • текстовий (.txt);
  • текстовий, представлений у вигляді табличних даних через кому (.csv);
  • табличний в документі Excel (.xlsx).

  Результат може виглядати як список з назв каналів, кількості підписників в них та інших критеріїв.

  Де шукати парсери Телеграм чатів?

  Безкоштовний парсер Телеграм

  По-перше, можна знайти в самому Телеграмі. Він пропонує великий список ботів-парсерів. Вони безкоштовні, так як використовуються в рекламних цілях. Для їх застосування вам потрібно підписатися на канал розробника, потім активувати бота і слідувати інструкціям. Вам запропонують вибрати тип парсинга, наприклад, знайти тільки активних підписників, а потім вставити посилання на чат або канал, що вас цікавить. Через кілька хвилин надішлють файл з результатами.

  Приклади ботів парсерів Телеграм:

  • ParserFree2Bot.

  Платні парсери Телеграм

  По-друге, можна знайти платні парсери Телеграм в інтернеті. Вони багатофункціональні і пропонують масу корисних інструментів, тому коштують витрачених грошей. наприклад:

  1. Spacejumpbot – бот для просування в Telegram. Інвайтер, розсилка, парсинг аудиторії.
  2. A-Parser – аналізує відкриті спільноти в месенджері. Ви отримаєте список повідомлень від користувачів із зазначенням їх даних.
  3. Telecobra – крім парсинга пропонує ще функціонал для автоматичного інвайтинга (запрошень), накрутки переглядів, розсилки повідомлень.
  4. Telereg – дозволяє спарсити навіть закриті групи і показує в форматі .csv останнє відвідування користувача. Може перевіряти канали на бан.
  5. Telegram Soft – працює з будь-якими каналами, має вбудовану систему фільтрації. Можна парсити тільки ботів або тільки адміністраторів спільнот.

  По-третє, якщо функціонал готових сервісів вам не підходить, можна створити власного бота. Для цього звертайтеся в спеціалізовані веб-агентства або до фрілансерів. Так ви зможете створити програму під індивідуальні вимоги та заплатити тільки раз за її розробку, а потім використовувати в своїх цілях.

  По-четверте, можна створити бота самостійно, якщо у вас є знання коду. Але в цьому способі багато мінусів – витрачений час, нерви і відсутність гарантії результату. Особливо, якщо використовувати інструкції з Інтернету.

  Висновок

  Разом, парсери – унікальний інструмент для просування бізнесу. Вони відкривають нові можливості для збору і обробки інформації з Телеграм чатів і каналів. Безкоштовні варіанти виконують прості функції: збір нікнеймів користувачів, добірка найактивніших учасників, пошук відповідних по темі каналів. Платні сервіси мають більш широкий функціонал і підходять не тільки для парсинга, але і повноцінного просування каналу.

  Кращий варіант – розробка особистого парсер-бота в Телеграм, заточеного під ваші конкретні завдання. Замовити його найкраще у професіоналів.

  Парсер допоможе вам робити розсилки запрошень, реклами і проводити аналіз конкурентів. Телеграм все більш активно використовується для просування бізнесу, тому важливо застосовувати всі нові інструменти вчасно.

  5/5 - (1 голос)