Слогани про здоровий спосіб життя

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Скажіть чесно, вас зачіпають старі слогани про здоровий спосіб життя? Особисто мене – ні. Фрази, що покрилися пилом часів, вже давно не справляють належного ефекту. Розберемо, наприклад, кілька знаменитих слоганів.

  Слогани про здоровий спосіб життя минулих років

  «Пити, курити – здоров’ю шкодити!»

  Цей слоган про здоровий спосіб життя давно вже став нудним, я б навіть сказав знущальним. Мало хто до нього ставиться з повною серйозністю.

  «Паритись – не старитись»

  Слоганы о здоровом образе жизни

  Слогани про здоровий спосіб життя

  Навіть не знаю що сказати. Мало мені відомо молодих людей, які ходять в лазні-сауни без міцного допінгу. Так що за один вечір можна постаріти до непристойності. Як ми бачимо, цей слоган про здоровий спосіб життя теж не дуже виправдовує себе.

  «Кидай курити – вставай на лижі!»

  Ну, хто з нас не наспівував цей мотивчик свого часу? А хто вдумався або прислухався до заклику? Ото ж бо й воно. Чи не слоган, а пісня. В даному випадку – це зовсім не комплімент.

  Сучасні слогани про здоровий спосіб життя

  В даний момент необхідно щось нове, сучасне, що-небудь таке, що привернуло б увагу. Я пропоную звернутися до слоганів з візуальною складовою. Не секрет, що 80% інформації людина отримує візуально. Цю особливість людського організму вже давно використовують на практиці в модному нині НЛП.

  Наприклад, в тих країнах, де на пачках сигарет почали малювати уражені від нікотину органи, кількість курців (особливо підлітків) значно знизилося. Подібний законопроект планували затвердити і в нашій країні. Але комусь він, мабуть, здався не прибутковим. Ну, це вже тема для окремої статті – політичної.

  В чому суть? А суть в тому, що слогани пишуться поверх картинок. Яких? Давайте розберемося.

  «МОЗ не попереджає – він вже сумує»

  Цей текст я пропоную нанести на картинку з зображенням кладовища, надгробки на могилах якого виконані у вигляді сигаретних пачок. На кожній пачці написано приблизно наступне: «Викурив 219 113 сигарет», «Викурила 220 101 сигарету» і т. Д.

  «Куриш? Звикай»

  Картинка складається з двох частин. На першій (де написано «Куриш?») – власне курець, а на другий – наприклад, пацієнт на милицях з гангреною ніг або з штучними легкими. Жорстко? Шокуюче? Зате запам’ятається. Ефект досягнутий.

  Слогани про здоровий спосіб життя для користувачів Інтернету

  Сьогодні складно уявити молодих людей, які не користувалися б інтернетом. Так-так, і до тебе це теж стосується! Тому можна зіграти на специфіці даної «породи» людей.

  «Забудь пароль, зітри свій нік,

  Натисни Esc – і на турнік! »

  Тут все просто. Зліва – типовий задрот, бажано на тлі WOW, праворуч – атлет з красивим накачаним торсом. Різниця, як то кажуть, на лице.

  Можна зробити цілу серію з МЕМіческими героями.

  «Онотоле не курить. А ти?”

  Я думаю не варто пояснювати хто буде на зображенні. Причому абсолютно не важливо чи палить пан Вассерман в реальному житті, в Інтернеті він – ікона і, отже, не може так облажатися.

  «Чака не курить. А ти?”

  Та ж історія. І так далі.

  Щастя вам і, головне, ЗДОРОВ’Я!

  P.S. Ще трохи слоганів про здоровий спосіб життя:

  • У сигареті 3 мг нікотину. А скільки в тебе кінських сил?
  • Куріння – світло … в кінці тунелю
  • Куля 8 калібру (На фото димить сигарета. Як відомо, сигарета має діаметр 8 мм)
  • Пити і курити він кинув одночасно – інсульт, хлопці (взято з Інтернету)

  Автор: Дмитро Тункоф

  4.7/5 - (35 голосів)