Предметна фотозйомка взуття для каталогу або Instagram-аккаунта

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Якими правилами слід користуватися для комерційної предметної фотозйомки взуття для каталогу інтернет-магазину або для наповнення Instagram-акаунту?

  Предметна зйомка взуття в каталог

  Перше. Фото повинно бути максимально близьким до реального виду товару.

  Перше враження – найважливіше. Але воно не повинно бути удаваним. Фотографія з розумною мірою обробки, правильно підібраним колірним дозволом закликає покупця звернути увагу на переваги товару.


  Предметная съемка обуви в каталог

  Друге. Не бійтеся використовувати додаткові аксесуари.

  Для отримання нестандартного знімка ви можете брати різні предмети, що посилять інтерес покупця, але, ні в якому разі, не будуть відволікати від самого товару. Особливо це правило варто використовувати для зйомки для Instagram.фотосъемка обуви

  Третє. Правильно підібраний фон – шлях до успіху.

  Якщо ми говоримо про інтернет-магазині, то варто зупинити свій вибір на білому тлі. Саме ця всім відома класика найкраще сконцентрує увагу покупця.

  Фотозйомка взуття з тінню

  У процесі зйомки вам знадобитися білий фотографічний фон, підсвічування. І тут ви можете вибрати 2 шляхи:

  1. Після отримання фото висвітлити фон і залишити тінь від взуття. Це посилить відчуття реальності товару перед покупцем.предметная съемка обуви 1

  2. Інший варіант – за допомогою фотошопу прибрати тінь. Такий варіант допоможе сконцентрувати увагу на самому товарі. Обидва варіанти зйомки хороші та безпрограшні.
  предметная съемка обуви 2

  Якщо ж це наповнення Instagram-акаунту, то можна вдаватися і до безлічі інших фонів. Головне, щоб фон не відвертав увагу від самого взуття. Можна навіть зробити фото на природі. Зверніть увагу, щоб це був не дуже сонячний день. Адже тоді може спотворитися колірна реальність вашого товару.

  Четверте. Подача товару з різних ракурсів.

  Яким би ідеальним не було б суцільне фото, все одно необхідно зробити ще кілька знімків. Користувач каталогу повинен мати можливість побувати у віртуальному магазині, а це значить «покрутити товар в руках». Чим краще покупець зможе представити вид товару, тим більша ймовірність того, що він цей товар купить.


  Подача товара с разных ракурсов

  П’яте. Орієнтуйтеся на покупця.

  Орієнтування на цільову аудиторію важливий аспект. Якщо ми говоримо про жіноче взуття, не забувайте про емоційну складову. Якщо про чоловічу – про стриманість і лаконічності фото. Психологічний аспект грає роль.

  У першому випадку не варто нехтувати аксесуарами, грою з кольором, деталізацією, обігруванням предметного столика, на якому буде проводитися зйомка.фотосъемка женской обуви

  З чоловіками потрібно звернути увагу на підкреслення індивідуальності та стилю. Але і не переборщити з цим.
  фотосъемка мужской обуви

  Фотозйомка взуття з відображенням

  Наповнення каталогу взуття має крім загальних правил ще кілька важливих нюансів. Багато хто вибирає фото взуття з відображенням. Що ж це таке?

  Якась родзинка в подачі взуття – використання відображення на фото. Для отримання такого результату буде потрібно білий глянсовий пластик і потрібна постановка світла. Пластик підставляється під взуття. Так само направляється третє джерело світла для отримання відображення. В результаті такого підходу ви отримаєте досить незвичайний результат.Фотосъемка обуви с отражением

  При наповненні каталогу не забувайте дотримуватися єдиного стилю подачі товару. І нехай у вас буде відрізнятися фон або ракурс підсвічування, але це не повинно вплинути на цілісне враження від перегляду товарів. Єдина лінія в поданні взуття дасть відчуття цілісності та не відштовхне покупця.

  Передати всі достоїнства взуття можна. Головне, правильно скористатися всіма доступними для вас засобами.

  5/5 - (1 голос)