ТОП програм для створення QR-кодів у 2024 р.

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Сервіси створення QR-кодів мають велику популярність. Вони дозволяють створити варіанти із різним функціоналом. Багато таких програм дуже прості, тому з ними розбереться навіть новачок. Варто розглянути їх детальніше.

  ТОП программ для создания QR-кодов

  Як безкоштовно згенерувати QR-код за допомогою ChatGPT?

  У цьому відео показую, як легко та швидко створити свій власний QR-код, використовуючи можливості ChatGPT. Незалежно від того, чи ви хочете зробити QR-код для особистого користування чи для вашого бізнесу, цей лайфхак допоможе вам отримати найкращі результати.

  10 найкращих безкоштовних програм для створення QR-кодів

  Qrcode.tec

  Посилання на сервіс – https://qrcode.tec-it.com/ru

  Сайт дозволяє створити безкоштовний код, який буде доступний протягом тривалого часу. Його можна вбудувати у сайт, блог чи електронну пошту. Якщо потрібно, є професійне програмне забезпечення з розширеним функціоналом. Воно доступне для всіх операційних систем комп’ютера.

  На сайті пропонується створювати код для переадресації на сайт, набору телефонного номера, відправки СМС і так далі.

  QR Code Generator

  Посилання на сервіс – https://www.qr-code-generator.com/

  Найкращий генератор QR-кодів з доступним та зрозумілим інтерфейсом. Користувачеві пропонується вибрати, на що він хоче зробити переадресацію, потім визначитися з деякими деталями. Після натискання кнопки «Сгенерувати» він отримає потрібний скан, який допоможе пройти за посиланням.

  Дизайн можна вибирати темний чи світлий, залежно від власних побажань. Є і платна версія, яка має більше функцій: наприклад, пропонується вибрати зображення, яке виступатиме в ролі логотипу.

  QRFY

  Посилання на сервіс – https://qrfy.com/

  Популярна програма для створення QR-кодів. Вона дуже проста у використанні, з нею розбереться навіть новачок. Контент можна редагувати після створення. Доступні різні інструменти проектування, що дозволяють персоналізувати зображення. Є постійний доступ до статистики. Можна оформити свій QR-код у будь-якому дизайні, щоб він відповідав виду діяльності.

  Необхідно просто вибрати потрібний варіант змісту і потім провести індивідуальні налаштування. Буде запропоновано багато видів дизайну. Потім користувачу дадуть скачати створений ним код. Час пробного періоду складає 7 днів, тому скласти враження про сервіс буде нескладно.

  Visme

  Visme

  Посилання на сервіс – https://visme.co/ru/

  Це не просто програма створення QR-кодів, а й сервіс, що дозволяє розробляти різноманітний візуальний контент: це і графіка для соціальних мереж, і рекламні буклети, листівки чи документи. Можна сміливо сказати, що це універсальна програма. Генератор кодів знаходиться на панелі інструментів. Створене зображення без проблем вбудовується у проект.

  Visme підходить всім, для реалізації всіх функцій сервісу достатньо створити обліковий запис. Коди статичні, тобто міняти їх не вдасться. Якщо припуститися помилки у посиланні, доведеться генерувати його заново. Отримані картинки добре виглядатимуть у листівках чи журналах, рекламних пропозиціях. Є як безкоштовні, так і платні тарифи.

  Beaconstac

  Посилання на сервіс – https://www.beaconstac.com/qr-code-generator

  Програма для створення QR-кодів підходить для багатоканальних кампаній. Доступні різні стилі статичних варіантів: пропонується завантажити свій логотип для привернення уваги клієнтів, підібрати гарний колір і таке інше. Якщо потрібен динамічний код, доведеться придбати платну версію сервісу: він надається за підпискою.

  Програма рекомендується власникам магазинів, які хочуть розповісти про себе в інтернеті. Завдяки переадресації вдасться збільшувати кількість зацікавлених клієнтів. Рекомендується взяти саме платний варіант, оскільки там більше функцій та можливості для індивідуалізації.

  QRCode Monkey

  Посилання на сервіс – https://www.qrcode-monkey.com/

  Безкоштовний генератор, який дозволяє створити статичний код для різних цілей. Вибір дизайнів, кольорів, логотипів тут справді величезний. Використовувати сервіс рекомендується власникам невеликих бізнесів, які поки що не можуть вкладати великі гроші у розкручування. Але якщо хочеться розширити функціонал, рекомендується придбати платну версію – там доступні динамічні коди. Зображення завантажується у векторному форматі.

  QRstuff

  Посилання на сервіс – https://www.qrstuff.com/

  Сервіс працює безкоштовно і генерує код лише за 30 секунд. Можна зробити переадресацію на свої соціальні мережі або месенджери, електронну адресу, Wi-Fi, завантаження додатків та інше. Інтерфейс дуже простий, інтуїтивно зрозумілий. Пропонується більше 25 типів кодів на будь-який смак, у тому числі для власників бізнесів. Зображення дозволяється стилізувати під свої потреби, вибираючи справді унікальний дизайн. Є можливість налаштовувати все до дрібниць.

  Дуже зручно, що на сайті не доводиться вводити свої персональні дані та електронну адресу, що унеможливлює отримання спаму.

  ZebraQR

  Посилання на сервіс – https://zebra-qr.com/

  Незвичайний генератор, який спеціалізується на створенні зображень ресторанів або барів. Посилання ведуть на файли PDF або виділені користувачем сторінки. На сервісі доступні такі опції, які розраховані саме на власників бізнесу у сфері харчування. Пропонується кілька тарифних планів: безкоштовний, який підійде для маленьких кафе, стартовий, що дає можливість створити персональне меню, та професійний, що відрізняється широким функціоналом.

  QRTiger

  Посилання на сервіс – https://www.qrcode-tiger.com/

  Простий і зрозумілий генератор, який створює коди для різних сфер бізнесу. Сайт влаштований дуже зручно, знайти потрібний пункт легко. Контент налаштовується до найдрібніших деталей. Програма підходить і для фізичних осіб, які бажають поділитися своїми сторінками у соціальних мережах тощо. Є безкоштовні та платні тарифи.

  Інші сервіси зі створення QR-кодів

  Сервіси зі створення QR-кодів значно полегшують розвиток бізнесу чи просування своїх соціальних мереж. Деякі з них безкоштовні, деякі платні – підібрати потрібний варіант зможе будь-який користувач.

  Сервіси зі створення QR-кодів що закрилися

  Qrcode.website

  Програма для створення QR-кодів підійде креативним людям, яким набридли стандартні дизайни. Тут доступні будь-які типи зображень, також логотипи. У результаті вийде справді унікальний варіант, що привертає увагу.

  Спочатку користувач повинен вибрати тип QR-коду, який йому необхідний, а потім розробити відповідний дизайн. Далі вміст зберігається. Завантажити його дозволяється будь-якої миті.

  Доступний динамічний код, який змінюється після створення. Це зручно, коли потрібно нанести його на друкований носій або рекламу: наприклад, щоб просувати різні акції. Є вбудована система статистики, що дозволяє відстежувати особливості використання та сканування.

  Поширені запитання

  Як створити свій QR код?

  Щоб створити свій QR-код, виберіть онлайн-генератор QR-кодів, введіть необхідну інформацію (наприклад, URL-адресу, текст або контакти) і налаштуйте параметри дизайну, після чого згенеруйте та завантажте ваш QR-код.

  Як влаштований QR код?

  QR-код влаштований як матриця з чорних та білих квадратів, яка кодує дані горизонтально та вертикально; він може зберігати різні типи даних, такі як текст, URL-адреси, контактну інформацію та навіть Wi-Fi конфігурації.

  Як згенерувати QR код?

  Щоб згенерувати QR-код, використовуйте онлайн-сервіси або програми, введіть необхідну інформацію і, при необхідності, налаштуйте зовнішній вигляд коду, а потім збережіть або роздрукуйте отриманий QR-код.

  Як зробити qr код безкоштовно на сайт чи посилання?

  Для безкоштовного створення QR-коду на сайт або посилання, використовуйте безкоштовні онлайн-генератори QR-кодів, перелічені в цій статті, вводячи URL-адресу та вибираючи кращі налаштування дизайну перед генерацією коду.

  Як зробити красивий QR код?

  Зробити красивий QR-код можна, використовуючи розширені опції в генераторах QR-кодів, такі як додавання кольорів, логотипів, або вибір унікальних шаблонів, щоб зробити ваш QR-код більш привабливим та впізнаваним.

  Як зробити QR код для завантаження додатку?

  Для створення QR-коду для завантаження додатку, введіть у генератор QR-кодів посилання на додаток в App Store або Google Play, після чого користувачі зможуть сканувати QR-код і перейти безпосередньо до сторінки завантаження вашого додатку.

  5/5 - (1 голос)