40 інструментів для аналітики соціальних мереж

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 23 мин.

  Досвідчений маркетолог знає: успіх приходить до того, хто не тільки розбирається в темі, але і має хороші інструменти. Програмне забезпечення або онлайн-сервіс може з рівним успіхом зібрати аналітику для веб-ресурсу, як якщо б сам фахівець збирав дані вручну. З тією лише різницею, що та робота, яку фахівець буде проводити кілька годин, а то й днів, інструмент може зібрати за кілька хвилин. Маркетологу ж залишиться тільки консолідувати інформацію і підготувати рекомендації на основі отриманих даних.

  аналітика соціальних мереж

  Сьогодні наведемо короткий огляд 40 інструментів, здатних полегшити роботу з соціальними мережами.

  Сервіси для аналітики соцмереж

  Socialinsider

  Socialinsider – це інструмент для порівняльного аналізу, аналітики та звітності у соціальних мережах. Сервіс підтримує такі соціальні мережі як Facebook, Instagram та Twitter. З Socialinsider ви можете заощадити час і справити враження на клієнтів даними, яких вони раніше не бачили, порівнявши їхні зусилля із зусиллями їх конкурентів.

  AgoraPulse

  Agora Pulse

  Інструмент спрощує життя SMM-менеджеру, допомагаючи управляти одночасно всіма профілями в таких соціальних мережах, як Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Youtube. Аналітика AgoraPulse в один клік дозволяє вивантажити аналітику, щоб простежити віддачу від кожного поста. Система підказок допоможе зорієнтуватися, які зміни можна внести в план, щоб поліпшити ROI сторінки. Потрібно показати свіжі дані клієнта в PowerPoint? Ресурс надає і цю послугу.

  Сервіс буде цікавий як власникам бізнесу, які хочуть бачити загальну картину, так і маститим маркетологам, які бажають побудувати прогнози і рекомендації, глибоко аналізуючи дані.

  Клієнти: Для аналітики і ведення соціальних мереж інструментарієм AgoraPulse користуються Disney Channel, PlayStation, Yves Saint Laurent, Dove, і навіть відділ зі зв’язків з громадськістю Організації Північноатлантичного Альянсу (NATO).

  Hoot Suite

  Hoot Suite

  hootsuite аудит соцсетей

  Управляти корпоративними сторінками в Twitter, Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, і, до того ж, підключивши додаткові додатки, працювати з сервісами Pinterest, StumbleUpon, Vimeo. Мабуть, це – та особливість, яка робить Hootsuite особливою в рейтингу інструментів для аналітики соц.сетей.

  Через панель інструментів можна налагодити під кожен профіль окремий потік, і потім перемикатися між ними в процесі роботи. Зручно для менеджера, який надає послуги аутсорсингового SMM. Можна переключитися між проектами і окремо зібрати дані по ROI, конверсії, скласти план просування, вивчаючи результати залученості і трафіку з публікацій.

  Кілька сетів по збору аналітики, інструменти, що допомагають планувати кампанію в соціальних мережах – оптимальні 20% додаткового функціоналу, що автоматизує 80% робочого часу фахівця.

  Quintly

  Quintly

  Гнучкий інструмент збору аналітики Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn, YouTube. Є можливість створювати власні KPI, збирати їх в звіти і набори даних для експорту API. Скільки б не було метрик – інструмент відповість швидко і точно. Точність – це не порожній звук: зручні налаштування звітів дозволяє знайти найменше відхилення в даних, і опрацювати його.

  Особливість надає можливість провести бенчмаркінговий аналіз – за якісними показниками знайти лідерів думок в галузі і порівняти, наскільки показники торгової марки відрізняються від них, перейняти досвід.

  Для зручності спільної роботи з клієнтом можливо, маючи права адміністратора для сторінки в соціальній мережі, відправити посилання клієнту. Він її активує і спостерігає онлайн за станом показників.

  Простий експорт даних в один клік: у вигляді таблиці Excel, у вигляді презентації PDF і PPT для PowerPoint. Для любителів красиво представляти результати роботи – можна завантажити корпоративне лого і індивідуальний дизайн для звітів.

  Sprout Social

  Sprout Social

  аналитика соцсетей 2

  Сервіс дозволяє інтегруватися в Google Analytics через власне API. Всі необхідні звіти можна сформувати онлайн і завантажити в Excel. Для спільної роботи можна використовувати Smart Box, причому, немає обмеження, скільки одночасно співробітників будуть працювати з сервісом.

  Інструмент незамінний для проведення конкурентного аналізу та бенчмаркінгу в Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest. З його допомогою можна зібрати дані про контент конкурентів і простежити динаміку просування. Ресурс має свій мобільний додаток, доступний в AppStore і PlayMarket. Дозволяє відстежувати аналітику і вивантажувати прямо на ходу – ідеально для тих, хто цінує мобільність.

  Ціна: Щоб протестувати можливості Simply Measured, є двотижневий безкоштовний пакет. Далі – від $ 99 в місяць.

  Emplifi

  Emplifi (раніше – Social Bakers)

  Завдяки інструментам Emplifi можна зібрати дані за профілями в Facebook, Twitter, YouTube і порівняти динаміку показників з конкурентними пропозиціями. При формуванні звітів, створення публікацій, додаванні товарів штучний інтелект сервісу дає рекомендації по плану просування, бюджету, щоб профіль максимально залучав аудиторію і отримував кращий фідбек.

  Звіти можна вивантажити в вигляді Excel-таблиці або презентації для PowerPoint. Аналітику можна проводити як в загальному для профілю, так і по кожному записі окремо. Відмінна риса – прогноз результатів, яка дозволяє глибше підійти до питання бюджетування реклами в соціальних мережах.

  Ціна: Є можливість протестувати інструмент в безкоштовній версії з доступом до базової статистики. Для більш широкого доступу є кілька пакетів послуг зі стартовою ціною $ 200 / місяць.

  Audience

  Audience

  аналитика соцсетей 3

  Особливість інструменту Audience в тому, що він здатний глибоко оцінювати діяльність аудиторії вашого профілю в соціальних мережах. Ви можете перевірити з його допомогою якої кластер цільових користувачів найбільше підходить вам. У подальшій роботі з уже існуючими підписниками інструмент дозволяє відстежувати обговорення опублікованого контенту. Вбудовані підказки дозволяють знайти способи позитивно вплинути на залученість.

  Окремим пунктом йде робота з Twitter. Audience аналізує, наскільки ефективно використовується бюджет і будується рекламна кампанія в соціальній мережі. Традиційно, пропонує підказки, як ці показники поліпшити.

  Готову аналітику можна експортувати в CSV для Excel, PDF-презентацію для Powerpoint.

  Ціна: Спробувати можливості можна тестові 2 тижні безкоштовно. Надалі пропонується платний тариф з щомісячною оплатою ($ 1499) або річна передплата ($ 696 / місяць). Утиліта для Twitter буде коштувати 9 євро / місяць в стартовому варіанті і 89 євро для бізнес-підписки.

  TweetReach

  TweetReach

  Виміряйте активність, яка становить основу обговорень в Twitter. Інструмент в один клік видасть список найбільш обговорюваних тем і тих, які тільки набирають популярність, профілі активних учасників. Вивчайте користувачів, які можуть скласти конкуренцію бренду, як вони поводяться в мережі, який фідбек отримують, якими хештегами користуються і які з них записів найдалі пішли в соціальній мережі.

  Розробники приділили пильну увагу трекінговим алгоритмам. Завдяки їм буде враховано кожне повідомлення з потрібними ключовими словами. Збирайте по ним аналітику і відстежуйте настрій в режимі реального часу, щоб мати можливість оперативно впливати на оцінки бренду користувачами.

  Клієнти: Сервіс вибрали для своїх проектів більше 300 тисяч користувачів.

  Ціна: На тестування дається 14 днів, далі – один з трьох планів від 49 до 199 дол / місяць.

  Quid (раніше – NetBase)

  Quid

   

  аналіз соціальних мереж

  Розробники вклали значні ресурси в розробку ІІ для сервісу. Таке рішення дозволяє обробляти навіть теоретично недоступні для ручної обробки обсяги даних і робити висновки щодо поліпшення ROI від діяльності в соціальних мережах. Що найголовніше – все це в режимі реального часу!

  NetBase орієнтований на великі агентства і компанії, яким потрібен потужний інструмент для оперативного опрацювання трильйонів (як стверджують розробники) повідомлень в польових умовах.

  NetBase не просто працює з найбільшими гравцями бізнесу, але і збирає лідерів щорічно на власній конференції NetBase Live в Лондоні. Кращі маркетологи і бізнесмени отримують можливість обмінюватися думками з актуальних питань в сфері інтернет-маркетингу і SMM зокрема.

  Клієнти: Coca-Cola, Arbys, Edelmann.

  Ціна: Спрямованість на великий бізнес диктує свої умови. Сервіс не має безкоштовної версії і пробного періоду. Але можна домовитися про індивідуальні умови підписки на інструменти NetBase.

  Oktopost

  Oktopost

  Інструмент дозволяє відстежувати і управляти активністю в соціальних мережах, використовуючи загальну платформу для контент-менеджменту, зворотного зв’язку з підписниками та рекламних кампаній.

  Додаток сумісний зі сторонніми інструментами для аналітики, в т.ч. з Google Analytics. Кілька рядків коду – і всі дані від активності в соціальних мережах онлайн імпортуються в ваш додаток для аналітики. Також є підключення Salesforce, Marketo, Eloqua, ClickDimention і ін. Всі дані в одному вікні – переглядайте звіти і приймайте рішення щодо впливу на поведінку своєї інтернет-аудиторії.

  Клієнти: Panasonic, Fujitsu, Nice, Fis і ін.

  TailWind

  TailWind

  Сервіс економить час, автоматизуючи рутинну роботу: масово завантажує зображення, налаштовує календар публікацій. Доступна функція кросспостінг в один клік. Календар можна налаштувати за допомогою графіків – вибирайте час, коли аудиторія найбільш активна.

  Інструмент Hashtag Finder зробить добірку найпопулярніших міток для публікації.

  Додаток підійде для аналізу хештегів, ключів і тим вже існуючих публікацій в Instagram і Pinterest.

  Клієнти: Більше 200 компаній і агентств оптимізують свій контент-план за допомогою TailWind. Серед них – eBay, Unilever, Viacom, Procter & Gamble. Буде корисним як для малого, так і для великого бізнесу.

  Keyhole

  Keyhole

  аналитика соцсетей 6

  Інструмент допомагає планувати публікації, визначаючи час максимальної активності підписників. Відстежує реакцію аудиторії, діяльність лідерів думки в галузі, спеціальний API дозволяє відстежити тенденції для ефективності кампанії. Всі дані в один клік експортуються в Excel і PDF.

  Інструмент дозволяє відстежувати реакцію on-live. Запускайте кампанію, робіть публікацію, стежте за реакцією і оперативно реагуйте на зміну тону відгуків. Можна зробити добірку найважливіших бесід і відстежувати глибині обговорення при репостах і ретвітах – допоможе підібрати потрібні посилання і не пропустити важливих повідомлень.

  Клієнти: Google, Spotify, відділ зі зв’язків з громадськістю ООН, L’Oreal, Alibaba.com і ще понад 6 мільйонів користувачів.

  Ціна: Почати можна з пробного тижня, а далі – від 44 дол / місяць в залежності від обсягу даних для аналізу і кількості брендів, що відслідковуються.

  Brand24

  Brand24

  Інструмент-помічник у відстеженні відгуків про бренд.

  Збирає статистику:

  • яке основне думку про продукт;
  • прогнозує тенденції;
  • якими темами цікавиться аудиторія;
  • хто задає тон думок в галузі і як вони це роблять (аналіз лідерів думок).

  В інтерфейсі Brand24 можна не просто відстежувати, а й включатися у взаємодію з аудиторією: стежити за відгуками, оперативно відповідати на важливі коментарі.

  Інструментарій планування дозволить підготувати грунт для майбутніх публікацій. Групуйте теми і ключові слова, думки різних груп підписників для подальшої прицільної взаємодії з кожною.

  Ще одна фіча: знайти потенційних клієнтів, які цікавляться можливістю придбати продукт з характеристиками вашої пропозиції. Це дозволить знайти нові ніші і рішення на випадок розширення. Той же інструментарій дозволить відшукати негативні відгуки про пропозиції конкурентів.

  Клієнти: Vichy, Intel, IKEA.

  Ціна: перші 14 днів інструмент безкоштовний, далі – тарифи від 49 до 499 дол / місяць.

  Brandwatch

  Brandwatch

  аналитика соцсетей 7

  Працюючий на ІІ, Brandwatch миттєво відстежує реакцію на бренд, тон відгуків, дозволяє on-live вступати у взаємодію з аудиторією. Досліджуйте діяльність конкурентів і лідерів думок, тенденції в галузі. Система фільтрів дозволяє зробити пошук, орієнтуючись на конкретні параметри, теми, ключові слова.

  Сервіс – визнаний лідер в сфері аналітики соціальних мереж за версією рейтингу G2Crowd і має статус офіційного партнера Twitter.

  Клієнти: Walmart, IKEA, Microsoft, Unilever, L’Oreal.

  Ціна: Для кожного клієнта пропонуються індивідуальні умови використання інструментарію Brandwatch. Для цього потрібно заповнити анкету та відправити запит на демо.

  Falcon.io (тепер частина Brandwatch)

  Майстерно керуйте публікаціями, генеруйте робочі рішення, заглиблюйтеся в аналітику і відстежуйте самі невловимі для простого смертного тенденци, станьте для команди прикладом і героєм для клієнтів – і все це за допомогою одного лише інструменту під рукою.

  Зручний контент-календар дозволить грамотно вибудувати план публікацій, що збільшує число підписників, заявок і підвищує лояльність аудиторії. Зберіть в одному вікні згадки з усіх профілів і там же відповідайте на найважливіші коментарі.

  Вивчайте аудиторію, думки, відстежуйте ефективність публікацій. Можливість інтеграції з Falcon CRM дозволить зібрати дані для кругового вивчення аудиторії бренду і роботи з нею.

  Клієнти: Toyota, Coca-Cola, Momondo, McDonalds, Carlsbergю

  Ціна: Індивідуальні умови.

  Cyfe

  Cyfe

  аналитика соцсетей 8

  Універсальна платформа для менеджменту та аналітики соціальних мереж. Починаючи з масових публікацій до оперативної відповіді на важливі коментарі.

  Cyfe починає дивувати вже з порога, пропонуючи понад 100 встановлених віджетів на вибір для всіх світових популярних сервісів – від інтеграції з Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn до роботи з розсилками MailChimp і підключення до WordPress і ще десяток-інший популярних CMS. Що дає можливість збирати аналітику не тільки в соціальних мережах, але і на звичайних сайтах.

  Моніторинг доступний через дашборд. На кожній панелі можна зручно розмістити актуальну інформацію про охоплення, залучення аудиторії. На окремій панелі виводяться коментарі і згадки, і тут же – зручне вікно для оперативної відповіді на найважливіші з них.

  Дані в реальному часі можна відправити посиланням по електронній пошті або через популярні месенджери. Або сформувати звіт в PNG, JPEG, PDF або в таблицю для Excel.

  Клієнти: Більше 250 тисяч користувачів вибирають Cyfe для аналітики своїх ресурсів.

  Ціна: Почати можна з безкоштовної обмеженої версії, а потім отримати повний доступ до всіх рішень, перейшовши на преміум-пакет за 29 дол / місяць.

  Klear

  Klear

  Інструмент для оцінки впливу бренду в Facebook, Instagram, Twitter, Youtube і ін. Один і той же інструментарій дозволяє оцінити ефективність власного продукту, знайти лідерів думок і оцінити їх діяльність. Все, щоб мати на руках інформацію для просування і взаємодії в соціальних мережах: дані про історію співпраці бренду, охоплення і демографія аудиторії, рейтинг записів і багато іншого.

  Є інструменти для роботи з відгуками Амбассадор про бренд on-live, аналітики зворотного зв’язку: кількість згадок, охоплення і окупність. Є навіть віджет для відстеження і аналітики stories в Instagram.

  Клієнти: Microsoft, Coca-Cola, Adidas, Huawei, Unilever та ін.

  Ціна: індивідуальні умови.

  Packfeed

  Packfeed

  аналитика соцсетей 9

  Простий і душевний сервіс, народжений ідеєю і спільною роботою двох маркетологів-ентузіастів. Інструмент збирає і оперативно аналізує охоплення і залученість аудиторії в Facebook, Instagram і ін.

  Гарний у дослідженні конкурентів. Для аналізу власної діяльності до послуг користувачів – інформативний інтерфейс, в якому виводяться показники всіх профілів в соціальних мережах. В один клік можна сформувати зручний звіт для відстеження щотижневої динаміки показників.

  Фішка для аналізу аудиторії: вивчайте інтереси і підписки ваших читачів. Допоможе генерувати ідеї, якого виду контент використовувати в своїх публікаціях.

  Followerwonk

  Followerwonk

  аналитика соцсетей 10

  Сервіс допомагає провести глибоку аналітику підписників: хто вони, звідки, в який час доби і в який день тижня найбільш активні. Дозволяє досліджувати галузь, знаходити лідерів думок, відстежувати їх діяльність і реакцію на їх дії.

  Зручна система виведення дозволяє на одному екрані вивести графік своєї активності і порівняти її з графіком діяльності конкурентів. Надіслати звіт клієнту можна у вигляді посилання через електронну пошту або месенджер.

  Клієнти: Xerox, IMAX, Rhapsody.

  Ціна: безкоштовний план дозволяє підключити 1 профіль і користуватися інструментами збору даних. Для аналітики та інших функцій – тарифи за 29 дол / місяць для 3 профілів і тариф Multitask за 79 дол / місяць для 20 профілів.

  TrendSpottr Signal

  TrendSpottr Signal

  Інструмент хороший для аналітики тенденцій. За допомогою системи фільтрів вибирайте самі “смачні” хештеги і теми для контенту. Аналізуйте галузь і стежте за діяльністю лідерів думок.

  Сервіс незамінний для відстеження інформації в режимі реального часу:

  • тенденції і реакція аудиторії на публікації;
  • діяльність амбассадорів;
  • відстеження згадок і участь у важливих обговореннях;
  • повернення інвестицій від реклами.

  На основі інструментів прогнозування можна планувати окупність витрат.

  Ціна: новим користувачам дається 7 днів на тестування, далі – 49 дол / місяць.

  SimilarWeb

  SimilarWeb

  Проверка аудитории через similarweb

  Маркетологи знають цей інструмент з розширення для браузера. З його допомогою зручно швидко переглядати показники діяльності як власних сайтів, так і конкурентів. Інструмент може “витягнути” відомості, яких немає у відкритому доступі: обсяг трафіку і його джерела.

  Те ж можна робити і соціальними мережами. SimilarWeb підкаже, яка платформа дає конкурентам велику частку відвідувачів. Додатково сервіс проведе аналіз контенту і покаже тенденції – що більше втягує підписників.

  Клієнти: Google, eBay, Microsoft, AirBnB.

  Ціна: Протестувати зручність сервісу можна безкоштовно протягом 3 місяців. Бонус – місяць користування безкоштовного мобільного додатку. Надалі користувачеві пропонується відправити запит на оформлення передплати з індивідуальними умовами оплати.

  BrandsEye

  BrandsEye

  Якщо можливостей безкоштовного SocialMention мало, то BrandsEye покриє всі потреби в аналітиці згадок.

  Виймайте, структуруйте і аналізуйте призначений для користувача досвід аудиторії, збираючи дані з їх думок, якими вони не поділяться у відгуках на сторінках брендів, але щедро розкажуть у себе на сторінках. При необхідності – через спеціальний віджет оперативно взаємодійте з найважливішими з них.

  Вивчайте цільову аудиторію, в один клік визначаючи цільові групи і портрет ключового споживача своїх продуктів.

  Вишиковуйте маркетингову стратегію, відстежуючи тон відгуків і попереджаючи загрози.

  Особливість: хочете провести оффлайн-акцію, але не знаєте, в якому місті живе ваша аудиторія? Спеціальний API структурує дані про демографію (і не тільки) підписників, представляючи результат у вигляді наочних діаграм на карті.

  Ціна: індивідуальні умови.

  Short Stack

  Short Stack

  аналитика соцсетей 11

  Інструмент для тих, хто хоче швидко збирати статистику своїх проектів без особливих витрат. Трохи часу на налаштування інтерфейсу – і у вас в арсеналі надійний помічник, що автоматизує збір даних.

  Сервіс можна підключити до MailChimp, Aweber і збирати статистику по email-розсилкам. Те ж робіть і з даними з Instagram, Twitter, Facebook, Youtube. Розкладіть по поличках, як реагує аудиторія на ваші публікації.

  За допомогою ShortStack збирайте і приводите в порядок інформацію про користувачів, щоб передбачати їх бажання щодо вашого бренду.

  Ціна: є безкоштовна обмежена версія для тих, хто тільки починає працювати з проектом. Хто хоче більше, може підписатися на один з чотирьох тарифів від 29 до 499 дол / місяць.

  Talkwalker

  Talkwalker

  Сервіс в один клік збирає дані в зручний графік або діаграму. Залишиться тільки скопіювати до звіту – і наочна інформація про результати діяльності в соціальних мережах буде під рукою. Зручно для оперативної звітності перед клієнтом. Інформація може бути і про лідерів думки в галузі, і про конкурентів.

  Слідкуйте, як аудиторія реагує на контент, досліджуючи історію публікацій. На основі отриманих даних збирайте ідеї для рекламної та контент-стратегії.

  Ціна: Користувачам дається 7-денний тестовий період. Далі – річна платна підписка з індивідуальними умовами.

  Social Status

  Social Status

  Хочете заощадити 8 годин на тиждень тільки на автоматизації збору статистики для звітів по соціальним мережам? При цьому поліпшити показники ефективності контент-стратегії в 1,5 рази? Підключіть профілі в Facebook, Instagram, Youtube і Twitter до платформи Social Status і займайтеся тим, що важливо – приймайте рішення, що приносять прибуток. Рутинну роботу інструмент зробить сам і надасть інформацію наочно, супроводивши звіт рекомендаціями і прогнозами.

  Додаток дозволяє зібрати дані про конкурентів, лідерів думок:

  • аналізує зворотній зв’язок для публікацій;
  • визначає ті з них, що користуються популярністю;
  • обробляє інформацію про активність аудиторії – місце, час їх найбільшої активності, щоб вибирати правильний час для публікацій.

  Ціна: Почати можна з безкоштовного плану для підтримки 3 профілів. Далі – одна з платних підписок від 29 до 1499 дол / місяць. Залежно від кількості профілів і обсягу оброблюваної інформації.

  Lucidya

  Lucidya

  аналитика соцсетей 13

  Сервіс для глибокого аналізу думок про бренд. Особливість: можливість в реальному часі відстежити на карті, звідки була зроблена публікація або прямий ефір зі згадуванням продукту. Пошук можна вести по ключовому запиту або хештегам.

  Складайте карту інтересів підписників, визначайте тон їх думки. Це на додаток до демографічних даних на кшталт мови, гендеру, геолокації. На основі зібраних даних створюйте персонажів і черпайте ідеї для успішної контент-стратегії.

  Ціна: Інструмент – дітище розробників з ОАЕ, тому умови тут, як на Сході – торгуйтеся!

  Minter.io

  Minter.io

  Інструмент для збору даних в мережі Instagram. Відстежує, звідки підписники прийшли в профіль бренду, а також аналізує показники діяльності конкурентів, порівнює їх з показниками стратегії бренду в соціальних мережах.

  Minter.io дозволяє оцінити ефективність публікацій, їх охоплення і вплив. Для планування – розвинена система аналітики хештегів, тим і типів контенту.

  Звіти формуються в один клік, а потім їх можна зберегти в PDF або презентацію для PowerPoint.

  Ціна: Тарифні плани від 9 до 39 дол / місяць (при річній передплаті – від 99 до 399 дол / рік). В підписку включений тестовий 14-денний період.

  Foller.me

  Foller.me

  аналитика соцсетей 14

  Повноцінна платформа для глибокого аналізу в Twitter. Починаючи з пошуку та аналізу лідерів думок, їх контент-політики і аудиторії, закінчуючи рекомендаціями по побудові власного контент-плану: частоти публікацій, типу контенту, тем і хештегів, що найкраще залучають користувачів у взаємодію.

  Інструмент вивчає профіль і Твіти, їх зміст. За ним складається список рекомендацій у вигляді хмари, з якої можна черпати ідеї – які теми користуються популярністю у цільової аудиторії.

  Бонус: приховані дані на зразок дати реєстрації профілю, часовий пояс, кількість підписників в співвідношенні з кількістю коментарів і ретвітів. Функція надасть неоціненну допомогу в пошуку Амбассадор та блогерів для разових рекламних акцій продукту.

  Zoho Social

  Zoho Social

  Зручний додаток для контент-планування, відстеження згадок бренду в соціальних мережах. Інтерфейс дозволяє створити свої панелі моніторингу. Мобільний додаток дозволить відстежувати динаміку показників навіть коли немає доступу до комп’ютера.

  Zoho Social працює з Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn.

  В одному додатку можна вивчити аудиторію, періоди її найбільшої активності. Зручний контент-календар допоможе привести публікації в порядок і не пропустити найважливіші і популярні у аудиторії години і дні.

  Відстежуйте в режимі реального часу відповіді і згадки бренду, оперативно відповідайте на найважливіші коментарі через зручний дашборд. Нагадуємо – одна платформа для всіх популярних соціальних мереж, тобто в одному місці – всі відповіді і коментарі без безлічі вкладок і комп’ютера, що зависає.

  Вивантажуйте в стандартні звіти або створюйте свої. Відстежуйте доходи від реклами і маркетингової діяльності. А наявність більш 40 інструментів для агентств і бізнесу дозволить повністю автоматизувати всю діяльність підприємства, звільнивши час для продуктивних брейнстормингов.

  Ціна: Від 10 до 25 євро / місяць для бізнесу та незалежних фахівців, і від 200 до 300 євро / місяць – для великих агентств.

  Sendible

  Sendible

  аналитика соцсетей 16

  Додаток позиціонує себе як інструмент для агентств, де гостро стоїть питання автоматизації великої кількості проектів і максимальної продуктивності команди. За допомогою Sendible прискорюється процес аналізу цільової аудиторії, прийняття рішень щодо взаємодії з нею і процес самої взаємодії.

  Поштова скринька Priority Inbox – ще один спосіб економити час. Всі важливі обговорення з усіх профілів – в одному місці. Ніякого перемикання між закладками. Як підсумок – годинник зекономленого часу щодня без втрати якості роботи.

  Наочні звіти можуть не просто красиво представити результати клієнту, а й надихнути на десяток-другий ідей і ефективних рішень щодо поліпшення показників.

  Потужні алгоритми підказок по публікаціям підкажуть, коли і який контент варто уявити підписникам, щоб отримати максимальну залученість аудиторії у взаємодію з брендом.

  Ціна: На тестування дається 30 днів, після – один з 4 тарифів від 29 до 299 дол / місяць.

  eClincher

  eClincher

  В основному, інструмент позиціонується, як могутній контент-менеджер. Широкий набір віджетів для управління публікаціями автоматизує процес ведення профілів. Але підказки, які видає додаток в процесі, допомагає приймати рішення на перспективу. Є функція управління RSS-каналами.

  Сервіс дозволяє аналізувати конкурентів і лідерів думок. Працює з Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn. Доступний експорт даних з соціальних мереж в Google Analytics.

  Ціна: один з трьох тарифних планів від 49 до 199 дол / місяць. Для кожного передбачений 14-денний тестовий період.

  BuzzSumo

  Посилання на сервіс https://buzzsumo.com/

  Помічник у формуванні успішної контент-стратегії. Легко і швидко визначайте, який контент привертає найбільшу увагу в галузі, фільтруйте результати по геолокації, мові, типу і ключовим словам. Експортуйте отримані дані в CSV, PDF і PowerPoint у вигляді наочних звітів, надихаючих на унікальні і робочі рішення для зростання ефективності просування бренду в соціальних мережах.

  Клієнти: Airbnb, Harvard University.

  Ціна: один з 4 тарифів від 99 до 499 дол / місяць.

  Popsters

  Popsters

  Аналітика соціальних мереж починається зі збору даних по постам і активності конкурентів. Сервіс Popsteps допоможе розібратися, наскільки ефективна робота будь-якого профілю в ВКонтакте, Однокласниках, Facebook, Інстаграм, Twitter. Сюди ж відносяться і сервіси Telegram, Pinterest та канали відеоблогеров на Youtube.

  Сервіс зручно сортує пости сторінки за популярністю, можна налаштувати свою систему фільтрів, щоб відібрати необхідну інформацію – виставити дату, тип публікації, а також переглянути динаміку ефективності сторінки протягом певного проміжку. Готовий звіт можна вивантажити в будь-якому офісному форматі – від таблиці для Excel до презентаційних графіків в PDF або PNG.

  Клієнти: Eset, re: Store, Райффайзенбанк.

  Ціна: Переконатися в широті можливостей Popsters можна протягом 7-денного безкоштовного тарифу, далі ціна буде вже стартувати від 399 руб / місяць.

  Повний огляд сервісу читайте в статті “SMM інструменти. Сервіс Popsters – аналіз записів спільнот ВКонтакте“.

  Сервіси для аналітики соцмереж, що закрилися

  Social Mention

  аналитика соцсетей 5

  Аналітика повідомлень доступна кожному. Social Mention – простий і безкоштовний онлайн-інструмент для збору інформації про бренд в соціальних мережах. Просто введіть в пошуковий рядок ключове слово і сервіс видасть список сторінок, блогів, закладок, обговорень, питань та інших посилань, де це слово згадується. Дані збираються в режимі реального часу, щоб оперативно відстежити реакцію на публікацію. Інструмент незамінний в силу своєї простоти і невигадливості.

  Якщо підключити сторонній API, то можна відправити клієнту посилання з актуальними даними по електронній пошті.

  Як додатковий інструмент відображення оперативних даних Social Mention хороший, але абсолютно не підходить для простеження динаміки: всі згадки просто видаються зі старими, тому повністю покладатися тільки на нього не варто. Ціна: безкоштовно.

  SumAll

  Ідеально, коли потрібно подивитися результати кампанії в різних мережах в одному вікні. Простий інструмент оцінять незалежні фахівці і власники невеликого бізнесу. Кілька кліків – і рутинна робота автоматизована, дані розсортовані і завжди під рукою.

  Просто Увійдіть, підключіть SumAll до вашого профілю, налаштуйте графік публікацій, автоматизуйте все, що хотіли б автоматизувати у веденні своїх сторінок – і займайтеся своїми справами.

  В кінці періоду збирайте дані, експортуйте в Excel або PDF в один клік.

  Клієнти: Сервіс вибрали для своєї аналітики більше 265 користувачів, і їх число зростає.

  Ціна: безкоштовно.

  Intutel

  аналитика соцсетей 12

  Сервіс автоматизує процес збору даних і генерацію ідей для контент-стратегії. Зберіть, а потім одним кліком складіть звіт для наочної демонстрації результатів.

  За допомогою Intutel можна зібрати інформацію про контент, який отримує найбільший відгук у аудиторії. Додаток аналізує теми, хештеги і становить добірки популярних ключових слів.

  Прозорий алгоритм аналізу конкурентів дозволить визначити, які сильні і слабкі сторони у бренду. У поєднанні з інформацією по незакритим потребам аудиторії можна побудувати гнучкий контент-план для свого бренду.

  Ціна: На вибір користувачів – один з чотирьох тарифів щомісячною оплатою від 49 до 499 дол / місяць.

  Social Report

  аналитика соцсетей 17

  Інструмент для автоматизації збору аналітики з соціальних мереж. В один клік генеруйте звіти, надихаючі на прийняття ефективних маркетингових рішень. Інструмент вміє аналізувати аудиторію, діяльність бренду в соціальних мережах, конкурентів, виявляти тенденції в Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Youtobe і інших популярних соціальних платформах. Можна підключити до Shopify, WordPress, eBay. Доступна інтеграція з Google Analytics для більш глибокого аналізу даних. Це дозволяє використовувати інструмент для аналітики не тільки соціальних мереж, але і діяльності всього бізнесу в цілому.

  Ціна: Тестування протягом 30 днів, далі – 3 тарифу від 49 до 199 дол / місяць.

  nTuitive social

  Універсальний гігант для аналітики профілів на більш ніж 20 соціальних платформах. Більше 200 віджетів дозволяють зібрати точні дані про діяльність в соціальних мережах. Який? Будь-який:

  • вивчити аудиторію;
  • пошпіоніть за конкурентами;
  • набратися досвіду у лідерів думок;
  • скласти свою контент-стратегію;
  • проконтролювати результати своєї діяльності в соціальних мережах.

  Універсальність – ось основна перевага сервісу. Можна оплатити один інструмент, який покриє 100% потреб в аналізі соціальних мереж. Ложка дьогтю є, як і у всіх універсальних солдатів – складність глибокої аналітики окремої функції. Але ніхто не забороняє заручитися допомогою одного-двох додаткових цільових ресурсів.

  Ціна: Від 49 до 399 дол / місяць. Великі агентства можуть отримати спеціальні умови. У всі тарифи включений 30-денний тестовий період. Якщо щось піде не так – можна відписатися в будь-який момент.

  Social Rank

  аналитика соцсетей 15

  Простий і безкоштовний, полюбився багатьом інструмент для збору даних про конкурентів, лідерів думок. Незамінний також, якщо потрібно бюджетно розробити рекомендації для націлених об’яв.

  Простий експорт даних дозволяє тримати клієнтів і керівництво в курсі успіхів кампанії. Бракує глибокої систематизації? Один клік – і всі дані доступні в Excel для більш глибокої аналітики.

  Фішка: при аналізі аудиторії інструмент показує найактивніших підписників. Їх можна не тільки заохотити за лояльність, а й вивчити портрет цільового користувача бренду. Зробити висновки, що потрібно, щоб їх стало більше серед підписників профілю компанії в соціальних мережах.

  CX Social

  Бібліотека з більш ніж 300 віджетів дозволяє створити звіт з глибокою аналітикою думок про бренд. Сервіс працює на ІІ, який аналізує текст відгуків зі згадуванням бренда. За словами-матюками дає рекомендації до портрету цільового користувача або підписника.

  Спираючись на зібрані дані, фахівці можуть зрозуміти, як найкраще спілкуватися з респондентами. Прямо в інтерфейсі сервісу є віджет зворотного зв’язку з підбіркою стандартних відповідей. Також можна додати свої.

  Звіти формуються автоматично в один клік, потім їх можна експортувати в CSV або PDF.

  Ціна: Індивідуальні умови.

  Висновки

  • У розпорядженні менеджерів є великий асортимент інструментів для аналітики соціальних мереж. Вибрати відповідний можна як за вартістю, так і по набору необхідних функцій;
  • Багато з додатків є одним з продуктів в серії рішень для бізнесу в інтернеті. Це означає, що можна почати з додатка для аналітики соціальних мереж, підключаючи з розширенням бізнесу нові продукти. Що позитивно позначиться на оптимізації робочого процесу за рахунок автоматизації рутинних функцій;
  • Окремі інструменти заточені під конкретний вид соціальних мереж або функцій: аналіз згадок, збір інформації про конкурентів, сегментування цільової аудиторії. Їх можна використовувати в допомогу до основних, універсальних інструментів, якщо буде потрібно проведення більш глибокої роботи по конкретному завданню;
  • Більшість платних інструментів пропонують індивідуальні цінові умови для своїх клієнтів. Це означає, що можна обговорити не тільки ціну, але і скласти пакет послуг для потреб свого бізнесу;
  • Незаперечною перевагою буде можливість підключити мобільний додаток для відстеження аналітики або, хоча б, мати можливість відправити посилання на звіт клієнту для контролю результатів.
  • Більшість інструментів надає пробний період від 2 тижнів до місяця. Якщо ви перебуваєте в пошуку відповідного інструменту, то такого періоду буде достатньо, щоб без особливих витрат протестувати можливості інструменту і вирішити – чи підходить він для вашого бізнесу.
  5/5 - (3 голосів)