Приватні бомбосховища — надійний захист від ракет

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  В умовах реальної військової загрози кожен мешканець України замислюється над тим, як зберегти своє здоров’я та життя, не залишаючи країну. Мешканці квартир у багатоповерхових будинках змушені користуватися громадськими укриттями. Власники приватних будинків використовують для цієї мети льохи та підвали власних котеджів.

  Проте є й краще рішення — купити бомбосховище. Наша компанія пропонує у продажу компактні та максимально комфортні з точки зору планування, оснащення конструкції, які можна встановити на площі від 50 м2.

  Приватні бомбосховища

  Види бункерів від SmartbunkersUA

  Зважаючи на сучасні реалії, наша компанія взяла на себе відповідальність забезпечити всім охочим максимально надійні умови безпеки. У своїх проєктах ми використовуємо лише найкращі сучасні технології та інноваційні матеріали. Завдяки цьому і досягається належний рівень гарантії того, що за будь-якої загрози — ракетний обстріл, попадання бомби, пряма атака дроном, наше укриття витримає її та збереже вам життя та здоров’я.

  Залежно від цілей та призначення, ми пропонуємо наступні варіанти бомбосховищ:

  • сімейні;
  • громадські;
  • для військових.

  У кожному враховуються специфічні нюанси щодо базових вимог. Планування та комплектацію розробляють найкращі фахівці України. Тому ви завжди можете розраховувати на 100% результат, замовляючи будь-який бункер під ключ, вибраний за нашим каталогом.

  Види бункерів

  Чим оснащене укриття?

  Ми враховуємо не лише важливі правила безпеки, а й побутовий комфорт, такий необхідний, незалежно від того, скільки часу доведеться провести в укритті. Наші конструкції розраховані на тривалість перебування близько 1-2 місяців. Однак у разі потреби, залежно від ситуації, цей період може продовжуватися. Для цього у пристрої кожної моделі опціонально є:

  • ергономічні ліжка для якісного відпочинку та сну, створені з відкидним принципом дії, що дуже зручно та практично;
  • системи запасу питної та технічної води, адже за тривалого перебування в укритті дуже важливо виключити зневоднення організму;
  • системи вентиляції та фільтрації повітря, адже від якості та кількості кисню безпосередньо залежить рівень виживання в бункері;
  • системи каналізації — зазвичай у бомбосховищі встановлюється біотуалет як найбільш практичний і доцільний спосіб справлення природних потреб.

  Щоб визначитися з тим, яке саме бомбосховище замовити, просто зв’яжіться будь-яким зручним чином з нашим фахівцем. Весь процес створення бункера з нуля та до здачі в експлуатацію забирає до 30-40 днів, залежно від умов території для встановлення та комплектації.

  5/5 - (1 голос)