Написання текстів за гроші – поради для новачків

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Вам до душі вільний стиль діяльності, без обмежень з боку начальства і жорсткого графіка роботи? А може, набридло щодня витрачати силу-силенну часу і грошей на дорогу? Або строгий dress code Вам набрид? Все перераховане вище – це витрати, пов’язані зі стандартною трудовою діяльністю.

  Але, відкинувши умовності і банальну лінь, приходить розуміння: що реалізувати свої професійні амбіції і при цьому забезпечити гідний матеріальний дохід цілком реально поза загальноприйнятого в нашому соціумі поняття про роботу.

  Використовуючи технології і безмежні можливості всесвітньої інформаційної мережі, можна зайнятися freelance, тобто роботою за межами штату компанії, здійснюючи, по суті, вільну практику прямо у себе вдома в улюбленому кріслі. Одним з варіантів такого заробітку, є написання текстів за гроші для сайтів з різною тематикою.

  написание текстов за деньги

  Заробіток в інтернеті: копірайтинг за гроші, з чого почати?

  Якщо раніше Ви не стикалися з написанням статей за гроші в інтернеті, то, як новачкові, Вам варто звернути увагу на наступне:

  1. Необхідно визначитися з наступними 2-я моментами:

  а) Яким чином буде здійснюватися пошук і вибір відповідного завдання в руслі «замовлення-виконання»: самостійно за допомогою форумів або за допомогою біржі копірайтингу, яка виступає в ролі посередника між замовником і виконавцем (т. е. Вами).

  Прикладом відомих і популярних на сьогодні інтернет-ресурсів (як для новачків, так і для профі) є такі сайти для написання статей за гроші як Etxt або Advego.

  Варто відзначити, що починаючому копірайтеру логічніше дотримуватися другого варіанту – пошук через біржу, попередньо зареєструвавшись на ній. Оскільки в такому випадку: при відсутності досвіду і твердого грунту під ногами, як мінімум, на Вас звернуть увагу. Крім того, є великий тематичний вибір завдань в переліку замовлень на написання статей за гроші (для новачка – це важливий аспект).

  б) Інший варіант: можна заробляти на написанні текстів в інтернеті, розміщуючи готові статті на тих же біржах контенту, вказавши бажану вартість, і чекати поки опублікований матеріал куплять. Але в цьому випадку є свої тонкощі: необхідно розбиратися в тематиці, яка має попит. І, безумовно, контент повинен відрізнятися унікальністю і майстерністю, викликаючи інтерес аудиторії потенційних покупців.

  2. Написання текстів в інтернеті передбачає використання одного (або кілька) з можливих варіантів заробітку: рерайтинг, копірайтинг, SEO-копірайтинг, робота ньюсмейкером, постинг, переклад текстів.

  SEO-копирайтинг

  Як правило, на старті свого професійного шляху простіше працювати з завданнями, які передбачають повний (глибокий) рерайт, тобто виклад тексту своїми словами, при цьому зберігши зміст вихідного матеріалу. Надалі, при наявності досвіду і професіоналізму, можна зайнятися копірайтингом або SEO-копірайтинг.

  Але, якщо не впевнені у своїх силах, то краще почати з написання невеликих статей або коментарів, іменованих постингом.

  3. Вибір самого завдання може і повинен залежати від:

  а) теми, в якій Ви мало-мальськи розбираєтеся – писати на улюблену і цікаву для тематику завжди простіше;

  б) оплати – варто цінувати свою працю і витрачений на нього час, відмовляючись від низькооплачуваних замовлень. Але при цьому пам’ятати: новачкові в цій сфері запропонують меншу оплату в порівнянні з копірайтером, у якого досить навичок. Вибирайте золоту середину, не женіться тільки за грошима, напрацьовуйте досвід! Але, головне: ДІЙТЕ!

  в) термінів виконання завдання – розраховуйте свої сили, не беріть занадто багато замовлень. Оскільки текст, який не зданий вчасно, може вважатися не виконаним. Отже, за нього ніхто не заплатить + це може «підірвати» Ваш авторитет, як професіонала.

  4. Не забувайте розширювати свої пізнання і кругозір, читаючи відповідну літературу, статті. Черпайте знання, які допоможуть в роботі при написанні статей для сайтів, використовуючи всі доступні джерела. Розвивайте здатність аналізувати та переробляти вихідну інформацію – вона прямо пропорційна Вашому матеріального доходу!

  Список найбільш вигідних тим на сайтах для написання статей за гроші

  Ви прийняли рішення заробляти в інтернеті написанням статей. «Але про що писати?» – виникає питання. В цьому випадку подумайте про особисті уподобання і сфері своїх інтересів. Оскільки різноманітність тем дуже багато, статті на замовлення пишуться простіше і легше, якщо тематика цікава захоплююча і знайома Вам. Як відомо, саме улюблена справа йде на лад швидше, а результат перевершує очікування.

  Але, з точки зору дохідної частини, найбільш популярними та, отже, більш вигідними (оскільки має значний попит у замовників) для копірайтингу за гроші є сайти з наступною тематикою:

  • Авто.
  • Нерухомість.
  • Фінансові послуги.
  • Промислові товари.
  • Будівництво, ремонт житла.
  • Краса і здоров’я.
  • Зв’язок.
  • Відпочинок, туризм.
  • Меблі.

  Але, є високооплачувані тексти на теми, які припускають наявність професійного рівня знань, наприклад, написання медичних статей.

  копирайтинг в соцсетях

  Загальні вимоги, яким повинні відповідати статті

  1. Унікальність, іншими словами, оригінальність і неповторність, написаної Вами статті, повинна становити мінімум 95%. Саме такі статті розглядаються замовником. А перевірити її просто за допомогою спеціальних сервісів, представлених на біржах контенту.

  2. Зміст повинен бути послідовним, структурованим, легким для сприйняття звичайною людиною. І, при цьому, відповідати вимогам пошукових систем.

  Окремо варто згадати про «Заголовки»: безперечно, нестандартну назву приверне увагу до змісту!

  Крім того, пам’ятайте про вступні слова! Вони насичують текст, роблячи його більш яскравим і живим, але надлишок даної частини мови «засмічує» основний зміст. Кілька прикладів пропозицій з вступними словами: «На жаль, поїздку доведеться відкласти на невизначений термін.», «На думку лікарів, хвороба прогресує.», «Безумовно, здоровий спосіб життя – це міцний сон, заняття спортом, правильне харчування.» і т.п.

  3. Використання в тексті тематичної лексики та різноманітності синонімів вітається, а ось застосування слів, які задають тематику, є обов’язковим.

  Увага! «Ключові слова» зазвичай позначає сам замовник в наданому текстовому завданні.

  4. Іноді підкріплення змісту тексту відповідними фото- і відеоматеріалами йде на користь контенту, а Вам – «+» за креативність і професійний підхід.

  На завершення

  Ви сумніваєтеся і чекаєте потрібного моменту? Той самий момент настав: вдалий час взяти себе в руки, відкинувши лінь і переступивши через невпевненість, почати заробляти на просторах всесвітньої інформаційної павутини. Написання статей в інтернеті – відмінний спосіб підробітку, а в ряді випадків і роботи з повною зайнятістю. Крім матеріального достатку, написання платних статей – чудова можливість домогтися визнання і підвищити самооцінку, розширити свій кругозір і підвищити інтелектуальний рівень.

  Пам’ятайте: удача – на стороні активних і працьовитих копірайтерів!

  5/5 - (1 голос)