Ringostat – чорний пояс по кол-трекінгу

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Збираємо інформацію, робимо висновки, економимо бюджет

  Статистика – основа для планування будь-якого бюджету і рекламний – не виняток. Кожна сучасна компанія, яка вкладає кошти в рекламу, хоче знати, яке джерело працює краще. Важливо знати, які результати приносить окремий вид реклами, і на що слід сконцентруватися для отримання більшого прибутку.

  Call Tracking дозволяє відстежити телефонний дзвінок і зібрати вичерпну статистику по задіяним каналам реклами. Спираючись на дані кол-трекінгу, можна робити висновки про ефективність наших вкладень і розписати бюджет з урахуванням цих даних.

  Оптимізація рекламного бюджету може принести значний дохід, адже зекономлені гроші – це зароблені гроші. Про це потрібно пам’ятати, якщо хочемо успішно розвивати бізнес.

  статистика по распределению бюджета

  У мене задзвонив телефон …

  За ідеєю для здійснення покупки в інтернет-магазині клієнт не повинен кожен раз дзвонити по телефону. Але статистика говорить, що більш ніж половина всіх покупців в мережі віддають перевагу саме телефонному замовленню.

  Люди не хочуть розбиратися зі «всім цим» (функціоналом сайту), адже набагато простіше подзвонити і вживу поговорити з оператором, заодно проконсультуватися по обраному товару. Багато разів ми стикалися з тим, що після телефонного дзвінка покупець брав зовсім не ту модель, яку збирався замовити кілька хвилин тому.

  Це не кажучи вже про рекламні, консалтингові, маркетингові, юридичні і оптові компанії, які спочатку працюють з упором на телефонію.

  Щоб телефонія приносила максимум користі потрібна чітко продумана система роботи кол-центру.

  коллцентр

  «Прокачуємо» кол-центр

  Щоб прибутки росли, потрібні люди які вміють перетворювати дзвінки в гроші, і це співробітники кол-центру. Формула успішного кол-центру полягає в ефективному використанні таких факторів:

  • Добре продуманої та реалізованої апаратної частини.
  • Кваліфікованого персоналу.
  • Досвідченого керівництва і тайм-менеджменту.
  • Кол-трекінгу, збору статистики та зворотного зв’язку.

  Апаратна частина – прерогатива системних адміністраторів або тих, хто займається технічним оснащенням. Стабільна робота серверів і комп’ютерів – то, без чого неможливо уявити роботу інтернет-магазину або компанії мережі.

  Не секрет, що для того, щоб продажі йшли успішно потрібні професійні оператори, які з душею ставляться до своєї справи. Тут вам на допомогу ейчари, професійні курси та тренінги зі створення команди та підняття корпоративного духу. На будь-який дзвінок потрібно відповісти, спілкування з оператором повинно бути приємним і корисним для замовника. Саме від оператора часто залежить, замовить людина ваш товар або послугу чи ні.

  работа оператора коллцентра

  Скажіть «стоп» плинності кадрів, використовуйте бонуси та заохочення і побачите, як результативність роботи співробітників збільшиться.

  Керівництво кол-центру має вміти передбачити все. Це може бути різниця між часовими поясами, особливості регіонального менталітету замовників або раптова декретна відпустка працівниці, яка займається великооптовими продажами.

  Дуже ефективно і корисно використовувати в роботі компанії кол-трекінг, бо саме він зможе дати таку інформацію, яку дуже складно отримати іншим способом.

  Оптимізований кол-центр, за статистикою Aspect приносить на 30% більше прибутку.

  Кол-трекінг теорія

  Всі ми стикалися з тим, як оператор в завершенні розмови питає: «а як ви про нас дізналися». Питання цікаве і потрібне, але який відсоток тих, хто дає на нього адекватну відповідь? Найчастіше говорять: «не пам’ятаю», «бачив десь рекламу». Адже це «десь» дорого обходиться для вашої компанії.

  Потрібно зрозуміти, які інвестиції приносить більше користі!

  Для аналізу всі використовують функціонал Google Analytics і Яндекс.Метрика. Але ці сервіси не можуть відповісти на питання звідки нам дзвонили, яка реклама вигідна для нашої компанії, а яка є збитковою.

  Аналитика от Яндекс и Гугл

  Можна витрачати сотні тисяч на місяць на різні види реклами і в результаті так і не дізнатися звідки до нас приходять люди. Звичайно є варіант спробувати виявити джерело прибутку дослідним шляхом. Наприклад, в кінці місяця скоротити витрати на контекстну рекламу, щоб побачити, як зміниться кількість дзвінків в наступному, але тут можуть втрутитися сторонні фактори, такі як сезонні перепади попиту, відпустки або щось ще.

  А що робити, якщо ми хочемо бачити динаміку зміни інтересу клієнтів до того чи іншого виду нашої реклами? Як отримати дані, про те, яке джерело трафіку краще працює? Тут потрібні спеціальні інструменти.

  Щоб аналізувати дзвінки і отримувати від них максимум інформації створений сервіс кол-трекінгу Ringostat.

  Отображение телефонных звонков в сервисе Ringostat

  Відображення телефонних дзвінків в сервісі Ringostat

  Кол-трекінг як це працює

  Щоб наочно уявити, як працює сервіс Ringostat розглянемо все по черзі.

  Потенційний клієнт бачить в соцмережі або в пошуковику нашу рекламу і переходить на сайт.

  Відвідувач вивчає товари і послуги і приймає рішення зробити замовлення по телефону.

  Ringostat підміняє номер телефону на нашому сайті або використовує прив’язку до номерів спеціально виділеним для окремих каналів реклами. Коли людина телефонує, сервіс уже знає з якого джерела надійшов дзвінок.

  Програма записує всі дані в базу і переносить інформацію в вашу CRM або аналітику. У будь-який момент ми маємо можливість провести аналіз і зробити відповідні висновки.

  В результаті ми отримуємо базу, в якій чітко відображена ключова інформація, що дозволяє ефективно планувати рекламний бюджет.

  экономия рекламного бюджета

  Що ще вміє Ringostat

  Відстежувати і зіставляти дзвінки. Що це означає? Всередині системи є ранжування дзвінків, вони бувають:

  • Унікальні – коли дзвонять перший раз;
  • Повторні – коли клієнт набирає нас не перший раз;
  • Цільові – дзвінки певної тривалості, дають можливість зрозуміти, що замовник дзвонить саме нам, а не помилившись номером.
  • Прийняті.
  • Пропущені.

  Це виглядає ось так:

  ранжирование звонков

  Відповідно до цього поділом можна відразу визначити дзвонить нам постійний клієнт, або хтось набрав і кинув трубку.

  Сервіс видає вичерпну інформацію по пропущених дзвінків, це може стати приводом для серйозної розмови з колективом.

  Є статистика по дзвінках, що надійшли за свята і поза робочого графіка. Якщо побачите, що їх досить багато, можна подумати про встановлення позмінного або цілодобового графіка роботи кол-центру. Інформація відображається у вигляді зручних і зрозумілих таблиць.

  Статистика звонков по датам и времени

  Статистика дзвінків по датах і часу

  Ringostat і планування бюджету

  Припустимо, ми інвестуємо в рекламу Google Ads 3000 грн в міс. Мета реклами – залучення нових покупців. Ringostat в кінці місяця видає статистику, що з цього джерела надійшло 300 дзвінків, з них наш товар купили 15. На загальну суму 18000 грн.

  Проведемо нескладні розрахунки:

  1. кожен дзвінок нам обходиться в 100 грн.
  2. кожен реальний покупець – 200 грн.
  3. середня покупка по цьому джерелу – 1200 грн.
  4. з кожного продажу в середньому ми маємо 10% націнку, значить все заробляємо на покупку 120 грн.

  Ми чітко бачимо, що цей вид рекламі тепер не окупився, зате, наприклад, спрацювала реклама в соціальних мережах. Тепер у нас є все, щоб оптимізувати витрати, розвинути прибуткові канали або спробувати оптимізувати збиткові.

  Приклад простий, але наочний. За кілька хвилин Ringostat, інтегрований в одну з популярних систем аналітики, дозволяє отримати вичерпну статистику. Ефективність реклами і кількість дзвінків зростає приблизно на 30%. А це економія і додатковий прибуток.

  5/5 - (1 голос)