Анна Михайленко: “Я чітко розумію, що моя власна манера одягатися – інструмент, що продає”

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  “Мода проходить, стиль залишається”. Цитата Коко Шанель підкреслює важливість стилю в нашому житті. Кожен з нас мріє бути красивим, успішним, помітним, і як мінімум з частиною з цих завдань може допомогти стиліст, закоханий у свою справу. У нас на інтерв’ю стиліст-іміджмейкер Анна Михайленко.

  Анна, чим ви займаєтесь?

  Анна Михайленко

  Вітаю, мене звуть Анна Михайленко, я стиліст-іміджмейкер. Моя сфера діяльності дуже велика, я працюю як з приватними клієнтами, розбір гардероба, шопінг, підбір індивідуального стилю, також стилізую fashion-зйомки, зйомки для каталогів одягу, індивідуальні зйомки.

  Навіщо потрібен стиліст, якщо практично у всіх хороших магазинах є висококласні фахівці, які мене одягнуть?

  Стиліст іміджмейкер працює не тільки з зовнішніми даними, моя задача дізнатися внутрішній світ клієнта і допомогти йому проявитися за допомогою одягу. Будь-яка людина з хорошим смаком може порадити і підібрати одяг, але чи буде вона гармоніювати з вашим сприйняттям себе, чи буде комфортно вам у ній, чи буде вона відповідати вашому способу життя – питання? В руках у стиліста безліч інструментів, які допомагають нам у роботі. Це і тести і асоціативні карти і палітра для визначення кольоротипу, визначення психотипу і багато іншого …

  Хто вирішує, що буде модним у наступному сезоні?

  У вересні в чотирьох містах – Нью-Йорку, Лондоні, Мілані та Парижі – проходять тижні моди, де головні світові дизайнери показують свої нові колекції. Ці покази задають тенденції як мінімум на пів року вперед – всі речі з подіуму з’являться в магазинах лише навесні, причому не тільки в дорогих: на той час їх скопіює мас-маркет 🙂

  Як відрізнити хорошого стиліста від поганого?

  Я вважаю, що клієнт вибирає стиліста інтуїтивно, і за зовнішніми критеріями. Плюс майже кожен стиліст проводить першу зустріч-консультацію, знайомство. Я чітко розумію, що моя власна манера одягатися – інструмент, шо продає. При особистому спілкуванні зазвичай вже все зрозуміло, чи комфортно вам буде з цим фахівцем або варто пошукати іншого. У кожного стиліста є Інстаграм, де можна подивитися його роботи, портфоліо.

  Анна Михайленко

  У кого Ви вчитеся?

  Вчуся у першоджерел, у ГУРУ моди і стилю, на мій погляд 🙂 у Олександра Рогова, Влада Лисовца, Андре Тана та моя сильна база – це школа Інни Евтіхової.

  Чому так багато погано одягнених заможних людей?

  Я не помітила таку тенденцію.

  Карл Лагерфельд красавчик?

  Карл Лагерфельд – визнаний геній! Його почуття стилю – бездоганне, так як віддавався своїй роботі і проектам він – велика рідкість у наш час, безмірну повагу до маестро !!!

  Що дратує в професії?

  Нічого 🙂 Мене взагалі мало що дратує, з роками я стаю більш свідомою, набагато простіше до всього ставлюся і розумію, що б не відбувалося, значить, так буде краще для мене! 🙂

  Кинесика важлива річ, при підборі іміджу?

  Безумовно, я з цим працюю теж! Адже стиль – це не тільки одяг, це образ в цілому, рухи, жести, міміка і т.д.

  На які бренди зараз варто звернути увагу?

  Якщо з люкс сегмента – N ° 21, Aquazzura, Natasha Zinko, Zimmerman, Fendi …, так само вважаю гідними бренди українських дизайнерів!

  Як Ви просуваєте свої послуги?

  Найкраще працює сарафанне радіо і реклама в Google.

  З ким легше працювати, з чоловіками або з жінками?

  Анна Михайленко

  Залежить не від статі, а від людини, від його характеру. Мені легко з усіма, навіть з дітками 🙂

  Послуги стиліста, це дорого?

  Ні, у нас в Харкові не дорого, навпаки, це економія, тому що ви не купуєте, те що не будете носити, те що вам не йде, весь ваш гардероб капсульний, всі речі між собою поєднуються! Суцільна вигода!

  А заощадив, значить заробив.

  Якщо шопінг не вдався, я заплачу за нього?

  У моєї практики такого не було, так як я завжди роблю прешопінг, готуюся безпосередньо до шопінгу. Бувають нестандартні розміри, тоді ми шиємо! 🙂 Я співпрацюю з дизайнерами, які зроблять будь-який каприз.


  Інтерв’ю підготовлено в рамках проекту “Інтерв’ю з нашими Клієнтами”. Якщо Ви – наш Клієнт, а ми по цей час не розповіли про ваш проект в блозі, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом для підготовки до публікації.

  4.9/5 - (8 голосів)