ТОП сервісів перевірки доступності сайту

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Один з важливих показників ефективності сайту, який відображає його працездатність, є доступність, звана також аптайм. Цей параметр визначає його відвідуваність. Якщо ресурс є доступним для потенційного користувача, це забезпечить стабільний трафік. Дані хостинг-компаній не завжди виявляються достовірними, спотворюючи справжній стан речей. Щоб виявити реальну доступність домену, можна провести моніторинг за допомогою стороннього сервісу.

  Сервіси доступності сайту

  Сервіси доступності сайту

  Визначення видимості сайту за допомогою стороннього сервісу не займе багато часу. При цьому більшість подібних програм та систем здійснюють моніторинг абсолютно безкоштовно.

  Аналізувати сайт можна, використовуючи такі популярні системи:

  1. Pingdom.com. Сервіс, який дозволить перевірити сайт на доступність безкоштовно. Аналіз буде доповнено повноцінною віртуальною звітністю про роботу всього ресурсу. У нижньому правому куті робочого стола ПК присутній ярлик програми. Його колір сигналізує про наявність чи відсутність проблем із ресурсом.
  2. Яндекс.Метрика. Безкоштовний сервіс, який здійснює моніторинг видимості сайту щохвилини в безперервному режимі. Обов’язковою є перевірка головної сторінки на працездатність: вона запускається автоматично, якщо система виявить різкі зміни у статистиці відвідуваності. Зручною є можливість настроїти надсилання звітності та попереджень на пошту або на телефон.
  3. Uptimerobot.com. Система надає допомогу у перевірці доступності сайту, моніторинг проводиться кожні 5 хвилин. Сервіс особливо корисний, якщо ви просуваєте ресурс за допомогою пошукових систем. Один зареєстрований обліковий запис дозволяє контролювати близько 50 сайтів. У разі виявлення проблеми сервіс надсилає повідомлення будь-яким зручним для користувача способом.
  4. Host-Tracker.com. Крім звичних способів моніторингу сайту на доступність, сервіс використовує перевірку присутності певних слів на сторінці, аналізує скрипти CGI, а також дані про видимість у різних точках. З одного зареєстрованого профілю можна контролювати одразу два ресурси. Перевірка проводиться кожні дві години без перерви.
  5. Nodeping. Закордонний сервіс перевіряє доступність сайту та сертифікати безпеки, причому ви можете налаштувати оповіщення про результати моніторингу за розкладом. Додатково сервіс Nodeping стежить за терміном дії домену та надає можливість отримувати необмежені повідомлення на будь-якому тарифі, що використовується. Найдорожчий пакет дає змогу відстежувати до 200 проектів.
  6. Siteuptime.com. Сервіс допомагає проаналізувати лише один ресурс. Моніторинг доступності проводиться з кількох точок: вони вимірюють час відкликання сайту, на підставі чого робиться висновок про його відкритість для відвідування користувачем. Звіт про виконану роботу та доступність сайту надходить раз на місяць на електронну пошту зареєстрованого користувача. Сервіс підтримує безліч протоколів, включаючи POP3 та HTTP, відстежує стан ресурсу з інтервалами не рідше одного разу на годину.
  7. Montastic.com. Одна з найпростіших систем для моніторингу ефективності та працездатності сайту. Надає можливість перевірки до 100 адрес з позиції двох точок. Перегляд здійснюється кожні п’ять хвилин.

  На ефективність сайту будь-якої спрямованості впливає його постійна робота, зокрема, доступність для потенційних користувачів. Сторонні послуги моніторингу дозволять виявити можливі збої та бездіяльність ресурсу, та повідомлять про це його власника.

  5/5 - (1 голос)