ТОП-8 сервісів пуш-повідомлень

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Push-розсилка – це популярний метод комунікації між компанією та її клієнтами. Вона полягає в періодичному надсиланні коротких повідомлень, що містять інформацію про нові пропозиції або акції. За доставку таких оповіщень відповідають спеціальні сервіси, які можна налаштувати під конкретні категорії користувачів.

  В інтернеті зустрічається безліч ресурсів, що забезпечують подібний тип взаємодії з користувачами. Щоб спростити підбір оптимального рішення для конкретного типу бізнесу, ми розписали топ-5 майданчиків для пуш-розсилок, кожен з яких має свій функціонал і розцінки.

  Що таке пуш-розсилка простими словами?

  Саме собою push-повідомлення — це коротке повідомлення, яке сайт розсилає своїм підписникам на комп’ютери або мобільні пристрої. Завдяки таким оповіщенням користувач дізнається про надходження нових товарів або запровадження цікавих послуг, а також проведення різних акцій. Подібні розсилки повертають потенційного покупця на веб-ресурс, причому ефективність пуша помітно вища, ніж стандартна контекстна реклама.

  Як правило, push-повідомлення має таку структуру:

  • заголовок – до 65 знаків;
  • основний текст – до 240 знаків;
  • посилання на сайт-відправник;
  • невеликий малюнок.

  Власники інтернет-магазинів та інших ресурсів, що займаються продажами, можуть пушити двома способами:

  1. Надсилати користувачеві спливаюче повідомлення, яке з’являється поверх відкритих вікон і на кілька секунд затримується на екрані комп’ютера.
  2. Надсилати пуш-повідомлення на телефон.

  У першому випадку користувачеві буде достатньо підписатися на розсилку, погодившись на пропозицію сайту. Це дуже лояльний спосіб налагодження першого контакту. Людині навіть не треба реєструватися та надавати особисті дані, щоб у майбутньому отримувати рекламні повідомлення.

  Допомога в організації пуш-розсилок надають спеціальні послуги, про які ми докладніше поговоримо далі.

  Топ-8 сервісів для push-розсилок

  Кожен представлений нижче сервіс має свої особливості, сильні та слабкі сторони, проте всі вони вважаються найкращими у цій категорії. Вибір, у будь-якому разі, залежатиме від побажань підприємця та актуальних цільових завдань.

  VWO

  сервис пуш рассылок

  Посилання на сервіс – https://vwo.com/engage/push-notifications/

  Це популярний клієнт для надсилання push-повідомлень через браузери Chrome та Firefox. Платформа надає пробний 30-денний період, після якого потрібно купувати тарифний план за 99 USD/місяць. Реєстрація на сервісі допускається лише через робочий e-mail із спеціальним доменом.

  Зареєстрованому користувачеві надається скрипт, який потрібно інтегрувати на сайт через Install Code. Тут же відбувається налаштування повідомлення. Сервіс VWO дозволяє робити виронки та теплові карти. Він добре сумісний із меседжером Facebook. Єдиний недолік – відсутність російської локалізації.

  Gravitec

  что такое пуш рассылка

  Посилання на сервіс – https://gravitec.net/ru/

  Функціональна російськомовна платформа, що працює у двох режимах:

  • Free — пропонується ліміт у 30 000 підписників, при цьому кількість надісланих повідомлень не обмежена.
  • Business — надається можливість пріоритетної клієнтської підтримки, при цьому повідомлення, що надсилаються, не містять логотип ресурсу. Також користувач отримує доступ до додаткового функціоналу (налаштування відкладених розсилок, сегментації підписників за інтересами). Вартість повного доступу залежить від кількості аудиторії. Наприклад, якщо треба охопити більше 30 000 осіб, плата починається з 124 USD.

  Сервіс працює із браузерами Chrome, Opera, Firefox, Safari, Edge.

  Push4site

  сервисы пуш уведомлений

  Посилання на сервіс – https://push4site.com/

  Якісний ресурс, здатний надсилати рекламне повідомлення через браузери Chrome, Safari, Firefox та Opera. Майданчик можна використовувати у трьох режимах:

  • Безкоштовний.
  • Для малого та середнього бізнесу (13,3 USD/міс.).
  • E-commerce (27 USD/міс.).

  Базовий функціонал платформи дозволяє надсилати будь-яку кількість повідомлень необмежену кількість підписників. Щоб отримати більший набір опцій (сегментацію користувачів та персоналізацію повідомлень, автоматизацію розсилок) потрібно купувати платний тариф.

  OneSignal

  что такое push сервис

  Посилання на сервіс – https://onesignal.com/

  Популярний сервіс для налаштування повідомлень, що дозволяє аналізувати статистику реального часу. Майданчик працює з усіма сучасними браузерами. Він надає безкоштовний доступ (до 10000 підписників на місяць). Платні послуги залежать від аудиторії, що охоплюється. Розцінки стартують від 9 доларів на місяць.

  Firebase Cloud Messaging

  Посилання на сервіс – https://firebase.google.com/docs/cloud-messaging

  Firebase Cloud Messaging (FCM) є безкоштовним рішенням від Google для відправлення пуш-повідомлень на пристрої Android, iOS та веб-браузери. Він інтегрується з іншими сервісами Firebase, забезпечуючи простоту використання та широкі можливості налаштування.

  Pusher

  Посилання на сервіс – https://pusher.com/

  Pusher пропонує набір інструментів, включаючи відправлення пуш-повідомлень. Він підтримує сповіщення для різних платформ, таких як iOS, Android та веб. Pusher є простим і інтуїтивно зрозумілим, а також є API для інтеграції з вашими додатками.

  Pushwoosh

  Посилання на сервіс – https://www.pushwoosh.com/

  Pushwoosh є гнучким сервісом для відправлення пуш-повідомлень на мобільні пристрої та веб-браузери. Він підтримує платформи iOS, Android, Windows, Mac OS та інші. Pushwoosh пропонує різні функції налаштування, включаючи гео-націлювання, сегментацію аудиторії, розклад відправки та інші можливості.

  PushAll

  сервисы push уведомлений

  Посилання на сервіс – https://pushall.ru/

  Ще один якісний російськомовний сервіс, який замикає наш ТОП. Базовий функціонал є безкоштовним. Допоміжні опції (на кшталт іменної адреси або відсутності реклами) докуповуються шляхом донату. Цей сервіс не можна інтегрувати в сайт, але можна налаштувати повідомлення від групи у ВКонтакті або від RSS-стрічки.

  Підписка здійснюється виключно через обліковий запис Google. Якщо потенційного клієнта його немає, повідомлення він отримувати не зможе. Це єдиний мінус сервісу.

  5/5 - (1 голос)