Персональний слоган: вибираємо девіз для себе

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Необхідність використання слоганів в маркетингових кампаніях з просування брендів, товарів або послуг для більшості є природним і необхідним елементом просування. Водночас, далеко не для всіх такий же очевидною необхідністю є персональний слоган.

  Слоган для людини, так само важливий, як і для будь-якого іншого бренду. Девіз, який супроводжує людину, допомагає сформувати необхідний образ, підкреслити унікальні сильні сторони людини, як професіонала, встановити міцні асоціації у свідомості людей, що належать до цільової аудиторії.

  Яким повинен бути особистий слоган

  Сердце отдаю детям

  При створенні і підборі персонального слогана можна і потрібно використовувати ті ж правила, які застосовуються до слоганів взагалі. При цьому слід враховувати специфіку виду діяльності та цільової аудиторії. Класичний рекламний слоган відповідає таким вимогам:

  • він невеликий і легко запам’ятовується буквально з першого разу;
  • виділяє бренд, товар, послугу або людини з ряду подібних;
  • укладається в загальну маркетингову стратегію;
  • встановлює асоціації з назвою бренду або ім’ям людини.

  Для досягнення відповідності цим базовим вимогам можна використовувати багато різних методів і технологій, якими володіють професійні копірайтери. Втім, ви також можете ознайомитися з ними і застосовувати щодо свого слогану.

  Добре запам’ятовуються слогани зазвичай досить короткі – частіше за все не більше шести слів, в рідкісних випадках – трохи більше. Всі слова повинні бути простими для вимови і розуміння, а сама фраза повинна мати певний ритм. Нерідко вдалими є девізи, що мають риму, емоційні акценти, гру слів, що передають звернення, засновані на контрасті. При цьому бажано уникати побитих фраз і слів, які присутні всюди. Вони вже “приїлися” насиченому інформацією споживачеві, і вже не створюють зачіпок в його свідомості. Нерідкі випадки, коли використання таких шаблонів, а також побитих прикметників викликає скоріше негативні емоції, і працює в мінус просувається бренду.

  Як придумати власний слоган

  Все в жизни, что меня не убивает, делает меня сильнее

  Коли ми бачимо вдалий слоган, ми відразу можемо виділити його з великої кількості інших варіантів. У більшості випадків ми робимо це інтуїтивно, відштовхуючись від власного сприйняття. Інтуїцію можна використовувати і при розробці власного девізу, але однієї її буде недостатньо.

  Краще використовувати просту, але досить ефективну методику, яку використовують професіонали.

  Для початку опишіть якомога лаконічніше в двох-трьох реченнях той посил, який ви хочете донести до цільової аудиторії. Найкраще для цього використовувати відповіді на такі питання:

  • Які ваші найсильніші сторони як професіонала?
  • Чим ви відрізняєтесь від своїх конкурентів?
  • Що придбає ваш клієнт, і чого йому не зможуть дати інші?

  При цьому слід враховувати, що слоган не повинен звучати зарозуміло або проголошувати перевагу над конкурентами. Він спрямований на споживача, а значить, повинен чіпляти саме його, відповідаючи на приховані питання. Як професіонал, ви добре знаєте свою цільову аудиторію, і можете визначити, які прийоми будуть більш доречні для сприйняття вашого слогана. Можливо, він повинен бути вишуканим і строгим, а може бути – динамічним і провокативним. Можливо, відмінним рішенням буде використовувати іронію чи асоціації з відомими жартами – все залежить від специфіки вашої професії.

  Після того, як ви провели мозковий штурм, написавши кілька пропозицій, виберіть ті, які відображають вашу думку найбільш повно, і спробуйте втілити їх в коротку і ємну форму. У цьому вам можуть допомогти збірники слоганів відомих компаній, брендів і товарів, яких досить багато в інтернеті. Ознайомтеся з ними, спробуйте зрозуміти, що в кожному з них виявилося вирішальним фактором успіху, і здійсніть це в своєму девізі.

  Ще один спосіб отримати власний слоган – звернутися до фахівців. Копірайтери агентства інтернет-маркетингу МАВР розроблять для вас кілька варіантів слогана з урахуванням всіх особливостей вашого бізнесу. Великий досвід і знання принципів маркетингу, а також правил написання успішних рекламних слоганів це гарантія отримання бажаного результату.

  Слогани успішних людей

  Пришел. Увидел. Победил.

  Все в житті, що мене не вбиває, робить мене сильніше. Ніцше

  Серце віддаю дітям. Сухомлинський В.А.

  Не нашкодь! Гіппократ

  Прийшов. Побачив. Переміг. Г.Ю. Цезар

  З сучасників виділяються:

  Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group,

  “До біса все! Берися і роби!”

  Кейт Феррацці – на думку журналу Forbs – найбільш товариська людина в світі. Засновник і генеральний директор консалтингової компанії Greenlight,

  «Ніколи не їжте поодинці»

  Говард Хірш, партнер Jumbo Capital Management, нерухомість.

  “Позитивність або смерть!”

  Метт Каттлер, президент компанії ReStockIt

  “Перевертай черепах”

  А які слогани, девізи або життєве кредо сучасників знаєте Ви?

  4.5/5 - (2 голосів)