Слогани для магазинів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Далеко позаду ті часи, коли розтягнута в кілометр черга повільно рухалася в бік одного єдиного магазину. Зараз таку картину практично не зустрінеш. Ну хіба що в день розпродажів. Вся справа в багатстві вибору. Розпещений споживач ретельно вибирає, ні, навіть перебирає магазинами. Загострена конкуренція змушує боротися за кожного покупця, заманюючи його в лігво різноманітних товарів. І одним з головних інструментів залучення є слоган для магазинів.

  Слоган для магазинаЯк ми вже відзначили, головним завданням при складанні слогана для магазинів, є заманювання потенційних покупців, брендинг і запам’ятовуваність. Слід також розуміти, що важлива складова – це спеціалізація самого магазину. У кожному конкретному випадку, є свої нюанси. Наприклад, слоган для магазину взуття за своєю конструкцією буде істотно відрізнятися від слогана, складеного для продуктового магазину. Тому, я пропоную розглядати їх за категоріями.

  Слоган для магазину одягу

  В такому випадку необхідно робити акцент на тому, що саме Ваш магазин торгує стилем, розбирається в моді та саме він допоможе виглядати чарівно:

  • Сток-центр. Все до лиця! Все по кишені! («Сток-центр», мережа магазинів одягу та взуття, Москва) – як ми бачимо, копірайтери акцентували також на доступності одягу,
  • Три товстуни. Видно нас здалеку. (Магазини «Три Товстуни», чоловічий одяг великих розмірів),
  • Невеличка. Висока мода для невисоких жінок. («Невеличка», магазин одягу для невисоких жінок) – яскравий приклад використання УТП (унікальна торгова пропозиція) в слогані для магазину одягу,
  • Калігула. Дорогі костюми викликають звикання. (Бутіки «Калігула», торгівля чоловічим одягом і аксесуарами класу люкс) – акцент на значущості дорогих речей для значущих людей.

  Слоган для магазину продуктів

  У цій категорії слоган, найчастіше упирає на якість продукції, дешевизну і зручне розташування:

  • Брусничка. Завітай до сусідів. (Мережа супермаркетів «Брусничка») – величезна мережа супермаркетів автоматично робить їх вашими сусідами 🙂
  • Переходимо на здорове харчування. (Мережа універсамів «Перехрестя») – крім акценту на якість товару, копірайтери ще й обіграли свій неймінг.
  • Квартал. Все смачніше і ближче. («Квартал», мережа продуктових магазинів) – об’єднана версія, так би мовити.

  Слоган для магазину меблів

  В основному розробляється з огляду на якість, дизайн і перевагу над конкурентами:

  • Нудно без конкурентів … (Мережа магазинів «Кухні Росії») – а й справді …
  • Ікеа. Думай сміливіше. (Меблеві магазини «IKEA») – сміливий дизайн так і змушує …
  • Соромно бути бідним. ( «Ludovic», галерея інтер’єрів Франції, Санкт-Петербург) – і знову ми бачимо акцент на значущості дорогих товарів.

  Приклади інших цікавих слоганів для магазину

  • Заходь сам, приводь господаря! (Мережа зоомагазинів «Бетховен») – от би цей напис висів ще на рівні ніг.
  • Починається з цікавості … (Фірмовий книжковий магазин «Аванта +») – а закінчується докторською дисертацією 🙂
  • Не техніка дешева – ціни низькі. (Компанія з продажу оргтехніки «Елінор») – автори виправили помилку багатьох недосвідчених копірайтерів. Адже часто пишуть, що дешева сама техніка. І людський розум відразу ж трансформує це як «погана».

  Отже, якщо Ви вирішили відкрити свій магазин, не скупіться на хорошого фахівця в області «слоганосложіння». Адже саме правильно підібраний слоган приверне покупців саме до Вас, а не до конкурентів. Важливу роль відводиться також і неймингу, але це вже інша історія …

  Автор: Товариш Тунков

  5/5 - (1 голос)