Автоматизуйте свої прямі ефіри без постійного доступу до комп’ютера

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Якщо ви автор відеоконтенту, ви точно хочете охопити якомога більшу аудиторію. В такому разі чудовим рішенням можуть стати прямі ефіри на найпопулярніших платформах, наприклад YouTube, Twitch, Facebook та Instagram. Прямі трансляції цікаві глядачам і здатні залучати на канал новий трафік, підписників та збільшувати кількість лайків і коментарів. Ще одна перевага прямих трансляцій — нові можливості для монетизації, що залучають у 1,5-2 рази вищий дохід, ніж звичайні відео.

  Однак прямі ефіри мають і певні недоліки:

  1. Підготовка та знімання займають занадто багато часу.
  2. Активні лише певний час.
  3. Формат може не підійти вашому каналу.

  Втім ви завжди можете автоматизувати та адаптувати прямі ефіри до особливостей вашого каналу за допомогою Gyre — сучасного інструменту, який дозволяє запускати прямі ефіри на основі попередньо записаного контенту і транслювати їх 24/7.

  Як це працює?

  Розберімося, як транслювати циклічні трансляції Gyre на YouTube, Twitch, Facebook та Instagram.

  1. Спочатку зареєструйтеся та завантажте відеоконтент в особистому кабінеті Gyre.
  2. Виберіть платформу, на якій йтиме трансляція, й налаштуйте її параметри.
  3. Скопіюйте ключ і додайте його у вікні налаштування трансляції Gyre
  4. Додайте відео, які ви плануєте відтворювати.
  5. За бажанням заплануйте час відтворення трансляцій.

  Важливо зазначити, що Gyre не має доступу до вашого каналу. Тож ви можете не турбуватися про безпеку ваших даних або контенту.

  Формат циклічних прямих ефірів з попередньо записаного контенту ідеально підходить для каналів, автори яких не можуть спілкуватися зі своєю аудиторією віч-на-віч. Наприклад, дитячі канали, розважальні, освітні, музичні та багато інших. Крім того, вони так само добре ранжуються платформами, як і звичайні ефіри, і не вважаються дублюванням контенту.

  Ключові рекомендації для отримання максимальної користі від Gyre

  Тепер, коли ви вмієте користуватися Gyre, розгляньмо кілька практичних порад, як отримати максимальну користь від цього інструменту.

  1. Намагайтеся додавати відео загальною тривалістю не менше 40-60 хвилин.
  2. Конвертуйте відео відповідно до рекомендацій YouTube. Ви можете зробити це вручну або скористатися вбудованим у Gyre відеоконвертером.
  3. Починайте трансляцію в той час, коли ваша аудиторія найбільш активна.
  4. Намагайтеся перезапускати стрім кожні три дні. У цей період він охоплює максимальну аудиторію.
  5. Щоб охопити більшу аудиторію, ви можете запустити кілька різнопланових стрімів одночасно.
  6. Використовуйте різні стратегії циклічних трансляцій з Gyre. Так ви зможете збирати та ретельно аналізувати дані, які допоможуть вам збільшити охоплення аудиторії.

  Практичні кейси від користувачів Gyre

  Щоб переконатися, що Gyre допомагає підвищити ефективність прямих ефірів на вашому каналі, розглянемо кілька кейсів.

  1. Кейс DONA English.

  На каналі зараз 4,8 мільйона підписників. За допомогою Gyre автор каналу за 10 днів досяг результатів, що вражають. За цей період циклічні стріми зібрали понад мільйон переглядів і набрали майже 50% від загального часу перегляду на каналі. При цьому середня тривалість перегляду стрімів у п’ять разів вища, ніж звичайних відео — 8:40 в порівнянні з 1:42 для звичайних відео.

  1. Кейс Dream_Fairy_DIY.

  Безперервні стріми також ефективно працюють для каналів середнього розміру (683 тис. підписників). Автор контенту в ніші хендмейду поєднує стріми зі звичайними відео. Така стратегія дозволяє генерувати понад 20% часу перегляду каналу через трансляції, залучати перегляди (4,8% від загальної кількості) і збільшувати середню тривалість перегляду — до 5:58 в порівнянні з 1:56 для звичайних відео.

  1. Кейс DOZE OFF MEDUZA / STAV IT SKY.

  Додавання стрімінгу в довгострокову контент-стратегію може принести значні вигоди. Наприклад, канал отримав майже 2000 підписників за п’ять місяців, а середня тривалість перегляду сягнула 52 хвилин. Звичайні ролики на каналі зазвичай дивляться не довше 30 хвилин.

  1. Кейс Prenses MeLisa.

  Майже за рік активних циклічних трансляцій канал отримав додаткові 69,5 мільйонів переглядів (звичайні ролики за цей час набрали 31,6 мільйона). Крім того, прямі трансляції помітно збільшили середній показник утримання глядачів. Для стрімів цей показник становить 6 хвилин, тоді як для звичайних відео він коливається на рівні трохи менше ніж 1 хвилина. Прямі трансляції мали найбільш значний вплив на показник часу перегляду, акумулювавши приголомшливі 7,19 мільйона годин перегляду, що становить 94% від загального часу перегляду.

  1. Кейс BIBO TOYS ESP.

  З мільйонною аудиторією нові випуски швидко набирають сотні тисяч переглядів. Однак у травні 2023 року творець включив безперервні прямі трансляції у свою контент-стратегію, почавши з 6-8 одночасних трансляцій. Результатом стало надзвичайне покращення статистики. Протягом перших двох тижнів кількість переглядів злетіла вдесятеро, а очікуваний дохід збільшився в 14 разів.

  Переваги використання Gyre для безперервних онлайн-трансляцій 24/7

  Gyre дозволяє креаторам охоплювати ширшу аудиторію та залучати більше переглядів. При цьому власникам каналів не обов’язково бути постійно присутніми в ефірі. Вони можуть запустити одну або кілька трансляцій одночасно й оновлювати їх кожні кілька днів, щоб залучати ще більше глядачів. У середньому користувачі можуть розраховувати на зростання показників каналу на 20-30%, не вкладаючи майже ніяких зусиль і часу в створення контенту. Крім того, власникам каналів не потрібно турбуватися про наявність потужних комп’ютерів, оскільки стріми транслюються через сервери Gyre. Спробуйте безкоштовну 7-денну підписку, аби протестувати функціонал інструмент власноруч.

  5/5 - (1 голос)