Таргетовані розсилки — допомога в масштабуванні українського бізнесу

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  СМС-розсилки — зручний та багатофункціональний інструмент для комунікації з клієнтами. Щоб надсилати тільки релевантні пропозиції, важливо розуміти інтереси аудиторії.

  Для ефективного маркетингу Київстар пропонує таргетовані розсилки СМС-повідомлень. З їхньою допомогою рекламу побачать самі ті, хто з високою ймовірністю скористається вашими послугами.

  Таргетовані розсилки

  Як працюють таргетовані розсилки?

  За допомогою Big Data фільтрів серед користувачів Київстару алгоритми машинного навчання виокремлюють вашу цільову аудиторію. Саме цим людям у зазначений час буде надіслано СМС-повідомлення з рекламою вашого бізнесу.

  Kyivstar пропонує три способи, щоб підібрати цільову аудиторію.

  Моделі look-alike

  На основі характеристик ваших вже наявних клієнтів look-alike модель знайде серед користувачів мережі Київстар людей зі схожими звичками та інтересами. Серед них і буде проведена маркетингова розсилка.

  Геолокація

  Просто обираєте точку на мапі і певний радіус. Абонентам у межах цієї області буде надіслана ваша пропозиція. Зручно використовувати, якщо маєте офлайн-магазин або здійснюєте товарів доставку по місту.

  Таргетовані розсилки за геолокацією

  Індивідуальне налаштування параметрів

  В арсеналі Kyivstar понад 100 Big Data фільтрів. Серед них є загальні (вік, стать, сімейний стан, наявність дітей та ін.), а також більш конкретні та специфічні (сфера діяльності, стиль життя, хобі та ін.).

  Для чого потрібні таргетовані розсилки?

  Оскільки враховуються інтереси людей, які отримують ваші повідомлення, зростає ефективність реклами.

  Таргетовані розсилки використовують для:

  1. Збільшення продажів та розширення аудиторії — про вас дізнаються ті люди, які з великою ймовірністю зацікавляться пропозицією.
  2. Оптимізації маркетингового бюджету — більший фідбек з меншими вкладеннями. Бюджет не витрачається на повідомлення людям, яким не потрібні ваші послуги.
  3. Підвищення лояльності аудиторії завдяки персоніфікації — ви не рекламуєте все підряд, а тільки те, що їм треба.

  За допомогою таргетованих СМС-розсилок можна повідомляти клієнтам про знижки та акції, сповіщати про оновлення асортименту, відкриття нових точок тощо.

  Для якого бізнесу підходять таргетовані розсилки?

  Для будь-якого. Ними користуються і багатомільйонні корпорації, і представники середнього та малого бізнесу. СМС-повідомлення надсилаються від альфа-імені вашої компанії, а після закінчення рекламної кампанії Kyivstar Business надає детальний звіт про надіслані та доставлені сповіщення.

  5/5 - (1 голос)