Агрегатор месенджерів: неочевидні способи спілкування з клієнтами інтернет-магазинів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Підтримувати спілкування з клієнтами, використовуючи всю різноманітність месенджерів, поштовиків та вбудованих чатів на сайті – завдання, яке часом просто не під силу навіть цілому відділу менеджерів. Простіше кажучи, розпилення уваги між усіма способами зв’язку веде до того, що жодного діалогу не відпрацьовано на 100% – десь забули, щось прогавили, не помітили й інші проблеми втомлених продажників.

  А також давайте не забувати, що більшість із них ще й підтверджує продажі по телефону (тобто листуванням все не закінчується!). Таке навантаження сприяє швидкому вигорянню колективу, частій зміні співробітників та нескінченному процесу навчання, що падає на плечі власнику бізнесу або керівнику відділу продажів.

  Чи є вихід із цього замкнутого кола? Звичайно, є і це агрегатор месенджерів.

  Агрегатором месенджерів називають програму, яка може об’єднати всі ваші акаунти для зв’язку в одному вікні.

  Найчастіше підприємці вибирають не платити окремо за агрегатор, а отримувати його функціонал уже всередині системи управління продажами. До таких систем належать CRM-системи з повним комплексом можливостей. Розглянемо такий підхід докладніше.

  Агрегатор месенджерів у CRM-системі

  Якщо ще 10 років тому CRM-система просто зберігала картки даних про клієнтів, то тепер у її вікні менеджери можуть спілкуватися з потенційними клієнтами з Інстаграм, Вайбер, Телеграм та емейлів. Незалежно від того, як багато облікових записів є у компанії, всі їх можна і потрібно підключати, щоб не втрачати замовлення клієнтів.

  Отримання повідомлень у чат системи відбувається без затримок, а менеджер має всі необхідні технічні можливості, щоб його обробити:

  • поставити реакцію – наприклад, звичні в інстаграмі серця до повідомлень або палець вгору в телеграм,
  • відповісти текстом або записати розширене аудіо повідомлення,
  • прикріпити відео, щоб показати товар наживо,
  • додати фото ТТН відправки,
  • і навіть просто використовувати смайлики 🙂

  А чи не заблокують магазин за сторонній додаток?

  Тут все залежить від того, який саме агрегатор для месенджерів ви оберете.

  Підключивши бізнес до великої CRM-системи, наприклад KeyCRM, ви можете бути впевнені, що працюєте з сертифікованим партнером Інстаграм. Перевірити цей момент можна просто – система не попросить вас вводити логін та пароль у вікні CRM. Ви будете перенаправлені на сторінку Facebook, як власника Instagram, а після підтвердження даних вони автоматично передаються і в CRM.

  5/5 - (1 голос)