Топ бірж блогерів Ютуб

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Розкрутка проекту або певного товару за участю блогерів – популярний вид маркетингу, яким користуються сьогодні як великі компанії, так і малий бізнес. Така співпраця тягне за собою деякі ризики, оскільки інфлюенсер далеко не завжди приносить очікуваний дохід для компанії. Власнику навіть малого бізнесу не варто сподіватися на одного блогера, віддаючи йому велику суму на просування своєї продукції і послуг. Бажано придбати кілька «пакетів», щоб мати можливість перекрити виникаючі ризики. Біржа реклами в соціальних мережах допоможе знайти гідних блогерів, які візьмуть на себе просування проекту.

  Переваги Ютуб бірж

  Головна перевага, яким володіє біржа реклами, полягає в безпеці проведеної операції. Стосується це не тільки виділених бюджетних коштів, а й відповідальності блогерів.

  Додаткові плюси:

  • можливість виставити чіткі терміни виконання;
  • співпраця тільки з перевіреними, відповідальними блогерами;
  • відсутність ризику потрапити на шахрая, який попросить передоплату і не виконає умови;
  • великий вибір блогерів та їх ранжирування в плані популярності.

  Сучасні біржі пропонують великий вибір серед потенційних мережевих рекламодавців. Вони готові надати замовнику дійсно якісний сервіс по просуванню сайту або проекту по Ютуб-каналах і іншим соціальним мережам.

  Як вибрати біржу YouTube?

  Для того, щоб зробити процес рекламування в YouTube за допомогою блогерів більш ефективним, важливо врахувати наступні нюанси при виборі біржі:

  1. Вартість. Не слід вдаватися до послуг дорогих рекламних майданчиків, якщо бюджет спочатку не розрахований на подібні витрати. Великий ризик просто переплатити, але при цьому не скористатися всіма наданими за внесену суму можливостями.
  2. Кількість зареєстрованих блогерів. Чим більше потенційних рекламодавців в соцмережі пропонує біржа, тим краще вибір у замовника.
  3. Хто працює насправді. Незважаючи на велику кількість блогерів, зареєстрованих на майданчику, серед активних може бути тільки їх менша частина. Така співпраця буде абсолютно невигідною, оскільки власник проекту просто заплатить за користування біржею, але не отримає від цього ніяких переваг.
  4. Комісія. Будь-яка біржа реклами передбачає обов’язковий відсоток, причому на більшості розкручених майданчиків він досить високий. Щоб не витрачати кошти даремно, потренуватися можна на сервісах з мінімальною оплатою.

  Вибираючи майданчик, бажано звертати увагу також на відгуки та інтерфейс. Біржа повинна бути зручною та зрозумілою, працюючи на ефективність розвитку бізнесу і його просування. Готові сервіси блогерів, що входять до ТОП, дозволять швидко знайти інфлюенсера або рекламодавця.

  ТОП-6 бірж каналів Ютуб

  Upfluence: комплексна платформа для інфлюенсерів, де ви можете знаходити впливових осіб на YouTube та інших соціальних мережах та співпрацювати з ними.

  AspireIQ (раніше Revfluence): це спільнота творців контенту, де ви можете знайти лідерів думок для різних кампаній, включаючи YouTube.

  Influencity: інструмент для пошуку, аналізу та залучення впливових осіб для ваших кампаній, що пропонує докладну аналітику.

  YouTube BrandConnect (раніше Famebit): спочатку незалежна маркетингова платформа для блогерів, Famebit була придбана YouTube, що зробило її прямим способом співробітництва із влогерами.

  Ці платформи використовуються в усьому світі, полегшуючи просування та партнерство з блогерами у різних соціальних мережах, включаючи YouTube.

  Сервіси, наведені нижче, російські, використовувати українцям не рекомендуємо!

  EpicStars

   

  EpicStars — досить масштабна база блогерів, яка допомагає знаходити лідерів думок для будь-яких рекламних кампаній і підвищення продажів. Сервіс працює з такими соціальними мережами і майданчиками, як Вконтакті, Ютуб, Інстаграм, Твітер і Фейсбук. Біржа має можливість проводити аналіз будь-якого профілю в Instagram, виявляючи накрутки.

  Функціонал сервісу EpicStars, який забезпечують його «співробітники»:

  • пошук блогерів по заданих замовником параметрам;
  • допомога в розробці повноцінної стратегії маркетингу;
  • креативні рішення будь-якої складності;
  • оформлення брифа;
  • ведення акаунтів, яке принесе бажаний ефект.

  Додатково біржа забезпечена зручним калькулятором, який дозволить скласти прогноз на кількість розміщень, розрахувати приблизну кількість переходів і плановане охоплення. В арсеналі EpicStars знаходиться більше 12 тисяч YouTube-каналів, кожен з яких готовий допомогти в просуванні.

  Найбільш точним показником охоплення аудиторії є орієнтація на число переглядів конкретного відеоролика блогера, а не на кількість його підписників.

  Додатковий бонус EpicStars – можливість пошуку лідера думок з YouTube-каналів або інших соціальних мереж за певними опціями.

  Власник проекту може платити своїм потенційним мережевим рекламодавцям:

  • грошима;
  • власним товаром або послугами;
  • взаємним піаром.

  Замовляючи рекламу у лідерів думок на YouTube, можна не побоюватися за свої кошти. Вони надійдуть на рахунок майбутнього інфлюенсера тільки після того, як піар-кампанію схвалить замовник.

  Детальніше читайте в огляді сервісу з пошуку лідерів думок (ЛОМ) Epicstars.com

  LabelUp

  Сервис LabelUp 4

  LabelUp — якісний сервіс, що допомагає створенню реклами через лідерів думок на майданчиках Instagram, Вконтакті і YouTube. У ньому представлено понад 350 каналів. Список всіх рекламних майданчиків можна побачити відразу після реєстрації. Крім того, доступними стають такі статистичні дані:

  • число лайків;
  • вартість інтеграції реклами;
  • число підписників і переглядів;
  • тривалість переглядів;
  • ціна за перегляди.

  У фільтрах можна уточнити подробиці цільової аудиторії серед підписників блогерів – вік, стать і т.д. Якщо планується співпраця з майбутнім рекламодавцем за бартером, сервіс нараховує за подібні кампанії додаткову плату.

  GetBlogger

  платформа для поиска блогеров в Instagram и YouTube GetBlogger.

  Популярний майданчик, який забезпечує пряме співробітництво замовників-рекламодавців і лідерів думок. Перші можуть виступати як власники бренду, так і агентства по просуванню.

  Велика база GetBlogger містить понад 16 тисяч каналів на YouTube, а також безліч профілів в Інстаграм зі справжніми підписниками і топовою кількістю переглядів. Потрапити до лав блогерів біржі можуть не всі лідери думок. Головні умови:

  • не менше 5000 підписників і переглядів;
  • наявність якісного контенту блогу на YouTube або в Інстаграм;
  • 50% аудиторії профілів повинні бути з Росії.

  Додатково сервіс пропонує допомогу в підборі блогерів тільки за супутньою тематикою. Крім того, плата стягується лише за кількість переглядів (за охоплення). Подивитися різні канали YouTube відразу не вийде, опція доступна після реєстрації.

  Детальніше читайте в інтерв’ю з Іноземцева Аллою, PR-менеджером GetBlogger.

  Webartex

  биржа рекламы youtube

  Система передбачає просування не тільки за допомогою інфлюенс-маркетингу (за допомогою переглядів), а й через статейний вид реклами. Тут є можливість замовляти кампанії у:

  • вебмайстрів;
  • блогерів YouTube, які мають велику кількість переглядів;
  • власників акаунтів і спільнот з великою аудиторією у Твіттері та ВК.

  Каталог виконавців доступний рекламодавцю-замовнику відразу ж після реєстрації. Потрапити до лав біржі блогери можуть за наступними вимогами:

  • підписників – понад 500 осіб;
  • регулярне оновлення контенту;
  • вік каналу – не менше пів року;
  • не менш 200 переглядів.

  За статистичними даними, рекламодавець бачить склад аудиторії, число підписників, рівень залученості і т.ін.

  Yoloco

  Сервіс для роботи з блогерами Yoloco допомагає здійснити підбір і пошук блогерів для реклами.

  Перший подібний сервіс на ринку СНД, який вже проіндексував і відсортував понад 500 тисяч каналів.

  Сервіс вміє:

  1. Аналізувати зміни кількості підписників, загальної кількості переглядів відео, а також ER акаунту.
  2. Стать, вік, країни і мови активної аудиторії.
  3. Робити аналітику рекламних розміщень каналу.
  4. Проводити аналітику контенту каналу.

  Шукати на даний момент можна по метриках каналів, але незабаром будуть доступні фільтри для пошуку по аудиторії каналів. Є можливість пошуку каналів, в яких згадувалися бренди! Тобто вибираєте який-небудь банк, дивитеся де він робив посів = аналіз конкурентів. Або йдеш і там же купуєш рекламу. Функція вже доступна в тарифах «Бізнес – YouTube» і «Агенція».

  Сучасні майданчики з блогерами – корисний інструмент, який допомагає зробити рекламну кампанію в соціальних мережах ефективнішою. Будь-який рекламодавець-початківець може скористатися подібною можливістю, пройшовши реєстрацію на біржі.

  5/5 - (1 голос)