Секрети генерування ідеї для створення сайту

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Як народжуються воістину цікаві ідеї для створення сайтів? Де черпати натхнення? Яку тематику можна і потрібно використовувати? Які ніші розглядати при створенні сайту?

  Насправді, будь-яка ідея може претендувати на успіх, визнання і, що важливо, прибуток при правильному і конструктивному підході. Спробуємо докладніше розібратися що ж потрібно для підбору вдалої ідеї створення сайту, і її подальшої успішної реалізації.

  3 простих кроки, які беруть участь у формуванні ідеї сайтів

  Популярные темы для сайта

  №1. Перш за все, необхідно відповісти собі на три коротких запитання:

  Що я люблю найбільше робити? (Наприклад, робити омлет або вишивати хрестиком).

  Що у мене виходить робити краще і вдаліше за все, і чим мені не шкода поділитися з оточуючими? (Навіть, якщо це приготування омлету або вишиванки).

  І що з цього викличе інтерес і затребуваність у людей навколо мене? (Можливо, Ви володієте унікальним алгоритмом приготування того самого омлету або малознайомою технікою вишивання).

  №2. Наступний крок буде корисний як новачкам, так і старожилам всесвітньої мережі в розробці ідеї по створенню сайту. Таким чином, моніторинг форумів, блогів, сайтів-конкурентів, які висвітлюють тематику в обраній ніші, вкаже наскільки затребуваною у користувачів є тематична ідея для створення сайту.

  ТОП 10 популярних тем для створення сайту:

  1. Авто
  2. Нерухомість
  3. Медицина
  4. Фінансові послуги
  5. Промислові товари
  6. Ремонт житла
  7. Краса і здоров’я
  8. Особисті речі
  9. Зв’язок
  10. Меблі

  №3. Не менш важливим є етап вивчення цільової аудиторії, довіра і непідробний інтерес якої життєво необхідний для розкрутки сайту. Зрештою, будь-яке інтернет-творіння створюється саме для людей. Наприклад, жінки віддають більшу перевагу таким рубриками (по спадаючій):

  1. Знайомства
  2. Дозвілля та відпочинок
  3. Послуги в інтернеті
  4. Пошук персоналу
  5. Ремонт житла

  Идеи для сайта У той час як чоловіки віддають перевагу (за спаданням):

  • Авто
  • Освіта
  • Дозвілля та відпочинок
  • Промислові товари
  • Нерухомість

  Найчастіше в основі закладена не просто красива ідея створення сайту, а бізнес-стратегія. Бізнес – це завжди прибуток (або його підвищення). Як показує практика, в ТОП виходять веб-сайти, які добрі не тільки наявністю віртуозного задуму (ідеї), але мають в основі детально продуману комерційну складову.

  7 векторів, які допомагають визначитися з ідеєю щодо створення сайту

  1. Реалізація товару / послуги для цільової аудиторії.

  2. Створення платформи для розміщення реклами. У цьому випадку важливо враховувати такі фактори:

  • цільова аудиторія – як основний споживач реклами;
  • максимальна відвідуваність веб-сайту як наслідок високої швидкості розкрутки та популяризації сайту.

  3. Надання платних послуг / консультацій в он-лайн режимі. В даному випадку саме тематика сайту повинна залучати більшу кількість потенційних користувачів.

  4. Підвищення іміджу, довіри в очах масового споживача (у випадку з досить популярними товарами / послугами, що не вимагають додаткової реклами). Сайт швидше буде інформаційним, що оповідає про історію створення компанії, товару, послуги, ніж комерційним.

  5. Мінімальні витрати на інші варіанти реклами (наприклад, офлайн).

  6. Залучення потенційних бізнес-партнерів, або інвесторів.

  7. Досягнення довгострокових ділових відносин з зарубіжними бізнес-партнерами.

  В процесі розвитку веб-сайт наповнюється технічними деталями, змістовним контентом, привабливими картинками. Працюючи над оформленням сайту з метою економії часу і сил, резонно звернутися до SEO фахівців, дизайнерів, копірайтерів, маркетологів і ін. Як то кажуть, кожен повинен займатися своєю справою.

  Пам’ятайте: можна вкотре винаходити велосипед, а можна скористатися принципом: «все геніальне – просто». Часто спрацьовують банальні ідеї, здатні залучити несподівано пильну увагу широкої аудиторії. Зовсім трохи інтерпретації, креативу і «несподіване» рішення з цікавою ідеєю для сайту готово!

  4.5/5 - (213 голосів)