«Дитячі слогани» – нюанси і тонкощі розробки

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Слоган детского магазина

  Вигідно виділити на тлі конкурентів магазин дитячих товарів, дитсадок або центр розвитку дітей допоможе яскравий слоган (девіз). Такий, який буде у всіх на слуху. Але «дитячі» слогани – особливий випадок. Важливо неперекреативити, дотримати етичні та моральні норми, викликати емоції, асоціації.

  Як це зробити? Читайте далі.

  Слоган для дитячого садка, центру розвитку дітей

  Слоган або девіз дитячого садка (центру розвитку) спрямований на дві категорії – дітей і дорослих. Ідеальний варіант – розробити речівку з урахуванням переваг і потреб обох груп.

  Діти більш емоційні, ніж загартовані сюрпризами життя дорослі.

  Тому бажано використовувати «дитячо-емоційні» слова. Це допоможе слогану стати незабутнім. Нижче деякі орієнтири, які можуть дати вірний напрямок.

  Орієнтуємося на дітей:

  • На першому місці у дітвори (як би нам дорослим не хотілося зворотного) ігри, розваги, безтурботне проведення часу. Те, що викликає радість. Нагадайте про це в слогані сонечком і зайчиками і вони обов’язково його запам’ятають. Включіть в девіз слова на кшталт: «весело», «гуляти», «бігати», «стрибати» … і подібні.
  • Почуття згуртованості, відчуття того, що дитина перебуває в колі однієї великої родини – емоції, які також відмінно підійдуть для розробки «дитячого» слогана. Підкресліть це. Наприклад, за допомогою подібних слів і фраз: «разом», «наш», «кожен з нас» …
  • У девізі можна викликати асоціації з казками, мультфільмами, героями дитячих літературних творів. Діти їх обожнюють. Особливо якщо назва дитячого садка якось пов’язана з улюбленим персонажем, то, як то кажуть, сам Бог велів.

  Орієнтуємося на дорослих:

  • Розробляючи «дитячий» слоган з орієнтуванням на дорослих людей, важливо підкреслити безпеку і надійність установи. Показати, що про дітей піклуватимуться. Включіть в слоган слова, що нагадують батькам про те, що їх ненаглядні чада в надійних руках. Орієнтири: «спокій», «з любов’ю», «турбота», «ласка» …
  • Натяк на те, що навчання дітей в установі є пріоритетним завданням вихователів – хороший хід. Адже більшість батьків мріє, щоб діти виросли винятковими і видатними особистостями. Натякніть про це в слогані за допомогою подібних слів і конструкцій: «генії», «як Ейнштейн», «розумники», «розвиваємося» …
  • Всі ми неповторні, кожен індивідуальний по-своєму. Наші діти теж. Батькам хочеться, щоб вихователі і педагоги враховували особливості їх дітей, ставилися до них з розумінням. Наголосити на тому, що в дитячому садку або центрі розвитку дитини про це пам’ятають і вважають важливим – відмінний хід при розробці «дитячого» слогана. Для цього можна використовувати такі слова і фрази: «особливості кожної дитини», «індивідуальність», «кожен по-своєму» …

  Слоган для дитячого магазину

  Розробка слогану для магазину дитячих товарів – процес копіткий. Вдалий слоган здатний збільшити обсяг продажів, залучення найширшого кола покупців, виділити магазин серед сотень «безликих» конкурентів. Невдалий може стати провалом «по всіх фронтах» – від неправильних асоціацій у споживачів, до значного падіння прибутку.

  Важливо максимально врахувати деталі, не упустити важливі дрібниці, які можуть направити творця слогану «на шлях істинний». Буває, що хороший слоган приходить на розум спонтанно, але покладатися на випадок не варто. Скористайтеся орієнтирами, наведеними нижче.

  Що може стати в нагоді при розробці слогану для дитячого магазину:

  • Головна конкурентна перевага (основна вигода для покупців).
  • Родзинка, унікальність магазину.
  • Вік дітей (або груп), на який розрахований асортимент товарів.
  • Формат і графік роботи (опт або роздріб, робота без вихідних, цілодобовий прийом замовлень).
  • Площа магазину, його місце розташування.
  • Реальна якість продукції, її різноманітність (універсальність).
  • Уподобання і бажання найбільш численної категорії покупців.

  Попри те, що «дитячі слогани» дещо специфічні і частково вони повинні відходити від «загальноприйнятих правил щодо офіційного», суть незмінна – слоган повинен доносити певне маркетингове послання і явно показувати вигоду пропозиції.

  Важливо щоб він був простим і зрозумілим (як для дітей, так і для дорослих).

  Дуже добре, якщо слоган матиме «побутову» легку для промовляння форму, буде легко запам’ятовуватись.

  3.5/5 - (2 голосів)