Як розробити привабливий слоган для агентства нерухомості?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 2 мин.

  Створити «робочий» слоган в сфері нерухомості – завдання непросте.

  Коли у людей з’являється можливість придбати житло, до вибору продавця вони підходять вкрай серйозно. На кону не тільки грошові кошти, а й комфортні умови життя в майбутньому. Критеріїв вибору маса, але саме слоган може стати першим і головним «магнітом» для потенційного покупця.

  Слогани можуть бути спрямовані на рекламу компанії в цілому, або рекламувати окремі пропозиції (акції, об’єкти, спеціальні умови для конкретної групи цільової аудиторії і т.д.).

  Слоган агентства нерухомості (приклади)

  пример слогана агентства недвижимости

  При розробці слогану в першу чергу потрібно орієнтуватися на потреби, бажання і «хотілки» споживача. Грубо кажучи, в рекламному девізі потрібно продавати не послуги компанії, а вигоди, які отримає покупець. Відмінні приклади слоганів з використанням такого підходу:

  «Апартаменти у Кремля. Місце має значення »

  «Далеко від суєти, в центрі подій!»

  Цікаво, що численні маркетингові дослідження дозволили виявити дивовижну закономірність – частіше запам’ятовується «правильний» рекламний слоган, ніж назва компанії або товару. Більш того, продуманий девіз в більшості випадків на слуху, навіть якщо людина взагалі не пам’ятає, про що була реклама. Це пояснюється тим, що при розробці досвідчені маркетологи використовують асоціації, що дозволяють вправно маніпулювати підсвідомістю.

  Наприклад:

  «Налаштуйся на затишок»

  «Простір нового життя»

  У сфері продажу нерухомості (практично, як і у всіх інших нішах ринку) добре «працюють» слогани, що викликають асоціації з надійністю і стабільністю компанії або обіцяють бажане рішення.

  «Міель. Нас рекомендують друзям »

  «Інтелігентне вирішення питання»

  Кращі слогани агентств нерухомості або Гумор всьому голова

  пример слогана агентства недвижимости

  Останнім часом спостерігається стійка тенденція до оригінальних рекламних ходів. Ніша нерухомості не виняток. Загальні фрази на кшталт «будь-які об’єкти нерухомості за низькими цінами» вже майже не працюють. Як тільки не намагаються маркетологи, щоб залучити дорогоцінну увагу цільової аудиторії. Один з ефективних (і ефектних) способів – використання гумористичної складової.

  Головне не перекреативити та потрапити прямо «в яблучко». «Смішний» слоган покликаний викликати посмішку та одночасно глибоко проникнути у свідомість. Яскравий приклад хорошого і чіпкого слогана з гумором:

  «Хочете онуків? Купуйте дітям квартиру!»

  Безликість при всій креативності

  Попри химерність, креатив і нестандартність чимало слоганів агентств і компаній у сфері нерухомості залишаються безликими. Простіше кажучи – вони ні про що. Гасла побудовані оригінально, в них використовуються яскраві словесні конструкції, але вони не показують вигоди для потенційного покупця.

  Щоб створити діючий слоган, перш за все, глибоко проаналізуйте свою цільову аудиторію. Чітко визначте реальні потреби потенційних покупців (одна справа пропозиція недорогих «типових» квартир і зовсім інше продаж особняків з вражаючим метражем).

  Слогани для залучення клієнтів в агентство нерухомості

  Безумовно, при розробці слогану для компаній, що займаються нерухомістю без творчості не обійтися. Шаблонами – тверде «ні!». При цьому важливо дотримуватися «загальноприйняті» в рекламі критерії. Ефективний девіз:

  • Відображає специфіку діяльності компанії;
  • Орієнтований на реальні потреби потенційного клієнта;
  • Закликає (і спонукає) зробити конкретну дію;
  • Лаконічний і легко сприймається на слух;
  • Об’єктивний і правдивий;
  • Викликає «правильні» асоціації.

  Не бійтеся експериментувати, при цьому не забувайте про важливі маркетингових складових, які зроблять ваше рекламне творіння дійсно «робочим».

  5/5 - (1 голос)