Гейміфікація для Інстаграм – огляд конструктора ігор для Instagram Sub.by

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Sub.by – конструктор ігор для Instagram, який допомагає вирішити проблему з низькою залученістю аудиторії, низьким охопленням завдяки гейміфікації в Інстаграм.

  Огляд сервісу гейміфікації в Інстаграм

  Даний сервіс – відмінна альтернатива чатам, накруткам, біржам коментарів, які вимагають великої кількості дій, часто піддаються перевірці Instagram, банятся, мають неприродний вигляд, приносять профілю багато ботів і в підсумку залишають після себе неприємне враження і негативний відбиток.

  Sub.by дозволяє нараховувати бали за лайки і коментарі користувачам, які їх залишають, при цьому є можливість відфільтрувати коментарі, які коротше N слів, обмежити кількість коментарів від одного користувача під постом і багато іншого. Сервіс моніторить активності користувачів з періодичністю раз в 2-3 години, виводить результати на публічну дошку, дозволяє редагувати бали потрібних користувачів вручну.

  Гейміфікація в інстаграм – як зробити?

  Сервіс не вимагає від вас логінитися або передавати пароль, досить додати тільки свій username.

  геймификация для инстаграм

  Запуск конкурсу

  Для запуску конкурсу необхідно вказати вартість самих дій і додаткові налаштування.

  геймификация в инстаграм геймификация в инстаграм примеры

  Таким чином, ви можете призначити ту кількість балів за кожну дію, обмежити кількість коментарів від одного користувача, за які нараховуються бали, уникнути спаму в коментарях.

  Також можливо

  • обмежити час, протягом якого нараховуються бали за активність після виходу поста;
  • задати обмеження у вигляді останніх постів, що враховуються;
  • визначити умови для бонусації і призначити винагороду.

  Обов’язково під час першого встановлення варто прочитати докладний опис усіх функцій налаштувань.

  геймификация в сторис инстаграм

  Ідеї для гейміфікації в Інстаграм пропонує сам сервіс – і чимало!

  геймификация в инстаграм, как сделать

  Після первинного налаштування можна запускати конкурс. Тривалість конкурсу ви встановлює самі. Таблиця вперше оновиться через кілька годин, а в подальшому ви будете бачити всю зібрану статистику. Кількість відображуваних рядків в таблиці можна задати самому або залишити дефолтний варіант – ТОП 100, при цьому якщо учасників більше 100, статистику по ним можна побачити, ввівши логін користувача в рядок пошуку.

  Вгорі панелі акаунту є посилання на публічну таблицю, якою потрібно поділитися з підписниками (додати в шапку профілю / Сторіс з розіграшем / профіль taplink).

  сервис геймификации в инстаграм

  В ході гри ви також можете призначати будь-які бали за різні дії, але вручну. Наприклад, за активність в Stories. Нарахувати бали можна тільки тому користувачеві, який вже є в таблиці, але якщо це його перші бали в рамках конкурсу, необхідно дочекатися, поки він зробить іншу цільову дію і з’явиться в таблиці.

  Крім того, що додати, бали також можна і відняти. Наприклад, ви запропонували учасникам можливість витрачати свої бали на онлайн-консультації – чому ні?

  идеи для геймификации в инстаграм

  Після всіх налаштувань не забудьте натиснути кнопку «Запустити конкурс».

  геймификация инстаграм аккаунта

  Публічна таблиця

  Публічна таблиця виглядає аналогічно тій, яку ви бачите в своєму акаунті. При цьому зручно, що питання підтримки учасників залишає за собою сервіс: тут є FAQ з відповідями на популярні питання, які можуть виникнути у ваших учасників, а також акаунт сервісу, куди можна звернутися з питаннями.

  Шкода тільки, що в даному пункті не передбачено автоматичну вказівку посилання на необхідний акаунт:

  геймификация поймай меня в инстаграме

  Також, користувач не може подивитися умови конкурсу безпосередньо на цій же сторінці. Для цього йому доводиться кожен раз повертатися до тих умов, які організатор конкурсу прописав власноруч.

  условия игры

  условия игры, пример

  Бонуси для організаторів

  Організатори конкурсів також можуть заробити бонуси від використання сервісу. Тут їх можна отримати за виконання завдань і отримання «ачівкі».

  Бонусы для организаторовполезный функционал

  Їх можна обміняти на знижки або корисний функціонал.

  полезный функционалТакож нещодавно в сервісі з’явився ще один функціонал, який можна розблокувати за ачівкі: фото для призів (знаходиться в налаштуваннях конкурсу). Ця функція дозволяє показати підписникам фото і вартість призів прямо на сторінці перевірки балів.
  фото для призов

   

  фото для призов

  Вартість sub.by

  Вартість сервісу залежить від кількості підписників у акаунта: чим більше підписників в профілі, який ви підключаєте, тим вище вартість. В даному випадку власники акаунтів з накрученими підписниками зіткнуться з черговим мінусом такого «просування».

  Для порівняння:

  Стоимость sub.by Стоимость sub.by

  Підведемо підсумки

  Плюси сервісу:

  • захист від спаму;
  • загальнодоступна таблиця лідерів зі зручним пошуком;
  • детальне налаштування;
  • можливість регулювати кількість балів вручну;
  • нестандартна механіка конкурсу;
  • практично повна автоматизація.

  Приклад геміфікації в Інстаграм

  Результат використання даного сервісу нашим клієнтом: за даними сервісу аналітики Socialinsders залученість акаунту за звітний період виросла більш, ніж в два рази, в тому числі завдяки гейміфікації в Сторіс інстаграм.

  Показник залучення за період проведення конкурсу:

  Показатель вовлеченности за период проведения конкурса

  Показник залучення за попередній період:

  Показатель вовлеченности за предыдущий период

  Мінуси сервісу:

  • недолік автоматизації на сторінці користувача;
  • відсутність можливості кастомізації користувальницької сторінки під стиль бізнесу;
  • відсутність будь-якої статистики профілю (динаміка охоплення, залученої аудиторії, ефективність від використання різних механік і т.д.);
  • відсутність тестового періоду.

  В цілому, зазначені мінуси не такі вже й критичні, достоїнств sub.by має набагато більше. Це прекрасний безпечний інструмент, який допоможе урізноманітнити і підбадьорити Instagram активності не тільки підписників, але при бажанні і самих власників акаунту. Однак, не варто ставитися до даного сервісу як до панацеї. Підписники НЕ повалять до вас тільки від того, що ви натиснули кнопку «запустити конкурс». Для залучення нових живих учасників конкурсу рекомендується запустити рекламну кампанію з просуванням поста про проведення конкурсу, нагадувати підписникам про проведення конкурсу в stories, пропонувати зробити репост запису і т.п. До того ж, важливу роль відіграє винагорода: сучасні люди цінують свій час і не готові витрачати його на те, що не принесе їм гідного результату – запропонуйте по-справжньому корисний і цікавий подарунок, який допоможе гідно оцінити ваші товари або послуги!

  І звичайно важливо розуміти, що використання даного інструменту не змусить ваших користувачів здійснювати цільові дії після закінчення конкурсу на регулярній основі, акаунт все так же необхідно «прокачувати» з певною періодичністю.

  5/5 - (3 голосів)