Інструменти для тестування та попереднього перегляду вашої електронної розсилки

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Маркетингова кампанія більшості великих організацій багато в чому базується на електронній розсилці листів, яка спрямована на цільову аудиторію та клієнтів. Дуже важливо попередньо переглядати листи перед відправкою, бо протоколи електронної пошти недосконалі. Поштові програми на різних пристроях відображають повідомлення по-різному. Результатом цього може стати лист із незрозумілим змістом, який досягне свого адресата. Щоб уникнути такої ситуації, пропонуємо ретельно проаналізувати представлені нижче сервіси.

  Безліч інструментів для тестування вашого електронної розсилки мають у своєму розпорядженні різноманітні функції, обсяги для обробки даних і передплату. Ці платформи дозволяють відображати повідомлення у всіх доступних форматах та попередньо переглядати перед відправкою. До вашої уваги представлені ТОП-сервіси, які допоможуть вам покращити свою роботу. Деталі платної розсилки включені до опису.

  Топ-сервісів для попереднього перегляду вашої електронної розсилки

  Email on Acid

  Email on Acid

  Посилання на сервіс – Email on Acid

  Ця популярна програма надає функцію тестування та попереднього перегляду ваших листів на більш ніж 112 поштових програмах та мобільних додатках.

  Сюди також включений спам-аналіз для відбору листів, які можуть потрапити до папки «Спам», та аналіз коду, щоб перевірити, чи підтримує поштова програма даний код.

  Маркетологи у сфері поштового розсилання також знайдуть тут переваги, використовуючи цілу бібліотеку порад та прийомів для виявлення та усунення помилок у роботі.

  Ціна: 7-денна безкоштовна пробна версія, передплата коштує від $74 на місяць.

  Litmus

  Litmus

  Посилання на сервіс – Litmus

  Програма пропонує інтерактивний дизайн з режимом роботи в реальному часі, включаючи всі необхідні інструменти попереднього перегляду. Платформа проводить всебічне тестування з різних аспектів: перевірка здатності розрізняти кольори, перегляд без зображень, перевірка читання тексту, попередній перегляд телефону тощо.

  Litmus також перевіряє достовірність посилання, проводить аналіз коду, визначає найбільш вдалу тему для письма і відмінно працює з програмним забезпеченням, яке ви використовуєте.

  Ціна: 7-денна безкоштовна пробна версія, передплата складає від $79 на місяць.

  Inbox Inspector

  Inbox Inspector

  Посилання на сервіс – Inbox Inspector

  Програму запропоновано сервісом Mailchimp. З її допомогою можна скласти лист та створити рекламну кампанію, надіславши лист-запит до Mailchimp з використанням вказаної поштової адреси, без реєстрації. Попередній перегляд листа здійснюється перед надсиланням.

  Inbox Inspector дозволяє проводити A/B-тестування для підбору найбільш вдалого дня, часу та теми листа, які можуть привернути увагу максимальної кількості аудиторії. Також можливе автоматичне розсилання листів з урахуванням часового поясу.

  Ціна: Mailchimp є безкоштовною платформою для більш ніж 2000 підписників з деякими обмеженнями в функціях. Звіти про виконану роботу в Inbox Inspector коштують $3 за кожний для платної та безкоштовної передплати.

  Previewmyemail

  Previewmyemail

  Посилання на сервіс – Previewmyemail

  Сервіс призначений для тестування та попереднього перегляду розсилки, що робить скріншоти листів у різних поштових програмах як на мобільному телефоні, так і на комп’ютері. Ця інформація зберігатиметься у централізованій базі даних, отже, втрата даних неможлива.

  Previewmyemail дозволяє переглядати розсилку на понад 19 поштових додатках на комп’ютері, 4 мобільних та 25 веб-додатках.

  Ціна: передплата коштує від $49 на місяць.

  Campaigner (ранее Contactology)

  Campaigner

  Посилання на сервіс – https://try.campaigner.com/contactology/

  Сервіс дуже простий у використанні завдяки наданому на сайті 3-ступінчастому посібнику для функції моделювання електронних листів. Повноцінне обслуговування включає створення електронних листів, аналіз та оптимізацію роботи.

  Разом з функцією попереднього перегляду на більш ніж 30 поштових програмах (включаючи мобільні програми), Contactology дає можливість визначити показник якості контенту вашої розсилки, надає автоматичне (синхронізоване) відправлення листів та багато іншого.

  Ціна: безкоштовна пробна версія, передплата коштує від $19,95 на місяць.

  Inbox Preview – CampaignMonitor

  CampaignMonitor

  Посилання на сервіс – Inbox Preview – CampaignMonitor

  Економічно вигідний сервіс для попереднього перегляду розсилки із цікавою стратегією оплати. Перш ніж розповісти про це, слід зазначити, що платформа надає функцію попереднього перегляду листів більш ніж у 20 поштових програмах, включаючи комп’ютерні, мобільні та веб-додатки.

  Inbox Preview також включає детальну перевірку на спам, перегляд без зображення і тестування в різних браузерах. Інструмент використовується понад 400 тис. компаніями і дозволяє використовувати всі функції програми, стягуючи при цьому оплату лише на початку вашої кампанії розсилки.

  Ціна: оплата під час відправлення – $5 за кампанію плюс $0.01 за користувача; щомісячна передплата становить від $9 для 500 користувачів.

  Aurea Email Marketing (ранее Lyris HQ)

  Aurea Email Marketing

  Посилання на сервіс – Aurea Email Marketing

  Комплексне програмне забезпечення зі службою хмарного зберігання, яке надає функції тестування розсилки як основний інструмент. Платформа розрахована на створення звітів цифрового маркетингу та має сучасну консоль управління розсилкою для оптимізації пошуку та впорядкування електронних листів.

  Сервіс дозволяє попередньо переглядати листи на більш ніж 30 різних поштових програмах та мобільних додатках, перевіряти наявність адресата в чорному списку. Lyris HQ також фіксує статус надісланих вами листів у ящику одержувача.

  Ціна: не вказано.

  Сервіси для тестування розсилок, що закрилися

  IBM Email Optimization

  Раніше відома як Unica email optimization, ця платформа заслуговує на окрему увагу завдяки своєму плануванню та оцінці ефективності розсилки електронних листів. Крім функції попереднього перегляду листів на таких сервісах як AOL, Yahoo, Gmail та мобільних пристроях, IBM Email Optimization також інформує, якщо ваша IP-адреса знаходиться в чорному списку на будь-якому із серверів.

  Сервіс також дозволяє перевірити, як зображення відображатимуться у вашого адресата. Незважаючи на те, що програмне забезпечення є платним, його не можна придбати онлайн.

  Ціна: не вказано.

  Email Reach

  Комплексне програмне забезпечення для обслуговування розсилки, яке забезпечує тестування та надає вирішення проблем. Платформа допомагає визначити точний статус надісланого листа: успішно доставлено до папки «Вхідні», відхилено або знаходиться у папці «Спам».

  Email Reach має вбудований контрольний пристрій, який дозволяє очистити списки розсилки, щоб полегшити роботу провайдера. Крім цього, програма в реальному часі моніторить чорний список IP-адрес на різних поштових сервісах.

  Ціна: 24-годинна безкоштовна пробна версія, передплата складає від $125 на місяць і ще $39 за реєстраційний збір.

  5/5 - (1 голос)