7 онлайн інструментів для збільшення продажів в B2B

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Професіонали в сфері B2B (бізнес для бізнесу), знаходяться в постійній гонці за часом. На відміну від своїх конкурентів – споживчого бізнесу (B2C), їм доводиться стикатися з такими проблемами, як «знайти спільне бачення» з великою кількістю осіб приймають рішення. У зв’язку з цим цикл продажу розтягується і ускладнюється.

  І це є однією з основних причин, чому менеджери продажів в В2В знаходяться в пошуках нових ефективних інструментів для збільшення прибутку при відносно малих витратах часу.

  Самих інструментів продажів – безліч; одні фокусуються на побудові маркетингових відносин, інші на кампанії email-розсилок. Але жоден з них не має однакового впливу на продуктивність маркетингових команд.

  Розглянемо список з 8-ми онлайн інструментів, які автоматизують ручну роботу, скорочують цикл продажу і зменшують втрату часу на неперспективних лідів.

  1. LeadSquared

  leadsquare

  LeadSquared – це один з кращих інструментів збільшення продажів в B2B бізнесі, особливо для малих і середніх підприємств. Це рішення розуміє потреби бізнесу приносячи більше лідів через воронку продажів, прискорюючи процес захоплення завдяки продуманим посадковим сторінкам, автоматизації та плавному захопленню. Користувачам також подобається доступ до різних фіч сейлзів, таким як сегментація, крапельний маркетинг, маркетингові інсайти, воронка продажів.

  Що робить LeadSquared прекрасним інструментом захоплення ліда та отримання конверсії?

  Простота у використанні на першому місці. Платформа LeadSquared B2B пропонує налаштувати постановку балів для користувачів. Це дозволяє вам формувати лідів з різними балами та стадіями.

  LeadSquared запевняє, що ви не втратите ні найменшої деталі про кожного ліда. Інструмент автоматизує процес захоплення і допомагає в автоматизації всіх маркетингових активностей. Все це істотно прискорює роботу менеджерів продажів, а також є можливість установки API для створення своїх зв’язків.

  2. GetResponse

  gerresponce

  Унікальна особливість GetResponse з точки зору продажів – це те, що хоч би яке завдання ти йому не поставив, воно буде виконане. Цей інструмент один з найпростіших і зручних систем email-маркетингу у світі, і він дозволяє створювати лендінги та email-листи високої якості за лічені хвилини за допомогою редактора.

  Що робить GetResponse чудовим email маркетинговим сервісом для B2B?

  Створення листів в GetResponse допомагає вам розробити професійні електронні листи, оптимізовані під будь-який пристрій. Це справжній порятунок для продавців B2B, які хотіли б залучити потенційних клієнтів, у які користуються планшетом і смартфоном більше, ніж стаціонарним комп’ютером.

  Добре продумані можливості автоматизації даного інструменту допомагають конвертувати потенційних клієнтів в платних клієнтів. Точний таргетинг збільшує коефіцієнт конверсії, що приводить до збільшення продажів, у той час, як величезна колекція попередньо розроблених шаблонів електронної пошти допомагає новим маркетологам почати роботу миттєво. GetResponse – ідеальний інструмент для B2B, якщо вам потрібна інформація про впровадження і стратегіях кампанії.

  Більш детально читайте «Огляд сервісу розсилок Getresponse: мій досвід в email-маркетингу».

  3. Base

  bace

  Base – це потужний, інтуїтивний інтерфейс, який не тільки працює на продажу, але також управляє існуючими відносинами. Це хмарне, масштабується, на незалежній платформі. Base надає фірмам наочну воронку продажів, яка спрощує управління як існуючими клієнтами, так і новими.

  Які особливості Base як CRM інструменту?

  Рекомендується використовувати надійні функції звітності Base разом з його здатністю інтеграції з іншими інструментами, що в сукупності дозволить розвинути максимальний потенціал ваших продажів. Можливості мобільної версії досить великі і його функції постійно розвиваються для задоволення зростаючих потреб галузі. Окремо відзначимо, що проблем з використанням Base не виникає, він досить юзер-френдлі.

  4. Calendly

  calendly

  Основна мета Calendly – це управління розкладом. Тобто, Calendly допомагає зацікавленим особам керувати своїми розкладами, запобігаючи постійні дебати про підходящий час зустрічі та неминучі конфлікти через це.

  Що робить Calendly потужним інструментом планування для B2B?

  Calendly надзвичайно зручний в плануванні вашого розкладу. Ви можете перевірити свою доступність через Outlook або Gmail календар. Далі сервіс створює посилання для потенційних клієнтів з метою планування зустрічі. Calendly дозволяє розміщувати це посилання в електронного підпису ваших листів, щоб всі могли її бачити та автоматично записатися до вас на зустріч у відповідний час.

  5. Salesloft

  salesloft

  SalesLoft – надзвичайно потужний інструмент з дуже простим додатком – він дозволяє відправляти велику кількість листів ефективним способом за дуже короткий час. Це те, що завжди має попит серед професіоналів.

  Що робить SalesLoft гнучким CRM-рішенням?

  SalesLoft дозволяє користувачам створювати різні набори дій, які не тільки зачіпають плановану мету, але і налаштовують роботу через електронну пошту та автоматично заповнюють поля за допомогою інтеграції електронної пошти та CRM. Компанії полюблять додається фічу, яка дозволяє їм відслідковувати активності, відмови, відповіді та все це буде в одній платформі.

  6. Contactually

  contactually

  Немає нічого більш важливого для аккаунт-менеджменту і менеджерів продажів в B2B, ніж взаємини з клієнтами. Про ці відносини необхідно піклуватися і розвивати на постійній основі. Невміння підтримувати постійну комунікацію призводить до переривання контактів, а потім до небажання їх відновлення. І в цьому місці Contactually приходить на допомогу. Він встановлює нагадування про необхідність зв’язатися, щоб зберегти відносини з клієнтами, тим самим, зберігає вам бізнес.

  Що робить Contactually відмінним інструментом управління комунікаціями для B2B?

  Contactually працює наступним чином: він створює персоналізовані оповіщення про помилки на основі певних параметрів, які були встановлені вами.

  Сервіс дозволяє вам бути завжди в курсі всіх важливих і необхідних точок дотику, які виразно необхідно провести до моменту фактичного перетворення в продаж B2B.

  7. Crystal

  crystal

  Ваші продажі в B2B стануть більш оптимізованими та більш клієнтоорієнтованими, коли ви розумієте стиль спілкування ваших потенційних клієнтів. Crystal пропонує вам рекомендації по правильному шляху взаємодії з потенційними клієнтами. Це охоплює все, від порад по завоюванню довіри до того, яку мову і фрази принесуть найкращі результати.

  Що робить Crystal результативним інструментом для пошуку потенційних клієнтів в B2B?

  Crystal дозволяє істотно оновити вашу стратегію управління потенційними клієнтами. Ви можете використовувати попередньо заповнені особисті профілі, щоб вести адаптоване спілкування, збільшуючи при цьому частоту зворотного зв’язку.

  Заключна думка

  Всі вищезгадані інструменти вважаються кращими в B2B на цей момент. Залежно від ваших потреб, використовуйте їх для зміцнення свого маркетингу і зростання бізнесу.

  5/5 - (1 голос)