Інтерв’ю з Сабіною Карязовою, маркетологом КП Муніципальна охорона

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Працюючи в охоронній сфері, щодня стикаючись з інтересами і «болем» клієнтів, розкажіть, що саме користується попитом серед охоронних послуг на сьогоднішній день?

  У нас спостерігається підвищений попит на пультову охорону. Клієнтам цікаво, щоб в разі злому до них терміново хтось приїхав і вирішив питання, щоб ця схема надійно працювала при створенні небезпечної ситуації на об’єкті. Саме таким чином ми і працюємо, тривожний сигнал з системи, встановленої в квартирі / будинку надходить на пульт охорони і виїжджає ГБР на об’єкт.

  Звідки приходить ваш клієнт? Виділіть основні канали вашої аудиторії

  Сабина Карязова

  Ми використовуємо різні канали залучення клієнтів, і всі вони працюють. Основні digital-канали на сьогоднішній день – це контекстна реклама і грамотне SEO-просування.

  На чому заснований вибір клієнта на користь тієї чи іншої охоронної компанії? Як ви бачите ці критерії, виходячи з досвіду?

  На вибір клієнта впливає багато факторів, перш за все ми використовуємо лише сертифіковане надійне обладнання, щодня покращуємо сервіс на всіх етапах взаємодії з клієнтом. Більшість наших клієнтів позитивно реагують на спеціальні пропозиції, а також на швидкість прибуття Групи швидкого реагування в складній ситуації. У нас багато постійних клієнтів, частина з яких масштабні комунальні підприємства, такі як Департамент підприємництва та споживчого ринку (Центр адміністративних послуг) і КП «Жовтневе трамвайне депо». Ми раді обслуговувати таких значущих клієнтів, і в той же час кожен день активно працюємо над збільшенням щомісячного потоку нових клієнтів.

  Які складнощі у розвитку компанії на ринку ви могли б відзначити?

  Складність в тому, що клієнта іноді складно переконати в необхідності установки сигналізації до моменту крадіжки. І тут нам допомагає розуміння того, як правильно запропонувати кожну конкретну послугу. Наші менеджери успішно знаходять підхід до кожного клієнта, саме тому кількість лояльних клієнтів з кожним місяцем зростає.

  Які охоронні компанії ви вважаєте гідними конкурентами, як перемагати в цій боротьбі?

  Один з основних конкурентів на сьогоднішній день – охоронна фірма «Кратос», лідируюча за охопленням рекламних каналів. Однак ми бачимо з досвіду, що велике охоплення рекламних каналів – не завжди правильне рішення, ми вибагливі в даному питанні на користь найбільш ефективних каналів.

  Перемагаємо в конкурентній боротьбі за рахунок того, що пропонуємо клієнтам широкий спектр затребуваних послуг: охорона житла, підприємств, фізична охорона, відеоспостереження, охорона цінностей, установка пожежної сигналізації, технічна охорона. У той же час багато охоронних компаній спеціалізуються на якомусь одному напрямку, наприклад, на установці охоронної сигналізації.

  У вас встановлена ​​охоронна сигналізація або тільки плануєте? Цікавий ваш погляд з позиції споживача.

  У компанії я дізналася багато корисної інформації в питанні захисту квартири від злому і крадіжок. На сьогоднішній день GSM-технології дозволяють легко і швидко встановлювати бездротову сигналізацію, а також контролювати безпеку на території житла в свою відсутність. В даний момент я замислююся про встановлення охоронної сигналізації в перспективі, адже це вигідна інвестиція і спокій за збереження свого житла.

  Які найбільші «перемоги» року в плані розвитку компанії на ринку можете відзначити?

  Ми з 2015 р приєдналися до Української федерації професіоналів безпеки, а в 2019 року в рамках конкурсу «Ділова Репутація 2019» були відзначені дипломом як «Надійний партнер». Це цінно, адже якісний партнер і індивідуальна підготовка фахівців завжди в пріоритеті.

  Персонал КП “Муніципальна Охорона” постійно підвищує свій рівень відвідуючи профільні заходи і запрошуючи представників виробника охоронної сигналізації для проведення внутрішніх майстер-класів по користуванню новинками технологічного прориву. Одним з останніх подій став майстер-клас по ознайомленню з бездротовою системою сигналізації під назвою “Макс Про”, сьогодні наші менеджери успішно реалізують дану систему по місту і області.

  На сьогодні для нас радісна наявність великої частини лояльних клієнтів, які серед усього розмаїття пропозицій зупинили свій вибір на нас і довірили найцінніше – безпеку свого будинку.

  Ми пишаємося тим, що з кожним днем ​​потік нових клієнтів стає все більше!

  Можете порадити щось простому українцеві, який замислювався про безпеку свого житла, але сумнівається, а чи треба щось робити в питанні зміцнення своїх кордонів?

  Так, хочеться порадити таким людям приділяти належну увагу безпеці свого будинку / квартири, адже в наш непростий час злодійських груп досить багато. Статистика в цьому питанні невтішна, дуже мала частина таких злочинів розкрита правоохоронними органами, тому все в руках кожної конкретної людини. Він сам повинен подбати про надійну охорону свого будинку, а ми запропонуємо йому найкращі сучасні рішення, які впораються з цим завданням.

  2.5/5 - (4 голосів)