Яку CMS обрати для розробки інтернет-магазину?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  на чем создать интернет-магазин

  Термін CMS найчастіше зустрічається в мережі інтернет і використовується, як правило, веб-розробниками. Що це таке і навіщо його використовують? Програмісти порівнюють CMS із «серцем» сайту, його «движком». У цій статті ви дізнаєтесь, яку CMS обрати для розробки інтернет-магазину.

  Що таке CMS та як воно працює?

  CMS – це система управління сайтом, а саме його структурою, текстовим та графічним вмістом. Дана система керування сайтом має вже готові шаблони структури, функції для дизайну та наповнення даними. Це хороша альтернатива розробкам сайтів із нуля. Саме вона спрощує роботу фахівцям з контенту та інших складових.

  Основні функції CMS

  Використання CMS має низку переваг.

  1. Різноманітність CMS дає користувачеві можливість підібрати відповідне програмне забезпечення. Ця програма може вирішити завдання швидко та якісно.
  2. За допомогою CMS можна редагувати дані без втручання. Наприклад, можна видаляти або додавати розділи.
  3. Ця програма швидко знаходить помилки та видаляє всі несправності. Сучасні перевірені технічні рішення дозволяють робити це швидко.

  Крім того, витрати на створення сайту значно знижуються.

  Виходячи з цих переваг, можна виділити основні функції системи керування сайтом. Вона надає інструменти для створення вмісту та керує ним – зберігає, контролює, дотримується режиму доступу. Потім вміст публікується.

  Тобто, ці прості програми надають широкі можливості. До плюсів CMS можна віднести зрозуміле управління та інтерфейс, безпеку та протистояння хакерським атакам. Користувач програми може змінювати конфігурації від свого профілю, змінювати систему, зберігаючи всі дані.

  Види CMS

  Кожну програму створено виключно з урахуванням вимог користувачів.

  До видів можна віднести такі.

  1. CMS із відкритим кодом. Ця система управління покращувалася з кожним роком. Завдяки цьому немає потреби наймати веб-студію для створення або просування ресурсу, оскільки ви зможете зробити це самостійно.
  2. Самописними CMS можна назвати якісь інтелектуальні власності, написані «на замовлення» для сайтів клієнтів. Такі програми розробляють програмісти з нуля. Сайти на таких двигунах досить швидкі. Хоч вони й функціонують не так швидко, як платформи з відкритим кодом, але якісно виконують свої завдання.
  3. Коробочні CMS відрізняються від попередніх тим, що внести зміни може лише розробник. Сайт на даній системі знаходиться на окремому хостингу. Перевагами використання такої системи є постійне вдосконалення розробником, служба підтримки, сувора відповідність вимогам.
  4. Фреймворки – це програмні продукти, що спрощують процес створення та підтримку складних проектів. Платформа полегшує розробку та об’єднання компонентів проекту. Для роботи на фреймворку потрібно вкласти більше грошей та часу, а також окремо розробити панель керування сайтом.

  Вибирати платформу необхідно виходячи зі своїх умінь та побажань. Також, не забудьте подивитись на якій CMS зроблений сайт у Вашого конкурента, тому читайте статтю “Як визначити CMS сайту“.

  на чем создать интернет магазина

  Критерії вибору CMS для інтернет-магазину

  Досвідченим користувачам рекомендується вибирати програму за суб’єктивними критеріями.

  1. Початківцям в інтернет-торгівлі краще починати роботу з безкоштовними двигунами, проте підтримки покупців платформа позбавлена. Власнику безкоштовної системи доведеться звертатися до фахівців у разі виникнення питань або вирішати проблему самостійно.
  2. Необхідно звертати увагу на простоту встановлення та налаштування. Якщо цим займається новачок, йому рекомендується почати з простих платформ типу WordPress.
  3. За допомогою розвиненої інфраструктури власники можуть легко знаходити підрядників, купувати чи використовувати безкоштовно різноманітні розширення, підтримувати спілкування з іншими власниками сайтів.

  Яку CMS обрати?

  Якщо ви вирішили створити самостійно невеликий проект, слід звернути увагу на програму з відкритим кодом. Кращими безкоштовними двигунами є OpenCart і WordPress. У разі створення великого проекту можна скористатися програмами «Бітрікс» та Magento, які є найпопулярнішими платформами у світі.

  5/5 - (1 голос)