Конструктор квізів ADS Quiz – створення сторінок опитування для лідогенерації

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  ADS Quiz – це сервіс, який дозволяє за 20 хвилини створити так звану квіз сторінку, або сторінку з кількома питаннями для того, щоб потенційний клієнт відповів на ці питання та залишив свої контактні дані.

  ASD Quiz

  Головна мета такого маркетингового інструменту – це отримання лідів. При цьому ці ліди повинні бути високої якості та за більш вигідною ціною ніж, скажімо, стандартні інструменти, такі як лід-форми фейсбук.

  Конструктор квізів ADS Quiz дозволяє без знань програмування чи дизайну швидко створити таку сторінку та запустити на неї трафік за допомогою рекламних кабінетів різних майданчиків.

  Нижче декілька прикладів квіз сторінок

  Будь-який квіз можна розділити на чотири основні складові:

  Стартова сторінка. Це перше, що бачить користувач, коли переходить на квіз. Тому важливо, щоб візуалізація сторінки була зрозуміла для потенційного клієнта. На першій сторінці необхідно пояснити користувачу для чого йому проходити цей квіз, яка йому з того користь. Дайте відповідь самому собі, навіщо вашому клієнту витрачати хвилину свого життя на проходження цього квіза.

  Стартова сторінка

  Саме тому важливо пояснити на цій сторінці, що отримує користувач при проходженні опитування. Це може бути певне готове рішення,  знижка, чек-лист чи інший лід-магніт, який зацікавить цільову аудиторію.

  Укажіть в заголовку навіщо людині проходити квіз. Коротко. В описі можете більше деталізувати або вказати на перевагах вашого продукту.

  Також ви можете увімкнути модуль з бонусами, це дозволить акцентувати увагу користувача на необхідності проходження квіза.

  Друга складова – це питання. ADS Quiz дозволяє створити декілька варіантів питань. Серед яких: список відповідей, картка з фото, вільне поле для вводу.

  список відповідей, картка з фото, вільне поле для вводу

  Кожне питання можете бути обов’язкове або не обов’язкове, тобто користувач не зможе перейти до наступного питання поки не відповість на перше. Також ви можете дозволити користувачу обрати декілька варіантів.

  обрати декілька варіантів

  Доступна можливість зробити автоперехід до наступного питання. Тобто користувачу не потрібно кожного разу натискати  на кнопку “далі”, квіз буде сам гортати до наступного питання при відповіді на поточне. Це дуже актуально коли у вас понад 5 питань. На практиці, це збільшує конверсію в заявку на 4%.

  це збільшує конверсію в заявку на 4%

  Контакти. Основна ціль квіза – це отримати контактні дані. Тому ця сторінка обов’язкова. Ви можете запросити ввід ім’я, телефону, емейлу або свій варіант, наприклад вік, стать і т.д. Поля можуть бути обов’язкові і необов’язкові для вводу.

  Контакти

  Фінішна сторінка

  На етапі збору контактів, ви можете обрати два варіанти з подальшою дією. Це може бути автоматична переадресація на будь-яку URL адресу або перехід на сторінку подяки. На останній є можливість додати фото, текст, посилання на соц. мережі, та основну кнопку з будь-яким посиланням, наприклад, на основний сайт або обіцяний бонус.

  Фінішна сторінка

  Підключення власного домену для квіза

  Якщо ви використовуєте квізи в таргетованій рекламі, особливо, якщо ви працюєте з ціллю “конверсія” тоді вам необхідно підтвердити свій домен та налаштувати пріоритет подій. А значить необхідно мати можливість розмістити квіз на власному домені. Конструктор квізів ADS Quiz має таку можливість. Якщо у вас є власний домен, то за допомогою А-запису ви можете зробити адресу свого квіза як основний домен або піддомен.

  адмін панель інтеграцій

  адмін панель інтеграцій

  Інтеграції

  Отримали заявки за допомогою квізів, що далі?

  Для полегшення ADS Quiz має декілька корисних інтеграцій, які значно полегшують роботу з лідами. Інтеграції можна розділити на два напрямки: для аналітики та для передачі заявок.

  Інтеграція для аналітики. Сервіс має можливість приєднати до вашого квіза піксель фейсбук чи тікток, ідентифікатор аналітики чи Google Tag manager. Таким чином ви можете використовувати квіз для реклами на будь-яких майданчиках та отримувати дані для аналізу в різних сервісах аналітики.

  Інтеграція для передачі заявок. Всі заявки зберігається у внутрішній CRM системі. Ви в будь-який момент можете їх завантажити на ПК в .csv файлі чи працювати у самій CRM-системі ADS Quiz.

  Але іноді зручніше передати ці заявки в інший сервіс, більш зручний для вас. Тому ми надали можливість передавати всі дані через вубхук або в телеграм бот, емейл лист.

  Таким чином, через вебхук ви можете передати ліди в будь-яку CRM-систему, сервіс email розсилань і т.д.

  адмін панель ads quiz

  адмін панель ads quiz

  Висновки. Тож, конструктор квізів ADS Quiz – це сервіс, який дозволяє швидко зробити сторінку опитувальник та протестувати ту чи іншу гіпотезу маркетолога. Отримати заявки та зручно з ними працювати в подальшому.

  Слід розуміти, що квізи це ОДИН з інструментів маркетингу і він не вирішить всіх проблем. В нішах з великою кількістю товарів, наприклад, в e-commerce сегменті, квізи навряд чи допоможуть покращити результати на сьогоднішній день. Водночас, для послуг, для магазинів з специфічними чи кастомними товарами – це може значно покращити результати лідогенерації.

  Ну і звісно не без бонусів. Для всіх читачів мого блогу, за промокодом “vlada-rykova” ви можете активувати 100 безкоштовних заявок для ваших квізів. Експерементуйте, тестуйте!

  5/5 - (1 голос)