Турнікети-триподи — найкращий пристрій для ефективного керування потоками людей у бізнес-центрах

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 1 мин.

  Будь-якій компанії необхідно подумати, як убезпечити ведення бізнесу. Неприпустимо, щоб до офісу могли вільно потрапити сторонні. Це може призвести до розкрадання. Крім того, завжди потрібно бути максимально готовим до загроз терористичних актів.

  Турнікет-трипод – найкращий варіант для організації пропускної системи. Сучасними пристроями для пропуску можна керувати дистанційно, деякі з них проводять ідентифікацію відбитка пальця. Так людський фактор практично ніяк не впливатиме на безпеку компанії, адже відбиток пальця унікальний, його не можна підробити.

  Турникеты-триподы пример

  Дуже важливо збудувати ефективну систему контролю та управління доступом, поставити камери, обладнати приміщення сучасною охоронною системою. Але все починається ще на прохідній. Саме на цьому етапі свої функції добре виконують турнікети-триподи.

  Турнікет трипод підлоговий для зовнішньої та внутрішньої установки

  Турнікет трипод електромеханічний застосовується найчастіше. Він має високу пропускну здатність і сучасний дизайн, який впишеться в інтер’єр.

  Турникеты-триподы фото

  Якщо ж турнікет-трипод встановлюється на відкритому повітрі, то він здатний переносити і морози, і дощі, і спеку. Найчастіше такі моделі роблять із якісної нержавіючої сталі.

  Легка керованість в екстреній ситуації

  У випадках екстреної евакуації турнікет-трипод легко розблокувати ключем. Люди зможуть вільно пройти та оперативно залишити будівлю, де виникла пожежа або є підозра на виявлення вибухівки. Евакуюватися зможуть як жінки з маленькими дітьми, так і люди з обмеженими можливостями, і люди похилого віку.

  Застосування турнікетів-триподів

  Варто сказати і про те, що сучасні турнікети-триподи споживають мінімальну кількість енергії, тому їх вигідно встановлювати:

  • у бізнес-центрах;
  • у торгових центрах;
  • на спортивних аренах;
  • у бібліотеках;
  • на прохідній заводів та фабрик;
  • у школах та університетах;
  • у лікарнях.

  Особливо напередодні нового навчального року важливо правильно обладнати вхід до навчальних закладів. Адже йдеться про безпеку дітей під час навчального процесу. І турнікети-триподи теж допомагають вирішити це завдання.

  Де замовити турнікети-триподи?

  Купити пристрій для пропуску людей просто, достатньо замовити в інтернет-магазині. Вибирайте ті турнікети-триподи, які підійдуть вам за вартістю та технічними характеристиками.

  5/5 - (1 голос)