Що таке мікромоменти в маркетингу?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Що таке мікромомент?

  Google ввів цей термін у 2015 році. Мікромомент – це насичений намірами момент, коли людина звертається до пристрою, щоб діяти відповідно до потреб – дізнатися, піти, зробити або купити. У такі моменти люди очікують миттєвого пошуку результатів і рішень. Компанії можуть скористатися цими імпульсами, рухомими намірами, і захопити користувача до чинного мікромоменту, доставивши саме те, що він шукає, в потрібний час.

  Проте, з непомірним обсягом інформації, який ми поглинаємо кожен день, може здатися неможливим створити щось, що виділялося б і приваблювало потенційного клієнта в мікромомент. Але повірте, це можна і потрібно зробити.

  микромоменты это

  Як мікромоменти можуть допомогти?

  Мікромоменти в маркетингу подібні сходам в саду. Вони приводять потенційних клієнтів на ваш сайт за допомогою окремих кроків, кожен з яких пропонує свій вид на сад (також відомий як ваша компанія). Ця подорож створює більш глибокий рівень довіри при кожній взаємодії, тим самим збільшуючи ймовірність конверсії (наприклад, телефонного дзвінка, запрошення на зустріч або покупки в вашому інтернет-магазині).

  Впровадження мікромоментів у вашу маркетингову стратегію

  Мікромоменти ви можете використовувати на своєму сайті, в облікових записах в соціальних мережах, блозі, додатку та багато іншого.

  Крок перший: розуміння своєї аудиторії

  Перший крок до реалізації мікромоментів – це зрозуміти свою аудиторію і те, що вони хочуть робити або знати, куди вони хочуть піти і чому. Наприклад, часті проблеми власників домашніх тварин включають:

  1. «Мій вихованець свербить. Мені потрібно зрозуміти, чому, і дати йому необхідну допомогу». Момент «хочу зробити».
  2. «Моя кішка ненавидить ходити до ветеринара, але їй потрібно зробити щеплення. Можу я піти куди-небудь, де вона буде менше нервувати?». Момент «Я хочу піти».
  3. «Чи дійсно моєму вихованцеві потрібна профілактика паразитів протягом усього року? Який ризик припинення лікування в зимові місяці?». Момент «Я хочу знати».
  4. «Я чув про лазерну терапію домашніх тварин і хочу спробувати її на своєму собаці, яка страждає артритом». Момент «хочу купити».

  Крок другий: надання цінного контенту

  Наступний крок – доставити цінний, легко споживаний контент, щоб їх зачепити. Головне – налаштувати ваше повідомлення для кожного клієнта. Проявивши трохи творчості, ви, ймовірно, зможете знайти способи позиціонувати себе як експертів, які мають відповіді на їхні запитання.

  Ось кілька маркетингових прикладів мікромоментів, які ви можете застосувати до кожної з наведених вище ситуацій:

  1. Напишіть на початку весни текст про алергію на домашніх тварин і просувайте його в соціальних мережах, пропонуючи відвідувачам призначити зустріч або зателефонувати вам для отримання додаткової інформації.
  2. Зробіть окремі дні у вашій клініці тільки для кішок, наприклад, один раз на місяць або, якщо можливо, щотижня. Виділіть на своєму сайті зручності, які ви надаєте для кішок. Додайте заклик до дії, щоб призначити зустріч.
  3. Запропонуйте знижку на засоби захисту від паразитів в своєму ветеринарному додатку, орієнтуючись на клієнтів, які останнім часом не купували. Не забудьте надати супровідну інформацію про те, чому профілактика має вирішальне значення для здоров’я домашніх тварин, щоб задовольнити їх потребу в інформації.
  4. Створіть на своєму сайті сторінку, присвячену лазерній терапії, і розмістіть на ній прямий заклик до дії, щоб спонукати допитливих відвідувачів призначити зустріч.

  Зверніть увагу, що загальна тема в кожному прикладі – це заклик до дії. Не маючи прямого шляху до конверсії, ви ризикуєте втратити можливих клієнтів. Також майте на увазі, що ці приклади ні в якому разі не єдині варіанти, які ви можете реалізувати. Ви можете використовувати комбінацію цифрових носіїв, щоб створити кілька моментів, які спонукають до однієї дії. Можливості безмежні.

  5/5 - (1 голос)