3 найкращі способи конвертувати зображення WebP в PNG

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Так, WebP вважається ідеальним графічним форматом, обраним експертами для Інтернету, оскільки він забезпечує оптимальне стискування як без втрат, так і з втратами. З іншого боку, PNG – це растровий графічний формат, який дозволяє ефективно працювати як з прозорим, так і напівпрозорим фоном. Але настає час, коли використання звичайного формату зображення дійсно має значення і має законний зміст, простіше кажучи, WebP підтримується не всіма ОС та пристроями, тому краще перетворити його на звичайний формат, такий як PNG. Незалежно від того, чому ви схильні використовувати формат PNG, вам потрібно вибрати найкращий конвертер WebP в PNG, який дозволить вам виконувати швидкі та надійні перетворення відразу.

  Ось чому ми створили цей пост, щоб надати вам короткий список найкращих конвертерів файлів WebP в PNG.

  Пам’ятайте!

  Незалежно від того, чи упаковані файли зображень у форматі Webp або PNG, вони можуть бути завантажені з деякими конфіденційними даними. Таким чином, якщо ви використовуєте інші програмні забезпечення типу Google Web Picture to PNG Converter для перетворення зображення WebP на PNG, ви повинні переконатися, що вони є надійним джерелом. Однак ви також можете почати використовувати кращий конвертер WebP в PNG – theonlineconverter.com, який дозволяє конвертувати один або кілька файлів WebP Google у зображення PNG без шкоди для конфіденційності.

  FreeConvert

  freeconvert

  Посилання на сервіс – https://www.freeconvert.com/

  Якщо ви шукаєте спосіб, який не вимагає величезного ручного втручання для перетворення файлів WebP в PNG, цей сайт – ідеальний варіант. І професіонали, і непрофесіонали можуть конвертувати Google Picture у PNG за допомогою цього онлайн-конвертера WebP у PNG. Пам’ятайте, що ця онлайн-програма розрахована на перетворення до 20 файлів одночасно. Після завершення перетворення ваші завантажені та перетворені файли назавжди видаляються із сервера.

  Крім того, ця безкоштовна утиліта забезпечена безкоштовними конвертерами зображень, документів, аудіо, відео та одиниць виміру для різних типів файлів. Крім того, миттєво натисніть кнопку миші, щоб змінити розмір і стиснути PDF без будь-яких спотворень якості.

  Як конвертувати Google WebP у PNG онлайн за допомогою FreeConvert?

  • На першому етапі потрібно натиснути кнопку «Вибрати файли», спеціально призначену для завантаження зображень в панель інструментів, вибрати файли WebP.
  • Далі натисніть кнопку «Перетворити на PNG», яка дозволить вам швидко зберегти WebP у форматі растрового зображення PNG.
  • На останньому кроці вам потрібно натиснути кнопку «Завантажити» і дозволити конвертеру веб-зображень Google почати зберігати WebP у вигляді файлу зображення PNG.

  Convertio

  Convertio

  Посилання на сервіс – https://convertio.co/ru/

  Convertio працює для перетворення файлів багато років, він вказаний як найбільш надійне джерело перетворення зображень. Ви можете отримати його найкращий і приголомшливий конвертер WebP у PNG, завдяки якому в пару кліків ви перетворюєте WebP у формат зображення PNG. Крім того, цей конвертер Google WebP у PNG ніколи не ставить під загрозу хоча б піксель зображення під час експорту WebP у вигляді файлу растрового зображення PNG. Ніяких обмежень, просто перетягніть файл WebP, щоб зберегти його у вигляді растрового графічного файлу PNG.

  Крім того, цей онлайн-додаток дозволяє працювати з більш ніж 200 різними форматами файлів безкоштовно. Після завершення перетворення ця платформа автоматично видаляє перетворені та завантажені файли з основного джерела сервера для збереження проблем безпеки. Також ви можете безкоштовно отримати різноманітні високоякісні конвертери для відео, аудіо, PDF-документів, електронних книг та багато іншого.

  Як перетворити Google Web Picture на PNG за допомогою Convertio?

  • Спочатку вам необхідно завантажити файл зображення WebP Google з існуючого сховища пристрою, Google Диску, Dropbox або просто додати URL-адресу зображення, для якого ви хочете зробити перетворення.
  • Тепер вам потрібно зробити вибір для перетвореного формату зі списку, в цьому випадку вам потрібно вибрати PNG і натиснути на кнопку «Конвертувати».
  • Після того, як ваше зображення WebP Google Picture буде повністю експортовано у вигляді PNG-файлу, натисніть кнопку «Завантажити» на панелі обробки, щоб зберегти перетворені файли растрових зображень PNG.

  Theonlineconverter

  Online Converter - Conversions to and From Any Format
  Посилання на сервіс – https://theonlineconverter.com/

  Переконайтеся, наскільки легко працює цей конвертер WebP в PNG. Просто помістіть вибрані зображення WebP Google у розділ інструментів та миттєво отримайте їх версії у форматі PNG. Якщо ви вирішили конвертувати графіку WebP в PNG без втрати якості, цей конвертер файлів WebP в PNG є ідеальним варіантом.

  Позитивним моментом є те, що немає обмежень при збереженні WebP у форматі растрової графіки PNG. Весь процес перетворення включає всього кілька кліків, що дозволяє позбавитися тривалої процедури. Дозвольте цьому онлайн-конвертеру зображень надати вам миттєві результати. Крім перетворення файлів зображень, можна отримати можливість безкоштовного перетворення зображень, документів, PDF, електронних книг Kindle та багато іншого.

  Як конвертувати WebP у PNG за допомогою безкоштовного онлайн-конвертера?

  • Для запуску вам необхідно відкрити веб-браузер з будь-якого пристрою і перейти до конвертера WebP в PNG за допомогою theonlineconverter. Після запуску вам необхідно додати одну або кілька картинок WebP Google до набору інструментів, які ви хочете перетворити на PDF.
  • Тепер, перед натисканням на кнопку «Перетворити», ви можете зробити налаштування конвертованого формату зображення PNG з опцій налаштувань.
  • Відразу після цього можна завантажити результати за допомогою кнопки «Завантажити Zip», яка дозволяє одразу зберегти всі перетворені файли у локальне системне сховище.

  Ви вивчили найкращі методи безкоштовного перетворення WebP (Google Web Picture) у формат растрового графічного файлу PNG. Виберіть один або кілька варіантів прямо зараз. Успіхів!

  5/5 - (1 голос)