Юлія Войтіна: Наше завдання – це розкрити потенціал дитини та закохати в мистецтво!

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Коли спілкуєшся з людиною, яка обожнює свою справу, завжди відчуваєш тепло до цієї людини і до того, що вона робить. Наша Клієнтка, Юлія Войтіна однозначно відноситься до таких людей. Юлія розповіла, як створювалася Дитяча балетна студія «Princess» та як вона працює у нових реаліях.

  – Юліє, розкажіть свою історію, як Ви потрапили в балет і прийшли до своєї школи?

  Юлия ВойтинаВітаю! У світ балету я потрапила ще в дитинстві, з 7 років мене привела сестра до балетної школи, де я легко склала вступний іспит і мене взяли. З цього моменту я поєднувала дві школи, загальноосвітню, а ввечері навчалася у Дитячій школі мистецтв на Хореографічному відділенні у м. Маріуполь.

  Було скажу нелегко, поєднувати дві освіти, але це в мені виховало сильний характер і вчило долати труднощі та випробування. Незважаючи на те, що балетна школа була вечірня, я здобула грамотну освіту, хорошу базу і мала непогані фізичні дані. За це окрема подяка моєму педагогові Вилегжаненій Н.С.

  Після завершення середньої освіти, я вирішила зав’язати з балетом, і вступила до ХАІ на спеціальність «Управління проектами», але балет мене не відпускав. Фізична підготовка у мене була хороша, і в студентстві я влаштувалася працювати в Шоу Балет і гастролювала різними країнами..

  Потім я потрапила в Америку за студентською програмою, і мене знову всі стежки привели до балету. Мене це дуже вразило.

  Після повернення до Харкова, «ХАІ» я таки закінчила, я дуже люблю цей університет, і закінчила його успішно, але за 5 років навчання я зрозуміла найголовніше, що моя доля завжди йде паралельно з балетом, і що я хочу зв’язати життя з педагогікою.

  Потім я пишу дипломну роботу «Відкриття балетної студії м. Харків» на основі здобутого досвіду в Америці та навчання у ХАІ. Дипломна робота була захищена відмінно і через пару років після народження сина, я реалізувала свій проект в життя.

  Так у 2012 році було створено Дитячу балетну студію «Princess». Потім я вступила та закінчила другу вищу у Київському національному університеті театру, кіно та телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Режисура класичного балету». Здобула чудовий досвід і знання, чим подобається друга вища освіта, це тим, що ти вже розумієш, що тобі потрібно і усвідомлено йдеш на навчання.

  – Розкажіть докладно про діяльність школи балету.

  – Головна особливість балетної школи «Princess» – це розкрити потенціал дитини та закохати в мистецтво! Дати хороший старт та фундамент для дитини, розвинути природні дані, познайомити зі сценою та продемонструвати багатогранність цього виду мистецтва.

  Чому Балет – це багатогранне мистецтво? Тому що в ньому включаються три, уявіть відразу три лінії – музика, танець, живопис. Якщо ви були на балетній виставі, то ви бачили приголомшливі декорації та образи – це Живопис, який переносить нас у той чи інший сюжет, ви чуєте прекрасну класичну Музику у виконанні оркестру, і ви споглядаєте Танець, в якому без слів артисти доносять історію вистави та сюжетну лінію

  Цього року балетна студія «Princess» святкуватиме десятиліття, і багато що доведеться починати заново після подій, що відбуваються, але одне можу сказати точно, будуть зміни, оскільки мною отримано новий досвід, який я хочу застосовувати в роботі з дітками. Тому що найголовніший аспект для мене – це здоров’я дітей!

  – З якого віку дівчаткам можна займатися балетом, і в якому віці ще не пізно? Чи працюєте з хлопчиками?

  Юлия ВойтинаПерший балетний клас ми починаємо з 6 років, де починаються самі основи класичної хореографії. З 9 років вже починається найголовніше, це постановка до верстата та на пуанти. Бажано до 9 років встигнути, у 9 років ще не пізно.

  Також у нас є групи для маленьких від 3-5 років – це підготовка, де все відбувається в ігровій формі, захоплююче, вивчається ритміка та основні кроки та форми.

  Хлопчиків, на жаль, у нас немає. Пару разів намагалися набрати групу, але у нас не вийшло.

  – Яка користь для маленьких дівчаток від занять балетом?

  – Я можу довго перераховувати, але опишу найголовніше

  Заняття балетом дає дитині королівську поставу, вивчення роботи всіх груп м’язів, координацію у русі, музичність, естетичне виховання, впевненість у собі, цілеспрямованість, витонченість, стрункість

  – Яка зараз перспектива у балерин, якщо пов’язувати своє життя з балетом? Чи велика конкуренція у цій сфері?

  – Мені важко про це говорити в даний момент, але можу сказати одне, якщо у людини велика сила волі та впертий характер і вона цілеспрямована, у неї є чудові фізичні дані – тільки тоді треба пов’язувати своє життя з балетом. Хоча балерина витончена зі сцени і зовні, Ви не уявляєте, яка це титанічна праця в репетиційному залі, щоб досягти тієї легкості. Не кожній дівчині це дано і не кожна витримує таких навантажень. А щодо конкуренції. О! Так! Вона завжди є, була та буде!

  – Як живе школа у новій реальності?

  – Школа живе. 🙂 Зараз всі заняття перевели в online, тому що в місті не безпечно і більшість учнів виїхали. На жаль, не всі мають можливість відвідувати, і підключатися до уроків. Плюс зараз літо, а влітку завжди в дітей канікули. У липні місяці залишається працювати одна група, зі старшими дітками працюю я особисто, віком від 8-11 років.

  З серпня місяця плануємо Набір нових учнів, поки що онлайн, але сподіваємося на якнайшвидше повернення до нашої улюбленої зали на Плеханівську 4а

  – Балет – це дорого?

  Юлия Войтина– Дивлячись із чим порівнювати. Якщо порівнювати з художньою гімнастикою, фігурним катанням та бальними танцями, то дешево. Якщо порівнювати із гуртками у загальноосвітніх школах, то дорого. Кожні батьки повинні розуміти, що якісні послуги та хороші умови коштуватимуть гроші. І чим старша дитина то витрати збільшуються, тому що збільшуються потреби та навантаження у дитини.

  – Розкажіть про свій Ballet Camp

  – OOOO. Це найулюбленіший час проведення з дітьми. Ми щороку організовуємо літній табір для дітей на базі спортивного табору «Лісові озера» смт Старий Салтів. У таборі дітки проводять дуже активно та весело час. Також у них щоранку тренування, майстер-класи, багато розважальної програми, 4-разове харчування та басейн. Минулого року одним із найкращих показників було для нас те, що діти забували дзвонити батькам. У них були дні настільки насичені емоціями, що вони зовсім не нудьгували і не брали до рук гаджети. Цього року ми позбавлені табору, і нам не вдалося зібрати та провести табір на мій великий жаль.

  – Якими маркетинговими інструментами ви популяризуєте свою школу?

  • Сервісне обслуговування.
  • Реклама.
  • Система лояльності та ціноутворення.

  Інтерв’ю підготовлено у рамках проекту «Інтерв’ю з нашими Клієнтами». Якщо Ви наш Клієнт, а ми досі не розповіли про ваш проект у блозі, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом для підготовки до публікації.

  3.7/5 - (3 голосів)