Просування YouTube-каналу за допомогою сервісу Prodvigate

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Просування каналу – один з найважливіших етапів на шляху до популярності і глядацьким визнанням. Кожен ютубер рано чи пізно стикається з тим, що розвиток каналу сам по собі не йде, до цього процесу потрібно підключати додаткові механізми.

  Офіційна реклама Google Ads, партнери YouTube, сервіси для накрутки – як серед цієї кількості пропозицій вибрати краще? Просто необхідно запам’ятати, що просування має бути офіційним, результативним і абсолютно прозорим.

  Цим вимогам повністю відповідає сервіс під назвою Prodvigate. Розробники створили програму, яка дозволяє автоматично підбирати цільову аудиторію, кращий ролик для просування, оптимальний бюджет і навіть розрахувати приблизний результат.

  Давайте подивимося, як це працює.

  Продвижение YouTube-канала с помощью сервиса Prodvigate

  Сайт виглядає сучасно і зрозуміло. Щоб почати просування, необхідно увійти через наявний YouTube-канал і перейти до налаштувань кампанії. Цей процес не займає більше 10 хвилин.

  настройки рекламной кампании

  Відразу ж після реєстрації ви потрапляєте в особистий кабінет, де вам доступні налаштування рекламної кампанії, онлайн-гаманець, налаштування профілю і статистика. Статистика відображається вже після того, як ви запустили просування ролика.

  Які важливі моменти варто врахувати?

  Якщо ви ще новачок в цій справі, довіртеся автоматичним налаштуванням в пунктах «Аудиторія та інтереси». Аналіз аудиторії відбувається завдяки завантажуваному ролику – алгоритми шукають користувачів, які вже цікавилися раніше роликами подібної тематики, тобто вбивали в пошуковий рядок або підписані на таких же авторів.

  А ось тих, хто на YouTube вже давно і чудово розуміє аналітику власної цільової аудиторії, сервіс порадує великим меню вибору параметрів. Географія, стать і вік аудиторії, тематика каналу – все найнеобхідніше можна вказати вручну.

  аналитика целевой аудитории

  Найважливіше питання: яким чином відбувається просування?

  Просування відбувається на каналі YouTube через рекламу Google Ads. Так, ви можете скористатися цим сервісом і самостійно, але Prodvigate запускає рекламну кампанію в пару кліків, в той час як для продуктивного використання кабінету Google Ads вам знадобиться самостійно пройти модерацію, налаштувати таргенінг, простежити за лімітами і оптимізувати рекламні формати. Звідси і найчастіша проблема новачків – «злив» бюджету на тестові запуски.

  З сервісом Prodvigate просування починається в той момент, коли ви клікнули на кнопку запуску рекламної кампанії. Як тільки ролик проходить модерацію в Google, механізми починають пропонувати ваш ролик потенційному підписнику.

  формат продвижения

  Вартість просування залежить від ваших побажань. Рекламний бюджет формується на тиждень і починається від 1900 рублів – це мінімальна вартість запуску. Вигідна пропозиція, адже в день ви витрачаєте на розкрутку всього лише 272 рубля. За приблизними прогнозами, це може принести не менше 1700 переглядів, але результат повністю залежить від контенту, який ви пропонуєте глядачеві.

  Які «плюшки» ви отримуєте при роботі з сервісом Prodvigate?

  • Просування від офіційного партнера Google, що знаходиться на ринку 10 років;
  • Постійний зв’язок з технічною підтримкою і можливість поставити просування на паузу в будь-який момент;
  • Тільки живі перегляди і зацікавлена ​​цільова аудиторія, яка робить вибір на користь вашого каналу самостійно;
  • Безкоштовні перегляди, одержувані під час просування вашого ролика. Крім відео, яке крутиться в цей момент як реклама, користувачі дивляться і інші ваші ролики;
  • Ви витрачаєте час тільки на створення контенту, не намагаючись розібратися в складних механізмах орієнтування. При цьому, отримуєте якісний результат, який можна відстежувати в особистому кабінеті.

  Якщо це здасться вам недостатнім, тоді варто уточнити ще один важливий момент. Система сервісу Prodvigate працює як «ефект снігової кулі», тобто просування не закінчується навіть коли ви ставите його на паузу.

  Сервіс допомагає отримати необхідну аудиторію, яка своєю активністю під вашими старими і новими відео буде виводити канал в «рекомендоване». Механізми просування YouTube уважно стежать за активністю користувачів, і з задоволенням допомагають просуватися тим ютуберам, які отримують велику кількість активності.

  Поступово, знижуючи кількість платних переглядів, алгоритми YouTube будуть показувати вас більшій кількості людей. Тому ви зможете утримувати кількість нових підписників і переглядів на високому рівні.

  4.9/5 - (9 голосів)