Що робить СМС розсилки ефективними й до сьогодні?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 4 мин.

  Розсилка смс — один із найстаріших маркетингових каналів комунікації, але він і досі залишається дієвим способом охоплення цільової аудиторії.

  Пряма взаємодія у потрібний час, а також особистий зв’язок формує позитивне уявлення про бренд і зміцнює відносини з клієнтами. А масова розсилка по всьому світу — це ще й можливість масштабувати бізнес, адже з SMS Club можна охопити близько 160 країн й таргетувати повідомлення різними мовами на різні регіони.

  За останні два роки ринок SMS-маркетингу зріс у десятки разів і складає близько 5 млн US $. Для низки бізнесів SMS-розсилки перевершують інші канали комунікації.

  То в чому ж секрет їхньої ефективності?

  Що робить СМС розсилки ефективними

  SMS маркетинг — що це і для чого

  SMS маркетинг — це просування товарів або послуг і спосіб взаємодії з потенційними й наявними клієнтами за допомогою коротких текстових повідомлень. Серед особливостей SMS-маркетингу:

  • висока прочитуваність, адже SMS-повідомлення надходять безпосередньо на телефони цільової аудиторії. За даними досліджень, SMS відкривають 98% користувачів, а показник реакції на повідомлення складає від 5-10% до 30%. Це найвищий показник порівняно з іншими маркетинговими технологіями.
  • швидке доставлення: SMS-повідомлення досягають своєї цільової аудиторії миттєво, надаючи можливість швидко взаємодіяти з нею;
  • персоналізація і таргетинг: SMS-розсилки можна таргетувати на конкретну аудиторію, що підвищує ефективність маркетингових кампаній;
  • масове охоплення: sms маркетинг створює можливість взаємодіяти з великою кількістю клієнтів одночасно, досягаючи широкої аудиторії;
  • низькі витрати: в порівнянні з іншими маркетинговими каналами, вартість смс розсилки невисока, що робить її ефективною та привабливою з погляду витрат та віддачі (ROI);
  • лаконічний зміст: через обмежений обсяг символів в SMS, зрозумілі, лаконічні й точні повідомлення не розпорошують увагу користувачів — ваша інформація миттєво сприймається й мотивує до дії.

  Масові СМС розсилки — кому вони стануть в нагоді?

  SMS-розсилка корисний інструмент для бізнесу та організацій різного типу, а особливо для тих, кому потрібно ефективно спілкуватися зі своєю аудиторією та досягати своїх маркетингових й інформаційних цілей. А тому SMS стануть у нагоді:

  • роздрібній торгівлі в просуванні нових продуктів або послуг, оголошень про розпродажі, акції та знижки;
  • сервісним компаніям, для підтвердження та нагадування про зустрічі, записи на послуги або замовлення товарів;
  • для кризового маркетингу і швидкого інформування про термінові події або невідкладні новини компанії;
  • для персоналізованого маркетингу й надання індивідуальних пропозицій, вітань з персональними святами та стимулювання продажів;
  • для міжнародних розсилок і зв’язку з клієнтами в різних країнах або географічних регіонах.

  Як саме працюють масові SMS-розсилки? Компанія створює повідомлення, яке буде надіслано великій кількості клієнтів або підписників. SMS може бути загального змісту або персоналізованим, залежно від цілей розсилки.

  І хоча масова відправка смс корисна для будь-якого бізнесу, вона особливо ефективна для компаній, які:

  • мають велику базу клієнтів або підписників;
  • хочуть швидко й ефективно інформувати про важливі події або пропозиції;
  • хочуть налагодити індивідуальний підхід до своїх клієнтів;
  • зацікавлені у просуванні бренду,
  • хочуть бути на зв’язку з міжнародними клієнтами або збираються розширити свою географію.

  Ефективне управління масовими розсилками та персоналізований підхід до кожного клієнта можливі завдяки сервісам для SMS-розсилок, які пропонують широкий функціонал та автоматизують процеси.

  Ось кілька головних факторів, які варто враховувати при виборі сервісу для SMS-розсилок:

  1. Функціональність. Деякі сервіси SMS-розсилок пропонують більше функцій, ніж інші. Наприклад, окремі сервіси, як смс розсилка для бізнесу від SMS Club, дають можливість створювати персоналізовані повідомлення, таргетувати розсилки на різні цільові групи чи міжнародні регіони та відстежувати результати у реальному часі.
  2. Обмеження. Деякі сервіси SMS-розсилок мають обмеження щодо кількості SMS-повідомлень, які можна надіслати за раз або за місяць, тому варто про це дізнатися і врахувати.
  3. Підтримка клієнтів. Вибір сервісу з хорошою підтримкою клієнтів, наприклад 24/7, завжди буде перевагою, якщо у вас виникатимуть будь-які уточнення чи запитання.

  SMS маркетинг vs інші маркетингові канали

  SMS-маркетинг відрізняється від інших маркетингових каналів своєю швидкістю, безпосередністю та персоніфікованістю. Це робить його ідеальним для спілкування в разі термінових повідомлень та пропозицій. Тоді як інші канали, як соціальні медіа чи електронна пошта, передбачають більший об’єм тексту, інтерактивні взаємодії та можливості для деталізованої комунікації й спілкування з аудиторією.

  SMS маркетинг vs інші маркетингові канали

  Переваги СМС розсилок

  SMS розсилки мають низку переваг порівняно з іншими маркетинговими каналами, такі як точність та швидкість доставлення SMS, миттєва прочитуваність та універсальність — повідомлення можна надсилати на будь-який телефон, незалежно від того, чи є в користувача смартфон чи ні.

  Крім того, відправка смс це універсальний канал комунікації, тоді як інші платформи, такі як Facebook Messenger чи Telegram, можуть бути не такими широкодоступними або не всі наявні чи потенційні ваші клієнти можуть ними користуватися.

  Ось кілька порад щодо ефективного використання SMS-розсилок

  • Таргетуйте свою аудиторію: створюйте розсилки, які будуть цікаві та релевантні вашій цільовій аудиторії.
  • Надавайте цінну інформацію: ваші SMS-повідомлення повинні містити цінну інформацію, яка буде корисна для ваших клієнтів.
  • Закликайте до дії: завершуйте свої SMS-повідомлення закликом до конкретної дії, який спонукатиме ваших клієнтів відвідати ваш вебсайт або зробити покупку.

  За правильного використання sms розсилка стане ефективним способом досягнення цілей будь-якого бізнесу.

  5/5 - (1 голос)