8 найкорисніших тригерів для інтернет-магазинів

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 3 мин.

  Сабина Карязова

  Корисні тригери для інтернет-магазину: відвідувачі перетворюються … в покупців. А Ви що подумали?

  З даної статті Ви дізнаєтесь, як підвищити конверсію сайту за допомогою тригерів – психологічних прийомів, які допоможуть здійснити чудо-перетворення відвідувача сайту в покупця.

  Простота

  Сьогодні в багатьох інтернет-магазинах простежується така тенденція, що покупцеві складно дійти до покупки – йому запропоновано безліч кнопок, збивають з основної мети – «Купити».

  Як реалізувати тригер «Простота»

  Зробіть так, щоб шлях від кошика до покупки не був багатоступеневим, а в 1 клік. Така простота приймається на ура, і перетворює відвідувачів в покупців!
  Иллюстрация триггера Простота

  Соціальне схвалення

  Більшість Ваших клієнтів при виборі товару дивиться, яка соціальна думка про нього присутня на сайті: відгуки, показники соціальних мереж.

  Як реалізувати тригер «Соціальне схвалення»

  Надайте клієнтам відгуки про ваш товар, нехай вони будуть різними і якомога більше. Кількість відгуків підкреслить затребуваність Вашого товару, а також відобразить рівень якості.

  На сьогодні багато інтернет-магазини забувають про це, а даремно.

  Використовуйте клієнтські очікування, і купувати стануть у Вас!

  Иллюстрация триггера социальное доказательство

  Загроза втрати

  Страх мотивує клієнтів до швидких дій, що успішно використовують відомі інтернет-магазини, наприклад LeBoutique (Україна).

  Як реалізувати тригер «Загроза втрати»

  Встановіть спеціальну ціну на товар, а також дедлайн акції та отримаєте продажу. Перевірено на власному досвіді! Також успішно працюють онлайн-аукціони, товари, що залишилися в 1 примірнику тощо.

  Иллюстрация триггера угроза потери

  Порівняння

  Як реалізувати тригер «Порівняння»

  Влаштуйте у своєму інтернет-магазині просту і зрозумілу табличку з характеристиками товару, і дайте клієнту можливість порівняти та вибрати.

  Те ж саме і в ціні товару взяли на озброєння практично всі – порівняйте звичайну ціну даного товару з акційною, ціною вихідного дня, святковою ціною і т.п.

  Ми часто можемо бачити як цим тригером користуються інтернет-магазини побутової техніки та електроніки. Дивимося на прикладі інтернет-магазину «Ельдорадо»:

  Иллюстрация триггера сравнение

  Переваги

  При обмірковуванні покупки, клієнт часто «зважує» переваги товару, що сподобався. Так, в різних інтернет-магазинах побутової техніки представлений однаковий товар, але по різному представлені його переваги. І тут якраз починає працювати даний тригер.

  Як реалізувати тригер «Переваги»

  Наприклад, Ви продаєте навушники. У цьому випадку важливо не просто вказати потужність звуку в цифрах, а й словесно – дані навушники гарантують вам чистий, потужний звук.

  Наприклад, так описує навушники Panasonic RP-HJE125E-A інтернет-магазин «Розетка»

  Иллюстрация триггера Преимущества

  Подарунки

  Ми всі любимо подарунки, які йдуть разом з покупкою. І чим привабливішим анонсований подарунок, тим вище мотивація до покупки! Використовують даний тригер такі всесвітньо відомі бренди як Ів Роше (Yves Rocher).

  Як реалізувати тригер «Подарунки»

  Стимулюйте клієнтів купувати, анонсуючи подарунки-завлекашки, як це робить Ів Роше. Зацікавте клієнта, підкресліть вигоду одержуваного при покупці саме зараз і буде Вам зростання конверсії.

  Иллюстрация триггера подарки

  Новинка

  Варто відзначити, що покупці інтернет-магазинів – це новатори. Консерватори ж купують за звичкою в офлайні. Тому, візьміть на озброєння цю особливість.

  Як реалізувати тригер «Новинка»

  Вашим клієнтам цікаво все нове, а Вам лише варто підкреслити новинки, виділити їх за допомогою спеціальних ярликів «new», а можна і вивести окремим розділом «Новинки». При цьому не забуваємо зробити email-розсилку з новинками. Зростання конверсії не змусить чекати!

  Ось як користується цим тригером інтернет-магазин одягу «Модний острів».

  Иллюстрация триггера новинки

  Їх кожна нова колекція супроводжується email-розсилкою.

  e-mail-рассылка с новинками

  Мі-мі-мі

  Як Ви могли здогадатися, даний тригер відмінно діє на жінок. Вони люблять розчулюватися, і Ваш інтернет-магазин не повинен ставати винятком.

  Як реалізувати тригер «Мі-мі-мі»

  Спробуйте зворушливі картинки з тваринами, дітьми та поекспериментуйте з різними емоційними сплесками – це працює!

  Иллюстрация триггера умиления

  Дивлячись на картинку, можемо переконатися, що будь-якій жінці сподобається цей милий сувенірний набір.

  Є ще безліч тригерів, які допоможуть продати багато і якісно. У цій статті ми виділили найбільш дієві. Удачі Вам і мега-продажів!

  Автор: Сабіна Карязова

  5/5 - (1 голос)