Як заробляти в Telegram?

Відправимо матеріал вам на EMail:


  Время чтения: 5 мин.

  Поява інтернету, дозволило багатьом людям отримувати дохід не виходячи з дому. Спосіб отримання доходу віддалено – запуск Telegram-каналу.

  Способи заробітку в Telegram

  как заработать в Telegram

  Для роботи в месенджері потрібно освоїти деякі навички, вкласти кошти. Роботу в Телеграм можна перетворити в бізнес-ідею з хорошим доходом. Варто визначитися з актуальною нішею і викладати унікальний контент.

  Можливі способи:

  1. Розвиток свого каналу;
  2. Продаж інших каналів;
  3. Доходи на партнерських програмах;
  4. Донати, оформлення сервісу Патреон;
  5. Створення ботів;
  6. Створення стікерів;
  7. Накручування ботів;
  8. Продаж реклами.

  Робота в телеграм затребувана на ринку соціальних мереж. Новачкові варто вибрати одну популярну нішу, розвиваючи її та залучаючи підписників.

  Розвиток авторського каналу

  Цей спосіб використовується для постійного доходу. Його можна автоматизувати.

  Переваги:

  • Аудиторія месенджера – 15 мільйонів користувачів. Основна маса аудиторії має вищу освіту, працює у сфері інформаційних технологій. Більшість користувачів підписується на 3-5 каналів;
  • Немає реклами – 40% стверджують, що рекламні пости виникають рідко, а 10% впевнені, що їх немає;
  • Велика аудиторія – гарантія того, що на новий канал буде підписка;
  • Рідкісна реклама дає можливість більше заробити на рекламних постах.

  Наприклад, мій канал про маркетинг.

  5 правил успішного каналу:

  1. Канал розвиває експертну тему – розповідати варто про те, що добре виходить.
  2. Самостійне наповнення контентом – над постами варто працювати самостійно, не копіюючи на сторонніх ресурсах.
  3. Робота в команді – просувати канал самостійно не вийде. При регулярному зростанні, буде потрібна підтримка однодумців, які займуться наповненням.
  4. Активне спілкування – для отримання заробітку і запуску монетизації, доведеться виходити на контакт з іншими людьми. Спілкування стане в пригоді при підготовці реклами, оцінці блогу з боку підписників.
  5. Не потрібно чекати негайного доходу – робота на каналі не дасть заробітку відразу. Блогеру доведеться налаштуватися на довге очікування прибутку. Підключення монетизації можливо при досягненні певного числа підписників. Швидкість залежить від зацікавленості аудиторії, актуальності теми, швидкості викладання постів.

  Розвиток каналу займає 2-3 роки або більше. На перших етапах, не варто робити цей ресурс основним джерелом доходу. Публіка буде набиратися завдяки рекламі, просуванню і рекомендаціям. Але першими кроками на початку ведення каналу доведеться займатися самостійно.

  Робота на інших каналах (реклама, контент-менеджмент)

  Розвиток і продаж чужих каналів – ще один спосіб отримання доходів з Telegram. Розвинений канал приверне більше підписників і більше грошей користувачеві.

  Для розвитку знадобиться:

  • Закупівля реклами щодня.
  • Підготовка рекламних постів.
  • Відстеження просування.

  В основному, власники самі проходять ці етапи, але деякі, передають ці завдання іншим. Адмінам простіше передати складні завдання і спостерігати за виконанням. За розкрутку каналу платять власники. При наявності великої кількості підписників, вийдуть відчутні доходи.

  Доходи складаються зі стандартної ставки в місяць за просування, % з бюджету на рекламу, ставки, одержуваної за досягнення певного числа підписників і інших показників. Підсумковий дохід складається з навичок і умінь фрілансера. Варто пам’ятати, що замовники звертають увагу на відгуки та портфоліо. Кожна успішно проведена кампанія стане плюсом для інших замовників.

  Доходи на партнерстві

  Є особливі сервіси, які пропонують партнерські послуги, товари. Робота на партнерських сайтах проста.

  Процес:

  • Реєстрація;
  • Вибір партнера;
  • Залучення клієнтів.

  Мережа віддає користувачеві % з залученої клієнтури. Фрілансер здатний сам вибирати, коли які пости виставляти та кому продавати.

  Донати або Як працювати на Патреоні?

  Сервіс Patreon – це нова платформа, яка робить виплати авторам каналів. Просування на Патреоні починається з телеграм-каналу, або іншої особистої сторінки в соціальній мережі. На Патреоні є можливість підключати підписки з різними можливостями. На сервісі є додаткові бонуси, які додає автор каналу.

  Залежно від теми каналу доповненням можуть бути:

  • Невідомі добірки;
  • Рідкісні відео;
  • Пости з ексклюзивним змістом;
  • Проведення конкурсів.

  Патреон популярний на платформі Ютуб, ВКонтакті та інших соціальних мережах. Цей етап допомагає в просуванні каналу.

  Розробка ботів

  Підходить для фахівців It-технологій. Для запуску бота знадобиться розібратися в кодах, постійно вивчати нове. Боти знадобляться творцям маленьких чатів і блогерам.

  Ботів роблять для:

  • Відповідей на повідомлення користувачів;
  • Масової розсилки;
  • Аналізу аудиторії;
  • Перекладів текстів з іноземної мови та ін.

  Для створення ботів, будуть потрібні навички програмування. Але якщо навичок немає, то є спеціальні сервіси. Для деяких з них, не потрібно знання кодів.

  Малювання стікерів

  Стікери в Телеграм – окрема «родзинка» програми. Підійде для учасників бірж фріланса.

  Особливості роботи:

  • Для роботи буде потрібно вміння малювати;
  • Корисно володіння фотошопом;
  • Пакет з 7 стікерів продається на біржах за 500 рублів.

  Перші роботи художнику рекомендується використовувати для портфоліо. Це допоможе замовникам визначитися зі стилем і якістю робіт виконавця.

  Накручування ботів

  Даний спосіб популярний, але близький до шахрайства. Не варто вибирати його для збільшення доходів.

  Продаж реклами

  Купівля реклами здійснюється через контакт з іншими каналами. Замовник оплачує пост і дає інформацію. Число підписників складається. Монетизація через рекламу починається з досягнення 5 тис. підписників. Для отримання хороших доходів, варто дочекатися 10 000 підписників по досягненню цього числа, починається продаж реклами.

  Правила оформлення реклами:

  • Вибирати рекламу варто таку, яка не зачіпає почуття підписників;
  • У день варто обмежуватися 1-2 постами, щоб не засмічувати стрічку підписників. Обсяг реклами залежить від числа основних постів.
  • В Телеграм просуваються товари, онлайн-курси (авторські або блогерського). Прибуток принесуть курси, підготовлені самостійно або взяті з майданчиків.

  Складнощі створення каналу

  Основна складність – залучення перших підписників. При наявності менше ніж 100 учасників, канал не візьмуть в каталог. Першими підписниками можуть бути знайомі, родичі, друзі. Допомогою в просуванні, стане покупка реклами у початківців каналів. Їх розцінки – 300-500 рублів за пост.

  Далі, блогеру слід звернутися в каталог, набираючи першу 1000 учасників. На цьому етапі, інші канали почнуть пропонувати рекламу.

  Друга складність при створенні каналу – низький відгук. Цю проблему вирішить чат. Його створюють після появи першої 1000 учасників. Чат дозволяє спілкуватися підписникам один з одним, відстежувати побажання учасників, усувати недоліки.

  Ще одна проблема – втрата мотивації. Канал хочеться закрити, коли обсяг підписників застиг на 20-30 учасників. В цьому випадку, буде потрібно сила волі, вміння рухатися вперед. Варто подумати над контентом, продумати систему реклами, способи залучення учасників. Знадобиться проявити завзятість, вкласти сили та час. Вибравши цю стратегію, можна знайти свою аудиторію. Люди підуть на той канал, який буде привабливим для них основною інформацією і рекламою.

  Месенджери стали новою можливістю для заробітку. Телеграм – одна з популярних ніш для блогерів і творців контенту. Багато способів вимагають вкладень, але вони окуповуються об’ємом підписників, емоціями та підключеною монетизацією.

  5/5 - (1 голос)